Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę / SmartHD+ – moduły CAM


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zestaw powinien ze sobą współpracować. Dopiszę jeszcze, że osoba sprzedająca ten Technisat testowała i potwierdza, że na pewno tuner współpracuje z popularnymi modułami Aston i Reality Cam. Z modułem Conax również nie powinno być problemów (z teoretycznego punktu widzenia ;)).

 

A tak poza tym, nie zamierzam odpowiadać na Twój problem w trzech tematach! Wszystkie duble poleciały do kosza. Najpierw zapoznaj się z podstawowymi zasadami panującymi na Forum, a nie od razu spamujesz. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

mam szczere pytanie czy ktoś jest posiadaczem moduły Technisat CX albo TeVeCrypt CX (klon na skandynawię) i działają mu kanały TVN? W szczególności czy działają kanały na dekoderach Humax HD, jeśli ktoś takiego używa. Ja mam to szczęście/nieszczęście jak kto woli że działa mi nSport, TVN Warszawa, Disney i Discovery oraz wszystkie TVP a żaden z TVNów nie działa.

 

Dodam tylko że wszystkie kanały które nie działają chodzą z transpondera nr 10 czyli 11393. Sygnał jest 10/10 a jakość 9/10. I pisze cały czas że zakodowane. Acha na TVN i TVN7 jest oczywiście tylko dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł CI CAM Conax TechniCrypt xCX TechniSata z wersja oprogramowania 26.1.5.06 i chciałem zaktualizować to oprogramowanie jeżeli jest dostępne nowsze.

Jeżeli ktos aktualizował oprogramowanie modułu nawet innegyo to bardzo prosze o informacje jak to zrobic. Wiem tylko że nalezy to robic z satelity Astra 19,2E .

Dodam że ogólnie moduł ten sprawuje sie dobrze i wszystkie kanały TnK działają prawidłowo, tylko trochę za wolno siE przełączają.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, masz całkowitą rację nie będę nadgorliwy i pozostwie istniejacy Soft w tym module Conax.

Co do tunera to nie ma mowy o wymianie bo jest nim GI-T/S870 i działa poprawnie z multiroomem C+ w czytniku tunera. TnK we spomnianym module i od czasu do czasu Polsat w pre-paidzie na CAM (w gniazdach CI) a jak ruszy nadajnik DVB-T to pewnie dokupię moduł neotion NP4 Conax i powinno hulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł aktualizuje się na dowolnym kanale na tr. 12604H (ja to robię na kanale STB Technisat)

Po ustawieniu tunera na tym kanale, wchodzisz do menu modułu i wybierasz "Download software"

Aktualna wersja to 26.1.5.0.13. Jednak jak już napisano, jeśli wszystko dobrze działa to nie sensu przeprowadzać tej operacji. Ja aktualizowałem juz dwa razy, ale żadnych zmian nie zauważyłem. U mnie moduł w Fergusonie 5018Ci i kartą TnK działa wybornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

posiadam moduł X-Cam premium który wraz z aktywną kartą TNK dekoduje kanały ale nie chce tych z cz. 11,393-V, wszystkie inne chodzą tylko nie te. Sprawdzałem na dwóch tunerkach i to samo .Mam Echostara DSB 2230 ci. Co jest z tymi TVN'ami na 11,393 ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisałeś, czy masz brak sygnału, czy sygnał jest, ale brak uprawnień, a to by dużo pomogło. Posiadasz nietypowy tuner, moduł raczej też, całkiem możliwe, że sprzęt nie jest kompatybilny z TnK. Tuner Echostar na pewno.

 

Wspomnę, że jeśli nie masz sygnału z 11,393, to przejrzyj jeszcze ten temat. Być może jest jakiś problem po stronie instalacji, ale w pierwszej kolejności wstawiam, że moduł z tunerem nie współpracują ze sobą jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał jest. uprawnienia są bo w czytniku w innym tunerze działają te kanały. W dwóch innych tunerach opartych na procesorze STi 5518 też nie działają te kanały z 11,393 GHz . Inne chodzą bez problemu. Problemu ze strony instalacji nie ma , dodam że instalacjami sat. zajmuje się od 1994 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Fergusona HF-8900 w nim karta cyfry (dziala bez problemu) , modul cam polsatu ( czasami ma zwieche ) oraz modul cam technisat z karta TNK. I z tym ostatnim mam problem ferguson przestal go widziec . Widoczny jest modul polsatu chociaz to wlasnie na tym mi poznikaly programy ale jak je wyjalem i troszke polezaly to znow polsat zalapal. Niestety technisat z TNK nadal nie dziala nie wiem czy sie nie popsul bo zarowno pod jednym jaki drugim gniazdem nie wykrywa go. Wydaje mi sie ze problem mogla byc temepratura jakas wytowrzyly dwa moduly obok siebie tylko ze nie wiem czy ten od TNK nie padl . Jesli ktos moze podpowiedziec bede wdzieczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

tego nie wiem, a nie prościej zanim kupisz, pożyczyć od kogoś kartę na 5 minut i sprawdzić? TaK bedziesz miał 100% pewność, a jak Ci doradzą, że będzie działać, a nie będzie i co 30zł minimum w plecy. Pożycz od kogoś i bedzie najpewniej. taka ot moja rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelu TV na chwilę obecną nie znam, bo jest za granicą. Postaram się ogarnąć na jutro.

Podłączenie pod antenę satelitarną ma, łapie darmowe niemieckie kanały.

TNK kupiłem, ale jest tam wejście na inną kartę, domyślam się że conax byłby ok, niestety nie mam od kogo pożyczyć, aby sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to Panasonic GW10E, GW20E, GW15E, G10B, G15B, G20B, V10E, V15E, V20E, Z10E, Z15W, Z20E to na 100% będzie działał z modułami Cyfrowego Polsatu, modułami Aston HD do Cyfry+ i modułami Diablo CAM do Conaxa, na pewno nie będzie działał z TeVecrypt i Technisat Conax, znaczy TVN nie będzie działał, reszta OK. Inne moduły nie wiem, nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...