Skocz do zawartości

Zdjęcie

tvscreen.pl - internetowa platforma VoD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#41 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • Od: 18 wrz 2008
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:46

pavl6 prześlij na [email protected] następujące dane: login i adres e-mail obecnego konta oraz login i adres e-mail konta, którego nie udało Cię się założyć (zarówno błędny, czyli taki jaki zachował się w bazie, jak i prawidłowy, czyli taki, na jaki powinien przyjść link aktywacyjny). Nie możemy zmienić loginu w Twoim obecnym koncie. Możemy je zlikwidować a wpisać prawidłowy adres e-mail w koncie, którego nie udało Ci się założyć, czyli rozumiem, że z loginem pavl6

#42 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 styczeń 2009 - 12:20

pavl6 już powinno działać konto z loginem pavl6 :smile:

#43 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5241 postów
  • Od: 22 lis 2007
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 styczeń 2009 - 16:31

dzięki , działa . a tak przy okazji , kiedy będzie pełna wersja sewisu ? , bo jak na razie to pisze że jest w fazie testów wewnętrznych . myślałem , że zaraz po zakończeniu beta testów uruchomicie pełną wersję . coś jeszcze nie działa??
Spokojnie. Nie od razu Kraków zbudowano. :wink:

#44 _piotrus_

_piotrus_

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 25 postów
  • Od: 29 gru 2008

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:40

Teraz pewnie trochę czasu zejdzie na poprawkach błędów, implementowaniu sugestii użytkowników... itp.
Czekamy cierpliwie na start :)

#45 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5241 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 styczeń 2009 - 22:07

ok , już rozumiem . przede wszystkim dobrze , a nie jak najszybciej :brawo:

#46 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 styczeń 2009 - 13:32

Lepiej Panowie bym tego nie ujął :)

#47 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5241 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 13 styczeń 2009 - 19:46

Serwis nadal w fazie testów wewnętrznych :/ . A kiedy start? :evil:

#48 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 styczeń 2009 - 11:33

Jeszcze dosłownie kilka dni :)

#49 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5241 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20 styczeń 2009 - 21:17

start już 23 stycznia :brawo: super :jupi: ! No to czekamy do piątku . Mam nadzieje , że będzie się opłacało :D . Marcus dziękujemy ci :brawo:

#50 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 20 styczeń 2009 - 23:06

Zobaczymy jak to będzie wyglądać. A może jakiś bonus 1film dla forumowiczów SK;p tak na test;] :P

#51 ricz forester

ricz forester

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 55 postów
  • Od: 16 sty 2009

Napisano 21 styczeń 2009 - 00:17

o tak jakieś ciekawe demo by się zdało :D
no ciekawe , ciekawe jak to będzie śmigać.

#52 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 01:42

Demo jest ale mam na myśli pełną wersje filmu za darmo:) aby sprawdzić jak toto śmiga w praktyce. :D Cieszy fakt że ta dziedzina życia się rozwija bo virtualne wypożyczalnie mają sens.Coraz więcej ludzi posiada w domu szybkie łącze stale powyżej 3mega a to pozwala się cieszyć takimi rarytasami jak Vod i virtualne wypożyczalnie filmów.

#53 ricz forester

ricz forester

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 55 postów
  • Od: 16 sty 2009

Napisano 21 styczeń 2009 - 01:47

aha
3 mega powiaasz - niestety pewnie masz racje , no to w mojej miejscowości moze moje wnuki skorzystają :lol2:

#54 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 styczeń 2009 - 11:15

:D
Od końca grudnia do 5 stycznia wszyscy mogli się zarejestrować i oglądać około 20 różnych filmów bezpłatnie (rejestrować bezpłatnie można się oczywiście zawsze :) ). W tym też czasie zbierane były wszelkie krytyczne uwagi na temat streamu, jak i samego serwisu. Najbardziej aktywni krytycy (konstruktywni oczywiście :wink: ) otrzymają mozliwość poogladania jeszcze filmów bezpłatnie. Zapraszam do serwisu od piątku. Pojawi się kilka rozwiązań, których nie ma w polskim internetowym VoD. W tej chwili prowadzone sa również kolejne rozmowy z wieloma dostawcami ciekawego kontentu. http://www.tvscreen.pl będzie jeszcze na pewno bardzo ewaluował i jego kształt będzie dostosowywał się do oczekiwań użytkowników. Nadal dostepna będzie również ankieta dotycząca serwisu :) .

#55 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5241 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 21 styczeń 2009 - 16:31

Marcus przekaż ode mnie swoim kolegom (dla ciebie oczywiście też :) ) gratulacje , bo tvscreen.pl na pewno będzie hitem . I nawet nie czekając do piątku , wiem , że będzie świetnie , albo lepiej niż świetnie :brawo: :brawo: :brawo: .
Ale co do przyszłości , to będziecie się musieli postarać , bo video/telewizja/filmy w internecie się rozwijają i może być trudno walczyć o klienta . Ale narazie wszyscy powinni się pomieścić na rynku (IPLA z serialami Polsatu , TVP.pl z programami tvp i wy :jupi: ) .

#56 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:27

Ładnie to wygląda ale docelowo jaka będzie biblioteka filmowa z kim macie umowy:) Może coś zdradzisz więcej? :D

#57 _piotrus_

_piotrus_

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 25 postów
  • Od: 29 gru 2008

Napisano 22 styczeń 2009 - 21:03

Baza filmów to będzie podstawa :). Obecnie na polskim rynku nie ma ogólnie dostępnego VOD z dobrą kolekcją. Iplex czy cineman nie oferują nic ciekawego - zupełnie mnie do siebie nie przekonują. Ostatnio coś się ruszyło w iTvp, udostępnili trochę swoich starszych ale dobrych produkcji. Jedynie oferta polskich seriali (ponownie iTvp oraz Ipla) jest dosyć dobra - chociaż do IPlayera od BBC trochę im brakuje ;)

Mi marzyłby się taki drugi ITunes :oops:

#58 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 styczeń 2009 - 10:36

Faktycznie VoD w Internecie to dziedzina, która w Polsce dopiero się rozwija. Myślę, że tvscreen.pl stanie sie motorem tego rozwoju. W tej chwili startuje i pierwsze koty za płoty, ale nadal są finalizowane ciekawe umowy i prowadzaone zaawansowane rozmwy z kolejnymi dostawcami kontentu. Należy pamiętać, że rynek dopiero się rozwija i nie wszystkie utwory mają w ogóle prawa do emisji jako VoD w Internecie i na to operator w ogóle nie ma wpływu. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku :) .

#59 pavl6

pavl6

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5241 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 23 styczeń 2009 - 14:30

myślę, że za kilka lat vod w internecie się rozwinie , ale teraz jest najlepszy moment na start , bo można przygotować się na przyszłą konkurencję .

#60 marcus

marcus

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 styczeń 2009 - 10:51

http://www.tvscreen.pl opublikowane. Trwa jeszcze dokładanie kontentu. Oficjalny start w poniedziałek. Dobrej zabawy :) .