Skocz do zawartości

Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę.Co ten kanał z sobą zrobił? Okropne logo i oprawa wcale nie lepsza.Poprzedni wizerunek kanału byl o wiele lepszy.Noi ramówka coraz gorsza coraz więcej policji dla zwierząt itp. Nie rozumiem po co robią zmiany na gorsze.Oprawę powinny zmienic kanały ktore maja ja fatalna np TVN czy Viva Polska albo Superstacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale zmienili kolor loga i teraz nie jest takie beznadziejne szare tylko ładne zielone. Takie bardziej mi pasuje.

 

Szare było beznadziejne, zielone jeszcze gorsze :evil:

Wczoraj był kilkugodzinny maraton Policji dla zwierząt :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W Sobotę 13 Lutego na Animal Planet będzie miała miejsce premiera typowo Polskiego Programu "Pory roku z Adamem Wajrakiem" jak dla mnie dobre posunięcie nie tylko zagraniczne Audycje z Lektorem a coś typowo o naszej Polskiej Przyrodzie.

tylko ze na Planete praktycznie codziennie lecą polskie filmy dokumentalne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pooglądałem dziś przez 2h AP i miałem wrażenie , że co 10-12 min był blok reklamowy taki po około 6 min. A takowych bloków na godzinę było 4. Dodajmy do tego po minucie na reklamy programów i wyjdzie nam pół godziny programu i pół reklam. Straszne... Gorzej niż na Polsacie czy TVN.

 

Same programy, "Rekordy w świecie zwierząt "-Produkcji AP, pamiętam go kiedyś z Tele 5 oraz Film Dokumentalny "Dżungla" produkcji BBC (Szkoda, że ich tak mało na AP) na szczęście zrekompensowały mi ten reklamowy niesmak.

 

Czy wy, bo pewnie częściej zerkacie na AP, nie macie wrażenia, że trochę tych reklam za dużo?? Strasznie mnie z rytmu wybijały.... Ja wiem, że stacja nie jest stacją premium i utrzymywać jakoś się musi, ale na prawdę odniosłem niekorzystne wrażenie co do częstotliwości przerywania programów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj widziałem na Animal Planet HD ciekawy przerywnik między programami.

Trwał kilka minut i opowiadał o udomowionych dzikich kotach (lwy, lamparty, gepardy itp.). Pokazywał ludzi żyjących z nimi tak jak z normalnymi psami czy kotami. Bardzo mnie to zaciekawiło, myślałem że to może zapowiedź jakiegoś programu ale po zakończeniu nie było żadnej informacji na ten temat.

Czy to był tylko taki filmik na potrzeby wypełnienia luki między programami czy też może jest jakiś tego typu program na antenie, a jeśli tak to kiedy? Bardzo chętnie bym obejrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wczoraj widziałem na Animal Planet HD ciekawy przerywnik między programami.

Trwał kilka minut i opowiadał o udomowionych dzikich kotach (lwy, lamparty, gepardy itp.). Pokazywał ludzi żyjących z nimi tak jak z normalnymi psami czy kotami. Bardzo mnie to zaciekawiło, myślałem że to może zapowiedź jakiegoś programu ale po zakończeniu nie było żadnej informacji na ten temat.

Czy to był tylko taki filmik na potrzeby wypełnienia luki między programami czy też może jest jakiś tego typu program na antenie, a jeśli tak to kiedy? Bardzo chętnie bym obejrzał.

Dokładnie tak. Ten przerywnik jest emitowany juz od ponad pół roku. Całkiem ciekawy, no ale ile można ogladać to samo :D. To tak jak swego czasu na Discovery HD przerywnik z polowaniem na anakonde :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy temat dotyczy też AP HD, ale zauważyłem dziś niepokojącą rzecz na Animalu w wersji HD.

 

Kanał pomniejszył nieco logo i zmienił oprawę graficzną (zmiana in plus), ale pojawiły się też w ramówce programy w upscalu (nawet bez formatu 16:9, tylko 14:9 z pasami). Mam nadzieję, że to tylko chwilowo... Dotąd Animal Planet HD emitował wyłącznie produkcje w native HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...