Skocz do zawartości

Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje Satkurier od 1 października zmienia się logo i ramówka Animal Planet. Co sądzicie o nowym logo i ramówce. A może w końcu wejdzie do Polski Animal Planet HD na wzór amerykańskiej wersji :?:

 

7419.gif

 

Zmiany swojego wizerunku na terytorium Wielkiej Brytanii, w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku dokona kanał w całości poświęcony zwierzętom, Animal Planet. Jest to jedyna tego typu telewizja na świecie. Stacja prezentuje niepowtarzalne relacje pomiędzy człowiekiem a światem przyrody.

 

 

Stacja, obchodząca w tym roku dziesięciolecie swojej obecności na rynkach międzynarodowych, otrzyma nową oprawę antenową, nowe dynamiczne logo, odświeżoną i wzbogaconą ramówkę programową oraz zyska jeszcze bardziej atrakcyjne podejście i charakter.

 

Nowy Animal Planet poprzez poruszające programy odwołuje się do emocji. Jego odświeżony charakter umożliwi skuteczne dotarcie do widzów dorosłych, poszukujących wartościowej rozrywki, pełnej niezapomnianych wrażeń.

 

Nowa tożsamość marki zostanie zaprezentowana na antenie stacji po raz pierwszy 1 października 2008 roku. W Polsce Animal Planet jest w trzech platformach: Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+ i n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności powinni zabrać się za poprawę jakości nadawanego sygnału, a dopiero potem bawić się w zmianę loga. Dziwi mnie, że wiele zachodnich koncernów (Discovery, MTV, Hallmark, HBO) ma spore problemy (albo brak chęci) z zapewnieniem przyzwoitej jakości obrazu i dźwięku na kanałach SD.

 

Co do samej ramówki - niestety większość czasu wypełniają jakieś programy o weterynarzach, opiece nad zwierzętami domowymi czy różnej maści reality-tv (np. psy w policji... oczywiście amerykańskiej albo brytyjskiej... ewentualnie zwierzęca "ukryta kamera")... czasami trudno trafić na jakiś prawdziwy film dokumentalny o zwierzętach. No i tradycyjnie brak produkcji polskich (poza polskimi reklamami oczywiście). Ogólnie jestem rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że etapami przejmujemy amerykańskie loga kanałów Discovery Networks. Ciekawie kiedy główny Discovery zmieni swój logotyp na taki jaki jest w USA.

 

Jeżeli chodzi o Animal Planet, to bardziej podoba mi się obecny logotyp który stosowany jest (z niewielkimi modyfikacjami) od początku istnienia stacji. Szkoda, że z niego rezygnują, bo jest przecież z pewnością dobrze rozpoznawalne i ładne. To nowe jak dla mnie jest tragiczne i w ogóle nieczytelne.

 

Za to jestem jak najbardziej za zmianą ramówki. Również wolałbym móc oglądać porządne filmy dokumentalne o przyrodzie, a nie pseudo reality show, rozrywkowe show (Najzabawniejsze zwierzęta świata...).

Niestety Discovery nie idzie w tym kierunku. Wedle zapowiedzi ma być dynamiczniej, a to pasuje właśnie do wszelakich wesołych, rozrywkowych programików.

Najlepiej jakby pojawiało się więcej programów produkowanych przez BBC, bo zdaje się ta brytyjska sieć ma jakiś związek z Animal Planet. Lubię wtedy pooglądać Animala w oryginalnej wersji językowej i posłuchać mowy takiego siwego pana, nie pamiętam jak się nazywa...W każdym razie fajnie opowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Animal Planet, to bardziej podoba mi się obecny logotyp który stosowany jest (z niewielkimi modyfikacjami) od początku istnienia stacji. Szkoda, że z niego rezygnują, bo jest przecież z pewnością dobrze rozpoznawalne i ładne. To nowe jak dla mnie jest tragiczne i w ogóle nieczytelne.
Te "niewielkie modyfikacje" popsuły dotychczasowe logo. Kiedyś było mniejsze, może wtedy mniej czytelne, ale ładniej się komponowało na ekranie telewizora. Dzisiaj te logo zdecydowanie jest za duże i ta brzydka zieleń... choć plus za animację. A o nowym logotypie oczywiście brak słów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, obecne logo jest dobre, to nowe jest trochę dziwne. Gdyby chociaż to M stało normalnie, to by trochę lepiej wyglądało. Zgadzam się również, że powinno być więcej filmów i seriali przyrodniczych, bo niektóre są naprawdę ciekawe i wciągające, jak np. miniserial o surykatkach, który oglądałem na TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem CP to myślałem, że będę miał fajny kanał o zwierzętach. Niestety się przeliczyłem :( . Ta stacja wogóle nie jest w stanie przyciągnąć mojej uwagi-za dużo głupich programów, podobnie jak na Discovery :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to kogo interesują programy o leczeniu zwierzątek, łapaniu ich, najzabawniejsze zwierzątka świata (polska wersja z Piotrem Zeltem w Polsacie była dobra) czy o małpach w biznesie? :mrgreen: Może małe dziewczynki zafascynowane zwierzątkami lub weterynarzy, którzy podpatrują jak robią to inni. A poza nimi?

Zdecydowanie brakuje programów przyrodniczych. Chętnie oglądam coś takiego np. o lwach, antylopach itp. O ich życiu, zachowaniu, przetrwaniu i różne ciekawe informacje na ich temat. Niestety brakuje czegoś takiego, takich programów jest naprawdę niewiele, a jeśli już to są często powtarzane. Może zmienią trochę swoje podejście i wprowadzą więcej takich programów, ale to chyba tylko marzenia ściętej głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...