Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam ,ze interesuje mnie pakiet MTV Unlimited. Czy moglabym sie dowiedziec, jaki tuner musze posiadac aby je odebrac. Oczywiscie nie mowie o karcie. Jestem laikiem, dlatego tez prosze wybaczyc mi te irytujace pytania. Za jakis tydzien bede zakladac talerz, ktorego zadaniem bedzie sciagnac niekodowane programy z Astry, Hot birda, Eurobirda i Astry 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma znaczenie jaki adres ma strona do aktywacji?

W tym przypadku to ciągle będzie http://www.techniradio.de/Freischaltung/

Ale robisz to z kompa w Polsce.

 

Strona po niemiecku ale są przygotowania polskiej wersji.

 

Wypełnimay trzy pola:

Ticketbezeichnung - pakiet, długość abonamentu

Ticketnummer: numer ze zdrapki

Seriennummer der Smartcard: numer seryjny karty

 

i przycisk Freischalten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja MTV Unlimited TechniSat.

 

Musimy posiadac tuner z wbudowanym modulem CONAX np. Ferguson 8800 czy 8900 HD,

Lub tuner z CI i modul CONAX. Karte mozna takze aktywowac na tunerze z linuxem.

 

Nie udalo sie aktywowac mi karty na MATRIXie, i niestety na DIABLO tez nie, choc ponoc komus sie udalo na diablo,

wiec zakladam ze zalezy to od softu w module. Oba moduly prawidlowo dzialaja z karta, problem dotyczy samej aktywacji.

 

Najszybciej aktywacja dokonuje sie w oryginalnym module CONAX - 5 min., najdluzej w dreambox na [beep] ponad 30 min.

 

Istnieja 3 mozliwosci aktywacji karty CONAX TechniSat na MTV Unlimited.

 

Po 1 aby dokonac aktywacji wlaczamy tuner na kanał MTV Hits lub VH1 (11,739MHz pol. H SR=27500 FEC=3/4)

 

Nową karte jak i aktywacje wcześniej zakupionej karty zdrapki nalezy pozostawić na ok. do 30min na jednym z w/w programów.

Jezeli przedluzamy abonament, to aktywacji takze dokonujemy na .

 

Aktywacja od momentu np. wyslania SMS zajmuje okolo 20 min, wazne aby pozostawic tuner na w/w kanałach.

 

1. Metoda, telefon do biura obslugi podajemy numer karty conax i numer ze zdrapki.

Niestety po angielsku nie bardzo chca gadac, i raczej trzeba znac niemiecki do tego.

Telefon: Pn.-Pt. 8-19 tel.+49 180 500 5910

 

2. Metoda, www.

http://www.techniradio.de/Freischaltung/

 

Ticket einlsen

Ticketbezeichnung: Wybiaremay jaka aktywacje posiadamy.

Ticketnummer: Numer ze zdrapki- kod aktywacyjny

Seriennummer der Smartcard: Numer seryjny karty conax

 

Wciskamy czerwony przycisk: Freischalten

 

3. Metoda, SMS.

 

Wysylamy SMS na numer +491757240022 o tresci:

 

VCR123456789012 CA987654321012

 

Gdzie po VCR podajemy numer ze zdrapki - kod aktywacyjny.

a po CA numer seryjny karty conax.

 

Polecam aktywacje przez SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ...

 

Czy ktoś ma może informacje jak na dzień dzisiejszy aktywuje się karty MTV.

 

Na stronie Technisata przy aktywacji dalej stare info że na stacjach radiowych, powyżej wyczytałem że na planszy z tp. 111 TechniSat Service - której też już nie ma.

 

Strasznie namieszane to MTV ...

- aktywacja na stronie technisata przeszła tylko jak teraz uprawnienia załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita - ja jakoś nie mam szczęścia do tej karty.

 

Szok w trampach z tym MTV ... ani aktualnej informacji na stronie TechniSat/a - w sumie nawet człowiek nie wie czy karta poszła do ich systemu. Na aktywacje poprzez SMS - zero potwierdzenia.

 

Czuję że będę miał kartę Conax w ramach podstawki jak tak dalej pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita - dzięki za Twoje zaangażowanie w temacie.

 

Jestem w trakcie remontu mieszkania więc i czasu na aktywacje mam sporo. Już 6 raz próbuję (za każdym razem coś innego - a to inny kanał a to SMS - w tym przypadku nic nie potwierdza, przez internet jest teoretycznie OK bo szprecha że aktywacja jest zrobiona na 3 miesiące).

Karta czeka sobie na kanale przez 1 godzinę po dokonaniu aktywacji i nic ...

 

Dziś zadzwonię do polskiego oddziału Technisata - może coś jeszcze poradzą.

 

... zachciało mi się MTV ... a dokładniej VH1 Classic.

 

edycja1

Jestem po rozmowie z Technisatem. Aktualnie aktywacji dokonuje się przez stronę techniradio.de, a karta powinna aktywować się na kanałach z paczki MTV Unlimited z tr. 11739. Z 12604 - już nie ma aktywacji. Tak samo nie idzie aktywacja na 6 kanale z paczki - MTV Music - który nadaje z 11973. Oczywiście pytałem też o informacje na stronie - mają się zmienić ... (widać 1,5 miesiąca - to zbyt krótki okres czasu)

edycja2

Aktywacja dokonana w końcu pomyślnie. Paczka zaskoczyła ... co za ulga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty pytasz, czy odpowiadasz? :roll:

 

MTV Base został wycofany z europejskiego rynku, w zamian MTV Networks wprowadziło kanał MTV Dance.

 

Posiadam pakiet MTV Unlimited, ale muszę przyznać, że kanały MTV wcale mnie nie powalają na kolana... Wśród sześciu dostępnych oglądam wyłącznie VH-1 Classic. Już znacznie ciekawszy jest darmowy "MTV Unlimited" z Astry 28.5E - ale o tym, już nie jest ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja toczę od wczoraj batalię z Technisatem o ponowną aktywację karty MTV.Na stronie Technisat.de,kliknołem liczbę miesięcy wykupionego abonamentu,wpisałem numer ze zdrapki i numer karty i potwierdziłem to.No i włączyłem na VH-1 Classic z nadzieją na szybką aktywacje w przeciągu 30 minut a tu...nic Mineła dobra godzina i jeszcze raz wszedłem na stronę technisata,ponownie wpisałem kod i numer.I dalej czekałem.Kilka godzin i dalej ciemność.No to dzwonię dziś rano do polskiego oddziału Technisata,przedstawiłem swój problem.Podałem też kod ze zdrapki i numer karty.Powiedzieli ze sprawdzą czy ta karta jest już aktywna,jeżeli nie to ją aktywują.No i czekałem godzinę i dalej nie mam kanałów MTV.Więc dzwonię ponownie i mówię że nadal nie mam dostępu.Zdziwili sie nieco,bo według "niemieckich kolegów" karta jest już aktywna,ale po krótkiej rozmowie stwierdzili że.....kod ze zdrapki jest jednak nieprawidłowy lub niewłaściwy!!!! No to o co tu chodzi? Technisat chcąc załagodzić sytuację powiedział że spróbuje wyjaśnić całą tą sprawę z "niemieckimi kolegami",a jeżeli dalej nie będę miał dostępu,to wymienią mi zdrapkę.Pytanie tylko kiedy,bo cały ten cyrk przypomina mi np.aktywację kart CP(!!!)

 

edit:niemieccy koledzy staneli na wysokości zadania i dzisiaj w godzinach wieczornych aktywowali pakiet :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...