Skocz do zawartości

Ulotki platform CYFRA+ i Wizja TV


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tutaj skan ulotki Cyfry+ z 2000 roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 9c2ad.html

Pragnę dodać że minęło od tego czasu 15 lat.

To jest z początku 2001 roku - tak uważam, ponieważ wtedy TVN wszedł do oferty tejże platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No to i ja coś od siebie dorzucę najstarsza ulotka Cyfrowego Polsatu jaką posiadam, jeszcze wtedy chodziłem do Kawiarenki internetowej i nie miałem dostępu do Satelity, rok 2002 albo 2003

 

CP%201.jpeg

 

CP%202.jpeg

 

CP%203.jpeg

 

CP4.jpeg

 

CP5.jpeg

 

CP6.jpeg

 

a teraz ulotki Cyfry + na kartę

 

Cyfra%20+%20na%20karte.jpeg

 

Cyfra%20+%20na%20Karte%202.jpeg

 

Telewizja N chyba jedna z Pierwszych ulotek

 

N%201.jpeg

 

N%202.jpeg

 

Telewizja na Kartę SD

 

TNK.jpeg

 

TNK%202.jpeg

 

Telewizja na Kartę HD

 

TNK%20HD.jpeg

 

TNK%20HD%202.jpeg

 

TV Mobilna Cyfrowego Polsatu

 

Mobilna.jpeg

 

Mobilna%202.jpeg

 

Akcja Alokacja polskiego Radia

 

Jedynka.jpeg

 

Dwojka.jpeg

 

Trojka.jpeg

 

Czworka.jpeg

Edytowane przez Michal Tybura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem 2x Wizje TV potem jak kupiła ją Cyfra + rozwiązała matula umowę . Co do anteny u mnie też wisi jeszcze z napisem WizjaTV

1PHILIPS_DSX6010.jpg ah ten dekoder kiedyś to było to żadnych problemów . I nie obchodziła klienta instalacja przychodził instalator podłączał i oglądałeś... nawet jak coś się psuło dzwoniło się i pomagał .

 

Instalacja była obowiązkowa i z tego co pamiętam bardzo droga... Nie wiem czy nie było to około 400 zł ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wizja TV też miała magazyn dla swoich abonentów, który nazywał się "Twoja Wizja". Był to miesięcznik rozsyłany pocztą, chociaż na początku działalności platformy można go było wziąć za darmo z dowolnego punktu dystrybucyjnego. Wystarczyło powiedzieć sprzedawcy, że jest się abonentem Wizji TV a miesięcznik nie dotarł do domu. W magazynie tym znajdował się program telewizyjny wszystkich stacji wchodzących w skład platformy, opisy wybranych pozycji programowych oraz ploteczki, wywiady i przeróżne porady, np. jak zawiązać krawat :wink:  Z biegiem czasu miesięcznik był coraz słabszy, cieńszy, na gorszym papierze a program telewizyjny był mocno okrojony. W końcu miesięcznik przestał być dystrybuowany.

 

Wracając do samej Wizji TV, to na owe czasy była to rewelacyjna platforma. W kablówkach było po kilkanaście lub trochę więcej kanałów polskojęzycznych, ale w większości rodzimych. Wizja TV oferowała na wyłączność światowe marki, w większości spolszczone na nasz rynek. Tylko w kablówce PTK (obecnie UPC) można było oglądać wszystkie kanały Wizji TV, ale tylko dlatego, że PTK i Wizja TV miały tego samego właściciela. Abonentem Wizji TV byłem od samego początku jej powstania. Podpisywało się umowę na 12 miesięcy, płaciło się w punkcie sprzedaży 599 zł i otrzymywało się dekoder Phillipsa oraz antenę satelitarną, która była montowana za darmo. W cenie 599 zł otrzymywało się gratisowy dostęp do HBO na 3 miesiące. Od 4-tego miesiąca naliczana była za HBO opłata 20 zł/ m-c (oczywiście tylko dla chętnych). Na starcie Wizja TV zawierała 15 kanałów telewizyjnych: Wizja 1, Fox Kids / Bet On Jazz, Cartoon Network / TCM, Atomic TV, National Geographic Channel, Quest TV, Wizja Pogoda / Travel Channel, Romantica, HBO, Hallmark Channel, Discovery Channel, MTV Europe, CNN, Twoja Wizja i Animal Planet. Kanały miały bardzo dobrą jakość techniczną i były nadawane z 3 transponderów. CNN był ciągnięty z obcego transpondera, dlatego na 3 transponderach znajdowało się tylko 14 kanałów tv. Z czasem, w miarę poszerzania oferty programowej z jakością techniczną było już tylko gorzej, a zwłaszcza po otworzenia się platformy na rynek węgierski, czeski i słowacki. Dekoder (chyba już po roku) można było wykupić na własność za 99 zł, a po wygaśnięciu umowy, dekoder odbierał kanały FTA i działał tylko z oryginalną kartą. Było drogo, ale ekskluzywnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy,Wizjoner, czy posiadasz numer Magazynu Abonenta Cyfry+ na październik 1999? Pytam się ponieważ chciałbym cię poprosić o skan ramówki Canal+ na niedzielę, 24 października 1999, bo programu na ten dzień nie mogę znaleźć ani w Archiwum Gazety Wyborczej, ani nawet na archiwalnych stronach Telemagazynu czy Canal+ dostępnych w WebArchive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak piraci ogłaszali się oficjalnie w TWSM."Karty testowe auto" wyłącznie dla abo. cyfry+,zobacz więcej:). Posiadałem taką "kartę testową" i faktycznie testować było co:)

Taquila,multivision,Absat,kanały PPV, kilka platform na tym śmigało.

4df26ca56825.jpg

 

Test Wizyjnego Phila DSB 3010.

a20ff934acb4.jpg

66d5abf35f87.jpg

 

b55286dce8fb.jpg

3727e3737817.jpg

f1d5b030e182.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak w 2001 roku w TeleTygodniu pojawiła się reklama Wizji TV, na której znalazły się logotypy stacji TV oferowanych w WTV.

Mało tego, prasowe reklamy Wizji TV zdarzały się dość rzadko w prasie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...