Skocz do zawartości

Telewizja RAI


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała ciekawostka. Przypadkiem przełączając na kanał RAI Storia trafiłem na... polski film dokumentalny o jakimś (chyba) bokserze i o jakimś raperze. Niewiele zrozumiałem bo przeważnie wszystko co było w tym filmie mówione zagłuszał włoski lektor, więc w zasadzie można było wychwycić tylko pojedyńcze słowa. Z napisów końcowych można było dowiedzieć się, że program został wyprodukowany przez TVP.

 

Czy to nie był Jerzy Wroński ? Jest on Kickboxerem, a także raperem, występuje pod ksywą Juras. Razem z Korasem tworzy duet o nazwie JurasKoras. Jakbyś dał jakiegoś zapa do tego filmu byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rai 1,2,3 na "lepszej" (pełne 16/9) częstotliwości 10.992 V zostały odkodowane.

 

Wygląda na to, że na 11.766 V wyłączą kopie i będą wrzucać Rai HD. Oby tylko dorzucili leciwy Seca Mediaguard, chociaż chyba się na to nie zanosi (do Rai 5 dorzucili tylko Nagravision 3) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana częstotliwości. Jeśli masz oryginalny dekoder od C+, to w przypadku CYFRY+ nic nie zrobisz, musisz czekać aż poprawią. W dekoderach Cyfrowego Polsatu można wyszukiwać kanały.

 

Nowa częstotliwość:

10,992 GHz

polaryzacja: V (pionowa)

SR: 27500

FEC: 2/3

DVB-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, teoretycznie kanały RAI 1/2/3 były tam (tj. na 10,992V) od dawna (tylko kodowane), więc gdzieś na liście powinny być. Jeśli nie ma, to jakiś zgrzyt z odbiornikiem.

 

Podpowiedzi:

- jeśli na liście masz sporo kanałów, wywal część, szczególnie jakieś zbędne kanały kodowane. Przykładowo w Fergusonach FX6600/7600 lubi się przepełniać pamięć i jeśli lista zbytnio się rozrośnie, to odbiornik zaczyna się dziwnie zachowywać przy wyszukiwaniu

- jeśli nie masz jakiejś szczególnie poukładanej listy - strzel reset fabryczny i zrób wszystko od nowa na czystym sprzęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie kanałów robiłem zawsze tylko tych niekodowanych, a więc Rai z tej częstotliwości mogło nie być. Obecnie mam na liście (oczywiście nie na ulubionych tylko tej gdzie są wszystkie) 2953 kanały (Samsung DSB305G), niestety nie można pojedyńczo się ich pozbywać, trzeba by zrobić reset a to jak wiadomo wiąże się z godziną lub dwoma dodawania i układania listy ulubionych. Chyba wiec spasuję, aż tak bardzo chyba mi na Rai nie zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...