Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eska TV nie robiła ostatnio żadnych większych imprez.W 2017 roku była ostatnia gala Eska Music Awards. Raczej już tych imprez nie będzie, tak napisała mi jedna z osób które pracują w radiu Eska.Jedynie w tamtym roku odbywały się Letnie sceny Eski, czyli imprezy plenerowe bez kamer telewizyjnych pod patronatem Radia Eska czy Eska TV. Pamiętam jedynie, że w lipcu odbył się Koncert dla Ziemii z Uniejowa pod patronatem  radia i Eska TV i transmisja była na Polsacie. 

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Logo jest nałożone na logo, przez co wygląda jakby było rozmazane. Jeśli dobrze zauważyłem, to logo nie wypełnia się w czasie reklam. Czcionka na belkach jest jakby "zmiażdżona". Dobrze również że ogarnęli również tą "12" które była wieczne przyklejona na ekranie. 

Edytowane przez VG02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511
2 godziny temu, endeavour napisał:

Zmiany to efekt przejęcia z dniem dzisiejszym nadawania częsci kanałów exZPR ów przez Polsat. 

 

Mamy pewność, że to akurat o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany źle wyglądają.Na Eska TV Extra albo nie ma loga albo belek.Zwiklidowali belke z następnym klipem.Na obu Eskach zwiklidowali licznik reklamowy.Jeszcze w planszach na zakończenie programu pisze na zlecenie Eska TV S.A czyli pewnie jeszcze oficjalnie nie są spółką Music TV. 

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się biorą za te kanały. Nigdy nie dzierżyłem ich ze względu na ciągłe "Sponsorem programu jest..." czy niepotrzebne plansze "Produkcja... na zlecenie..." 10 razy w ciągu 1h. Powinni również się wziąć za oprawę graficzną Polo TV, bo belki na pół ekranu to raczej nie zbyt dobry pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VG02 napisał:

Eska TV SD:

 

Może się komuś spodoba, ta zmiana. Ja jestem na nie, po prostu mi się nie podoba, może to przez tą czcionkę.

56 minut temu, VG02 napisał:

Niech się biorą za te kanały. Nigdy nie dzierżyłem ich ze względu na ciągłe "Sponsorem programu jest..." czy niepotrzebne plansze "Produkcja... na zlecenie..." 10 razy w ciągu 1h. Powinni również się wziąć za oprawę graficzną Polo TV, bo belki na pół ekranu to raczej nie zbyt dobry pomysł...

Masz w 100% rację. Ta belka w PoloTV wygląda po prostu źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że animacja belki z tytułem piosenki jest mniej dynamiczna od tej sprzed poniedziałku. Taka dosyć przymulona a'la "chcę ale nie mogę". Z kolei obwódka w logo widoczna szczególnie na białym tle przypomina tą z loga ekranowego z lat 2011-2014.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...