Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dziś Eska to kanał rozrywkowy upodamiający się do MTV w okresie 2010-2015 Eska bywała lepsza i oglądalność ponieważ bywały Studia prezenterskie,więcej muzyki dziś co ją ma ratować to wersja HD w DVB-T2 i grunt że przeszła satelity jest jeszcze w SD.Lecz Youtube wygrywa ponieważ można co się chce w Full HD już od powyżej dekady lat oraz 4K od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak kolega pisał na poprzedniej stronie - na YouTube nie wszystkie teledyski są w HD czy 4K. Dużo starych teledysków jest w jakości nawet 240p albo wcale ich nie ma. Jeśli ktoś zbiera teledyski i "kręcą" go bardziej niż sama muzyka to pozostają mu kanały muzyczne. Uwielbiam program "Hity baby one more time" z klasykami starszymi i nowszymi. Zaznaczę, że gdyby nie archiwiści na YouTube nie było by sporej ilości teeldysków, które były na MTV czy VIVA. Przykładowo pozwolę sobie zalinkować do jednego z moich ulubionych teledysków. Tutaj jakość 360p z logo i belkami VIVY. Marzy mi się jakość przynajmniej HD nie mówiąc już o 4K :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od lipca ruszy "Eska on the Beach" i będzie emitowana przez cały dzień z przerwą na "Hity Baby One More Time" o 18.00. Znikają wszystkie tzw. sezonowe programy muzyczne - "Miejska lista", "Co się słucha", "ImprESKA", "Jazdy Gwiazdy", "Historia jednej piosenki", "Szybkie strzały" oraz "The best of Eska". Pozostaje jedynie "Przesłuchanie" (w soboty o 16.00) a powraca "Projekt ImprESKA", który będzie w soboty o 20.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 14:25, Michu_97 napisał:

Od lipca ruszy "Eska on the Beach" i będzie emitowana przez cały dzień z przerwą na "Hity Baby One More Time" o 18.00. 

Lepiej jakby też zniknęły programy niemuzyczne rodem MTV.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, SatExpert napisał:

Przepraszam, czy zamawiał ktoś Eske TV w HaDe z satelity? :P

https://satkurier.pl/news/220075/eska-tv-z-emisja-w-hd-z-satelity.html

Ja. Piszę w sprawie wersji HD kanałów dostępnych w ofercie mniej więcej od roku, co miesiąc. Ot takie pieniactwo naszej kochanej platformy.

 

A tak poza tym - HD, przecież to żadna łaska w XXI wieku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, że Eska TV HD ma większe oznaczenie wiekowe od tego, które jest na Eska TV Extra (kanał dostępny w SD). Czyżby inne wymogi były, co do oznaczeń wiekowych na kanałach HD, że są one większe, aniżeli te na kanałach nadających w SD? Poza tym, jaki jest sens nadawania kanału Eska TV Extra, gdzie jak zdarzy mi się zipować po kanałach, to lecą te same klipy, co na zwykłej Esce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tym lepiej ;) więcej kanałów= większy zysk z reklam.A co do jakości HD panowie nie śmieszy was 3mega bitrate? dla kanału ''hd'' bo mnie to rozbawiło.Nie mam dostępu do wersji z NTC więc nie sprawdzę jak tam to wygląda ale może ktoś się wypowie jest lepiej niż na sat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kaspian0007 napisał:

Im więcej tym lepiej ;) więcej kanałów= większy zysk z reklam.A co do jakości HD panowie nie śmieszy was 3mega bitrate? dla kanału ''hd'' bo mnie to rozbawiło.Nie mam dostępu do wersji z NTC więc nie sprawdzę jak tam to wygląda ale może ktoś się wypowie jest lepiej niż na sat??

Śmieszy i to bardzo. Jednak to nie pierwsza taka sytuacja. Z drugiej zaś strony, to tylko kanał muzyczno-rozrywkowy i to niezbyt wysokich lotów (i to wielkie oznaczenie HD przy logo Eska TV). Co innego gdyby to był kanał filmowy, serialowy czy sportowy. Chyba bardziej kułoby to w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Poza tym, jaki jest sens nadawania kanału Eska TV Extra, gdzie jak zdarzy mi się zipować po kanałach, to lecą te same klipy, co na zwykłej Esce.

To bardzo proste do wyjaśnia. :)

Eska TV = kanał kodowany z satelity i nie wszyscy mają do niego dostęp. 

Eska TV Extra = kanał FTA i wszyscy mają do niego dostęp. :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga...Od poniedziałku 29 sierpnia następuje koniec ze współpracą z Viacomem! Koniec "Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy", "Niemożliwe PL" oraz "Comedy Club". O 20.00 "Polacy za granicą" od wtorku (30 sierpnia) o 21.00 nowy sezon "Love Island - Wyspa miłości", od 22.00 2 odcinki "Gier małżeńskich" o północy powtórka "Love Island - Wyspy miłości" a o 1.00 w nocy "Randka z nieznajomym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne wiadomości, które niektórych doprowadzą do złości. "Comedy Club" oraz "Warsaw Shore" nadal będzie, ale tylko w soboty. "Comedy Club" o 22.00, a "Warsaw Shore" 2 odcinki od 23.00. Za to w niedzielę zaczną się dwie nowe pozycje - "Bogate dzieciaki bez kasy" o 22.00, a także powrót seriali na antenę - "Backdoor - Wyjście awaryjne" o 23.00. W porównaniu z sezonem wiosennym z ramówki Eski odpadnie "ImprESKA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV po 8 latach przerwy zaprasza widzów na casting do nowego programu - po angielsku "Celebs Go Dating". W 2014 roku kanał wyemitował tylko 1 edycję/sezon programu "Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" z prowadzącym Janem Pirowskim. Jest to drugi program rozrywkowy autorski do którego robią castingi. Tymczasem sezon jesienny w tym roku posiada największą ilość programów rozrywkowych + serial komediowy. Od soboty 10 września o 21.00 zacznie się "Hardkorowa miłość". 18 września (w sobotę) w programie "Weekend z Eska TV" będzie pokazana relacja z koncertu "Zalewski i przyjaciele", który leciał na żywo na antenie w ten piątek. Ten odcinek poprowadzi Krzysztof "Jankes" Jankowski. Pozostałe tematy "Weekendu z Eską" to - 2 września "Szczęścia chodzą parami", 4 września "Lech Polish Hip Hop Festival", 11 września "Fest Fetival/Betclick 3x3" oraz 25 września "Baltic Rap Royal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...