Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno gdy się go podepnie do TV HD kablem HDMI to grafika jest poszarpana.

 

Dokładnie to chodzi o OSD, które jest zupełnie takie samo jak na S305G z wyjątkiem tego, że czcionki są ładniejsze na H370G. Zaokrąglenia, ikony wyglądają dokładnie tak, jak na S305G - czyli pikselowato i niespecjalnie, niezależnie od sposobu podłączenia do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę porównywać, ale tylko na małym, 23" telewizorku LCD HD Ready... Wydaje się, że obraz SD wygląda tak samo na obu modelach. HD miodzio. Polsat daje tylko Sport HD. A FTA to leci w tej chwili chyba tylko na Astrze. Na pewno ANIXE HD i trzy inne. Tu szczegóły: http://linowsat.de/0192/all/12722H.html.

ANIXE HD puszcza trochę krajobrazów (i przy okazji gimnastykę), widoków z hoteli i kurortów, czasem powtórkę meczu z Bundesligi - jak dla mnie obraz rewelacyjny - widać źdźbła trawy na boisku i pryszcze na twarzach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda Polsat HD w porównaniu z innymi kanałami HD? Czy jest zauważalna różnica przy podłączeniu hdmi a euro (albo component)?

a w/ogole taki kabel trzeba sobie extra dokupic czy jest w zestawie polsatu cyfrowym bo mam zamiar kupic na dniach z HD

jak uważacie warto kupic zestaw z hd czy nie .mam telewizor samsunga 37 lcd nowke

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator trochę przesadza. Teraz nie wiadomo o jaki kabel chodzi.

 

Edycja RafiX: @ANDPOL, wykasowałem 100% cytatu Twojego powyższego posta. Co w tym zrobiło się nieczytelnego? Nic tutaj mojego nie było i nie ja pytam o kabel, tylko kolega wyżej. Ponieważ cytat został wykasowany, więc nie wiadomo o jaki kabel pyta.Domyślam się, że chodzi mu o kabel hdmi? Jeśli tak, to trzeba dokupić, bo w zestawie nie ma. Może wina kolegi "przemek78", bo mało precyzyjnie pyta.

 

Edycja RafiX: Czy teraz już problem się wyjaśnił? Ponownie wkleiłem cytat, który wcześniej wykasowałem w poście u @przemek78. :oops:To ja przepraszam, bo to "przemek78"nie pisze o jaki kabel mu chodzi.Teraz wiem czyjej wypowiedzi dotyczył cytat, bo myślałem, że jakiejś wcześniejszej o kablach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc Polsatu Sport HD jest zdecydowanie lepsza od Polsatu Sport SD. co niektorzy pisali ze jakosc po przeskalowaniu jest identyczna. niestety HD to HD a SD to SD. Jakosc kanalow SD jest dobra zdecydowanie tych z duzym bitrate'em (np. Polsat, TVN). Jakosc kanalow TVP dobra ale mogla by byc lepsza. Jak na 3h pracy dekodera dobrze sie sprawuje. Zadnych zwiech obrau czy dzwieku. Ogolnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moje pyt jest nastepujace bo myslalem ze w zestawie mam wszytskie kable do ogladania

prosze powiedzcie mi bo mam zamiar kupic zestaw HD

co jeszcze musze sobie dokupic bo jestem zielony z tym wszytskim by mi wszytsko fajnie chulalo .jeszcze jakbyscie moze podali ten kabel jakis nr tego kabla albo linka gdzie go mozna kupic dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki długi ten kabel jest Ci potrzebny :?: Ile masz od dekodera to TV :?:

 

szybka reakcja wielkie dzieki

dekoder jest zaraz pod tv . wiec bardzo blisko

a tv oczywiscie juz mam zamowiony samsung LE37R82B

 

kupic go mozna w sklepie czy na necie i jakie sa koszty . jak macie pod reka linka do allegro albo gdziekolwiek to poprosze bo juz bym sobie zamowil.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są różne, tam masz od metra do kilku

 

1 metr http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=108&id=637

2 metry http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=108&id=514

3 metry http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=108&id=865

 

i myśle, że więcej nie potrzebujesz metrów, co? skoro masz tak blisko.

 

No linki na allegro prześlę Ci jutro na PW, bo teraz muszę już iść a poza tym regulamin zakazuje dawania linków do allegro itd można dawać tylko tam gdzie teraz Ci podałem.

 

Jak już pisałem kilka linków do allegro prześlę Ci jutro, postaram się rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda Polsat HD w porównaniu z innymi kanałami HD? Czy jest zauważalna różnica przy podłączeniu hdmi a euro (albo component)?

Polsat Sport HD wygląda porównywalnie do innych kanałów HD - zwłaszcza to, co kręcone jest w Polsce, bo przekaz z Japonii z Pucharu Świata w siatkówce kobiet wygląda jakby z deka gorzej - subiektywnie oczywiście. Jak na razie nie widziałem piłki nożnej na Polsacie, a to by był dobry test porównawczy do ANIXE HD.

Podłączałem przez HDMI i SCART - na kanałach SD w zasadzie to samo (albo prawie to samo), a na kanałach HD różnica ogromna nawet przy ustawieniu najniższej rozdzielczości - po HDMI obraz bardzo stabilny, a po SCART wszelkie krawędzie są zygzakami i "pływają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...