Skocz do zawartości

Dorcel TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Astra 3 na 23,5°E, parametry są jak piszesz. Jeśli uda Ci się ustawić, to z tego transpondera mają wyszukać Ci się: Sport 1 HD, Prima +1 HD, TV JOJ +1 HD, JOJ Cinema HD i TV WAR. Tylko takie kanały, wszystkie są zaszyfrowane. Spróbuj wtedy wybrać którykolwiek z nich i wejść do modułu - wydaje mi się, że jest tam opcja uruchamiania aktualizacji software - jeśli jest i ruszy, to jesteś w domu :) Jeśli opcji nie ma - zostaw na kanale na noc, może samo zejdzie. A jeśli jest opcja, ale powie, że nie ma softu - to bieda, wtedy odezwij się do sprzedawcy co on na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes wielki! Uda mi się ustawić, bo kiedyś miałem już talerz na Eurobirda ustawiony, jak jeszcze Penthouse był u nas dostępny na kartach z 23,5. Podziękował jeszcze raz. Jutro będę działał. W module jest opcja software upgrade, także spoko. Tylko jestem ciekaw, czy to przejdzie na zaszyfrowanym kanale?


Opcja w module software update jest ale wyświetla , że nie ma softu :(

 

Nie dziala update neistety, nie ma softu na astrze 23,5 :(

Edytowane przez jose821011
Każdy jeden post napisany w sposób bardzo niechlujny! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Co jest NC+ z kanałem Dorcel TV był nadawany całodobowo a teraz jest brak obrazu. [czy była jakaś zmiana o której nie wiem]

Działa i nadal nadaje całodobowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym narzekał, tylko stwierdzam fakt. Miałem pięć dni wolnego. Chata wolna. Więc stwierdziłem, że sprawdzę jak to jest naprawdę z tą polską ścieżką na Dorcel HD i ... . Jak zwykle huczne zapowiedzi i ... nic. Tej polskiej fonii jak na lekarstwo (a sprawdzałem średnio co 2-3 godziny, więc niemal każdy film). Owszem 23:00-00:00 jest, ale nie oszukujmy się, tego typu kanału nie wykupuje się dla bla, bla, bla i wielkich, różowych "iksów" zasłaniających "myśki", tylko dla fikołków bez cenzury. Reszta jest na Tele 5 i FilmBox Action (tutaj czasami więcej widać).

 

Podsumowując nie taki "polski" ten Dorcel HD, jak go nc+ przedstawia ("edycja polska") i Dorcel reklamuje (coraz więcej filmów z polskim lektorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam mało ale trafiam na naszą fonię.A zasłanainie to jest nie na filmach tylko jest jakaś pozycja o aktorkach czy o tym jak kręcą filmy.Tylko w tym widzaiłem cenzurę a ta pozycja to chyba trwa 30-60 minut jakoś tak.Jak porównujesz filmy do Tele 5 to masz niezłe poczucie humoru.Jak dla mnie jak nie najlepszy to jeden z najlepszych programów tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam tego kanału i żadnych płatnych, ale zdarza mi się obejrzeć produkcje Dorcela na Polsat Play i właśnie francuskie produkcje oceniam bardzo dobrze. Tylko oczywiście w Polsat Play lecą wersje soft, ale i tak jak dla mnie lepsze od tych dostępnych na innych kanałach jak właśnie Tele 5, PULS 2 czy też Filmbox Action, który na dodatek znajduje się w znacznie wyższym pakiecie niż te kanały wymienione wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam mało ale trafiam na naszą fonię.A zasłanainie to jest nie na filmach tylko jest jakaś pozycja o aktorkach czy o tym jak kręcą filmy.Tylko w tym widzaiłem cenzurę a ta pozycja to chyba trwa 30-60 minut jakoś tak.Jak porównujesz filmy do Tele 5 to masz niezłe poczucie humoru.Jak dla mnie jak nie najlepszy to jeden z najlepszych programów tego typu.

Co do zasłaniania, to właśnie o tej godzinie z wywiadami piszę (23:00-00:00) i to porównywałem do Tele 5, czy FilmBox Action.

 

A co do polskiej wersji to jestem zaje....ym pechowcem, bo naprawdę nie "trafiłem" na żadny film z polskim lektorem, a tak jak napisałem przez ostatnie 5 dni naprawdę chciałem trafić na takowy przełączając na Dorcel HD mniej więcej około: 09:00, 10:30, 12:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 22:00. Mało?

 

Mam pecha, czy jednak jest coś na rzeczy?

 

Przedwczoraj (noc z 5/6 lutego) nawet film o 00:15 był bez polskiej wersji. To do [beep]y kiedy jest ta polska fonia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - aktualnie PL ;) Raz też coś nagrywałem i też akurat trafiłem PL. Ale pewnie tłumaczoną mają jakąś część, nie wiem jak wiele, ja przyznam, że częściej jednak wrzucam angielski...

23:00 - 0:00 chyba zawsze jest soft (i ten blok jest powtarzany, więc jest też koło 18). Blok całkiem fajny, bo często jest Nephael :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...