Skocz do zawartości

Dorcel TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wrzuciłby ktoś, kto ma dostęp do wersji HD, zrzut ekranu w chwili, w której występują te wspomniane polskie napisy? :) Bo SATKurier się o to nie mógł szarpnąć :/

Edytowane przez Mr. Orbita
Znowu wyzłośliwianie - wylecisz z forum za złośliwe docinki i tyle będzie z cwaniakowania. Obrażanie redakcji nie będzie tolerowane na tym forum. Post wyedytowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 - nie mogliśmy, jakbyś nie zauważył, to generalnie bardzo rzadko zamieszczamy materiały wideo z kanałów, gdyż są z tym problemy dot. praw autorskich. Już raz mieliśmy o to zablokowane konto na YouTube i tylko cud sprawił, że to odkręciliśmy. Dlatego nie wstawiamy wideo z kanałów, ew. jakieś promosy lub wstęp jakiejś audycji (i już nie na YouTube), nigdy fragmenty programów/filmów, nawet krótkie, na razie się to nie zmieni.

 

@czerstwy - w pliku jest kilka ścieżek audio, zmień ścieżkę, jest j. polski, lektor, głos kobiecy. ;) Kanał jest przynajmniej na kartach HD 10+, może też na innych, niestety strasznie mieszają z tymi kartami i ofertami, mogę sprawdzić tylko na tym, co mam dostępne. Jeśli jest posiadacz jakichś mniejszych kart, to może spróbować zerknąć, czy też leci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio korzystam z rezerwowego lapka z jakimś podstawowym programem do oglądania.I niestety nie wiem jak zmienić ścieżkę dzwiękową bo w głównym znowu cuda się dzieją z win 10 i są problemy z internetem.Czyli z tego co piszesz widzę że bardzo ryzykowne jest kupowanie kart z tego typu ofertą. W sumie widać to w sklepach niby oferta jest a część brak w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 - nie mogliśmy, jakbyś nie zauważył, to generalnie bardzo rzadko zamieszczamy materiały wideo z kanałów, gdyż są z tym problemy dot. praw autorskich. Już raz mieliśmy o to zablokowane konto na YouTube i tylko cud sprawił, że to odkręciliśmy. Dlatego nie wstawiamy wideo z kanałów, ew. jakieś promosy lub wstęp jakiejś audycji (i już nie na YouTube), nigdy fragmenty programów/filmów, nawet krótkie, na razie się to nie zmieni.

Zauważyłem. Szkoda w sumie... Chociaż nie bez powodu niektórzy korzystali/korzystają z Vimeo czy Dailymotion, bo aż tak się nie sra#ją o takie pier#doły (czy w końcu ktoś zdejmie to słowo z cenzora, bo to nawet nie jest wulgarne -.-...)

A nie możesz poszukać :)??Specjalnie dla ciebie :

 

http://przeklej.org/file/dDQhl0/20160706.1311.-.Dorcel.TV.HD.-.instant.record.ts

 

Najlepiej otwierać VLC;)

Tak jak powiedział kolega wcześniej - nigdzie nie słyszę tego naszego języka polskiego.

 

Ale za to widzę coś, czego bym nie chciał oglądać w pełnej wersji :lol: "Aktorka" taka, jakby była przerobiona już przez setkę facetów w swoim życiu. Nawet twarz i makijaż nie domagają. Typków też sobie dobrali. To już lepsze rzeczy można znaleźć na tzw. live adult webcams. Przynajmniej prawdziwie i naturalnej ;) Oczywiście dla tych co to lubią.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zawsze to lepiej niż słabe SD na Private czy Blue Hustler. A teraz te tłumaczenia są dodatkowym atutem.Ale oferta tego kanału zapewne szału nie robi jak to są te filmy co w Polsat Play tylko w wersji Hard.Choć chętnie bym zobaczył jak się prezentuje w rzeczywistości  ciekawy też jestem kanału Vivid. Tylko że niestety Astra i SD z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że nc+ jest w większości francuskie, w ofercie mają pozostałości po CYFRZE+ jak TRACE URBAN, Mezzo, kanały France Télévisions czy AB Groupe. Na dodatek kanał XXL od grudnia 2013 r. nie należy już do AB Groupe, a jest zarządzany właśnie przez firmę... Marc Dorcel :wink: A skoro rzeczywiście tam są materiały po polsku, to nc+ mogłoby to jakoś wypromować, jak kiedyś n w jakiś sposób przez jakiś czas reklamowało obecność treści 18+, to i z Dorcel TV HD mogłoby być podobnie. Zawsze się znajdzie jakaś nisza takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie zawsze ciekawiło dlaczego tak jest :) Na satelicie np. przez długie lata był (słynny chyba) Private Spice. W prawie każdej sieci kablowej. Na satelicie "naszej" również. Ale żadna platforma nie raczyła go dołączyć. Czy tak samo Adult Channel, który należy/należał do Playboy Enterprise. Cyfrowy Polsat miał przez lata Playboy TV. Nawet Telewizja Polsat chyba miała przez chwilę koncesję na polską jego wersję. Ale siostrzanego kanału nigdy nie było.

 

Ale może w kwestii Dorcel TV HD coś się zmieni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostawcy kart nie ułatwiają sprawy - nie informują, a nie da rady odpalać każdego typu karty, żeby sprawdzać (chociaż ja tam bym się nie pogniewał :P ) Na razie wynika, że Dorcel TV HD jest wszędzie, gdzie była wersja SD, czyli HD 10+, Mega Elite HD i dodatkowo teraz na 5+ Stars :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan jest nawet na sklepie samego Redlight :( Na Hollex awaryjnie opanowałem sytuację i wyprowadziłem opisy oraz parametry do stanu bieżącego. Przynajmniej na tyle na ile da się to zbadać, bo np. być może na kartach HD 2+ oraz Mega Elite są dodatkowo Dorcel TV HD i Dorcel XXX z Astry, ale działają tylko na oryginalnych modułach Viaccess ACS5.0 z powodu zabezpieczeń po stronie CanalSat... Jeśli uda mi się jakoś trafić na okazję, żeby odpalić poszczególne karty, to jeszcze posprawdzam, bo możliwe też, że gdzieś jest XXL, chociaż to spodziewam się na karcie z Live Channel od SCT we Viaccess PC 5.0 - tej karty na razie nie ma w ofercie... Spore z tym zamieszanie w ostatnim czasie, przyczyną zamieszania w sieci jest ogólny brak informacji od SCT/Redlight co i jak gdzie jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...