Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Adamek92 napisał:

 

Cyfrowy Polsat dosłownie nic nie robi z listą nie zmienili nazwę NTL na TVC chodź na satelicie jest już poprawna nazwa stacji może szykuja nowa liste i nie robią nic że stara lista 

Dokladnie to samo mam na myśli. Trzeba cierpliwe poczekać do końca roku, myślę że coś się wydarzy w tym temacie, i nazwa jak i logotyp TVC zostanie odświeżony. ?

 

15 godzin temu, maks27 napisał:

Może CP zastanawia się nad wyrzuceniem z listy TVC ? i dlatego nie zmienia nazwy z NTL ?

Wątpliwe mają ważną umowę za wartą jeszcze zza grupy tvn gdy mieli udziały. Więc tak jak Power tv pisał w odpowiednim wątku, mają ważną umowę z CP na ten kanał jeszcze przez parę lat. Więc operator musi trzymać się umów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem Cyfrowy Polsat powinien w końcu zrobić porządek ze swoją listą kanałów. Obecnie lista kanałów CP to jeden wielki śmietnik. Z listy powinny zostać usunięte przede wszystkim duble kanałów (jak np. TVP 1, HBO). Zwolnione miejsca po dublach mogłyby zostać przeznaczone na nowe kanały (jak np. długo wyczekiwany przez klientów CP Puls 2). Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ wielu moich znajomych ma tą platformę i ja też to miałem w dzieciństwie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zauważyłem że Cyfrowy Polsat zrobił duble kanałów poza lista ale ta główna lista Cyfrowego Polsatu to porażka gdyż jest bałagan nawet nie usuneli po ATM Rozrywka miejsca dziwię się ze jest taka cisza w cyfrowym Polsacie brak nowości mowa tu o Pulsie 2 stacji Gametoon HD kture są w Polsat Media oraz kanałów Telewizji Polskiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Skoro Eleven4K dali na 228 to widać że Elenen Sports 4 nie zobaczymy zbyt szybko.   A może i nawet nigdy. 

 

A ja tu myślałem że tu 1 września coś sypną nowościami,  albo przygotują trochę listę pod nowe kanały,  a tu nic. 😂

Zapchali luki 2 kanałami, zaprezentują dziś ofertę z dekoderem i koniec.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, patryszq napisał:

Do oferty "wchodzą" na sat 😁

 

195 Insight tv UHD 

220 Ftv UHD FREE

221 Nasa UHD FREE

228 Eleven Sports 1 4K 

I tutaj wpadka bo przekaz Fashion TV w HD nie jest podmieniony na nową częstotliwość a i nie ma Nasa TV oraz Insight TV w wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...