Skocz do zawartości

Siatkówka – reprezentacja Polski


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
7 godzin temu, zefir napisał:

Widzę Twoje duże zainteresowanie siatkówką,ale jeżeli podajesz jakieś informacje,to bądż bardziej rzetelny. USA-Turcja 3-2 ,po zaciętym tie-breaku (15-12).

Moja literówka, zamiast 2 kliknęła się 1, bo faktycznie spotkanie było zacięte. :) Już poprawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W jutrzejszym finale MŚ o godzinie 21:00 zmierzymy się w katowickim Spodku z Włochami. Szykuje się zacięta walka o złoto 🔥

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszecie. Skąd są pieniądze na nagrody? A głównie od sponsorów i z praw. Siatkówkę ogląda się w kilku krajach i top gównie EU to jak wielkie US koncerny mają ją sponsorować? Tenis ma oglądalność na całym świecie to i za tym idą pieniądze. Gdyby siatkówka była tak popularna na świecie to MŚ w Polsce były by raz na 50 lat a nie co kilka :D Nie przez przypadek nikt nie chciał przejąć imprezy po Rosji, nawet Włosi. To jest sport jak skoki niedochodowy i trzeba się z tym pogodzić.

A jak ktoś próbuje robić z tego problem że żużlowcy, siatkarze czy skoczkowie nie zarabiają tyle co piłkarze czy tenisiści to tylko mnie bawi :D bo dał się nabrać że Polska jest światową potęgo gospodarczą i finansową.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ogląda ktoś z Was mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn? Który z dotychczasowych meczów podobał Wam się najbardziej, bo mi nie ukrywam, że ten dzisiejszy, zwłaszcza jak nasi dzielni siatkarze w 3 secie walczyli do końca na przewagi i ostatecznie wygrali 36 do 34 a 4 set to był też mocne wykonanie naszych super że nasi wygrali i awansowali do półfinału ME w którym zmierzą się ze Słowenią i to też będzie ciekawy mecz i mam nadzieję że w moje urodziny 16.09 Polacy zagrają w finale ME i zdobędą upragnione złoto Mistrzostw Europy.

 

Potem pod koniec września liczę na emocje w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk w Paryżu. Super mamy trenera męska reprezentacja w piłce siatkowej cała drużyna jest extra.

 

Z kolei masze reprezentantki w piłce siatkowej rozpoczynają od soboty udział w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Paryżu 2024 roku.

Reprezentantki Polski zagrają ze Słowenią, Kolumbią, Tajlandią, Niemcy, USA, Włochy.

 

16.09.2023r o 17.00 Polska- Słowenia

19.09.2023r o 17.00 Polska- Kolumbia

20.09.2023r o 17.00 Polska - Tajlandia

22.09.2023r o 17.30 Polska- Niemcy

23.09.2023r o 17.30 Polska - USA

26.09.2023r o 17.30 Polska - Włochy.

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo trudny mecz.Bardzo dobre zachowanie naszego trenera obsadzając odpowiednimi graczami na boisku.No i mieliśmy trochę więcej szczęścia niż Serbowie.Czy taka nasza gra wystarczy na Słowenię? Trudno powiedzieć.Masę piłek jednak zmarnowali.Oby w półfinale zagrali na najwyższym swoim poziomie od pierwszego seta.Trzeci set doprowadzał mnie do palpitacji serca,ale przeżyłem.(jestem po operacji serca) W piłce siatkowej kobiet tak i w męskiej jest kilka drużyn na podobnym poziomie.Trudno wskazać zwycięzcę. Kibicuję oczywiście polskiej reprezentacji.Niech im szczęście sprzyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...