Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nawet nie zauważył, że nazwa tematu nie pasuje już do tej dyskusji :> Miało być 2 pytania, a było już przynajmniej z 6 :lol:

Nie lepiej zrobić z tego tematu, jakiś ogólny, przypięty temat dotyczący oferty programowej n-ki, problemów z jej odbiorem, pytań dotyczących podpisywania umowy z n-ką :roll: coś na wzór tematów: "Awarie na Cyfrze+", "Cyfra - pytania początkującego" z działu C+ i "Awarie kanałów Cyfrowego Polsatu", "Umowa z CP - pytania, problemy, pytania, komentarze" z działu CP :idea: o odbiornikach - nBox HDTV i nBox HDTV Recorder już temat istnieje, więc taki temat o ofercie n-ki i pytań dotyczących jej tematu może też mógłby istnieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD jest konieczne, ale placic nie musisz. Wystarczy, ze wezmiesz N-ke bez promocji i VOD bedzie tylko opcjonalne. Wtedy jednak aktywacja recordera jest kosztowna i ZDECYDOWANIE bardziej sie oplaca skorzystac z promocji! Poniewaz z VOD pod koniec okresu promocyjnego jak chcesz mozesz zrezygnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w ciągu 2 godz a teraz może nawet być to 48h bo czasami mają problemy techniczne z aktywacjami

Od telefonu, w którym podałem numer umowy i hasło cyfrowe minęło już 6h i dalej mi nic nie działa. Czy mam dalej czekać czy muszę ponownie dzwonić na infolinię i przeprowadzić aktywację? A może powinienem się skontaktować z konsultantem?

 

Edit: aktywowało się po 7h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jak w każdej reklamie jest wszystko super i tanio :lol:

mam zapytanie ile kosztyje możliwie najpełniejsza oferta platformy n, czy jest porównywalna z c+ czy cp w pełnych ofertach (cenowo?)

oczywiście pakiet 38 zł przez pół roku jest najnowszą promocją, ale co przez następne miesiące :?:

na ile m-cy trzeba podpisać umowę i jak kształtują się aktywacje dla każdego z tunerka tej platformy :?:

 

u mnie kończą się umowy w grudniu i wówczas będę zastanawiał się co wybrać :jupi:

 

dzięki z góry za podpowiedź :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem nke przez internet i umowe podpisałem na 12 miesięcy.

 

Po pół roku płacenia 38zł wybierasz dane pakiety i za nie płacisz a rachunki nka sama przysyła z tego co wiem, bo dzwoniłem do nich i mi tak powiedziano.

Za 2 pakiety płacisz 32 zł , za 3 pakiety 48zł, za 4 pakiety 64zł, a za 5 pakietów 80zł, jeśli wybierzesz dodatkowe pakiety takie jak HBO lub filmbox płacisz za nie dodatkowo.

A aktywacja dekodera w tej promocji kosztuje 38 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

Pytanie zapewne z serii banalnych.... Czy dzień miesiąca aktywacji telewizji N ma jakiekolwiek znaczenie, dla wygody późniejszego użytkowania??? Tzn. Lepiej aktywować jest w środku miesiąca, czy np. pierwszego, czy też nie ma to żadnego znaczenia??? Pomijam oczywiste tematy jak promocje - np. do 2ch miesięcy HBO gratis ( wiadomo, że lepiej 1szego bo mamy całe dwa miesiące). Może użytkownicy Nki podpowiedzą???

 

 

Pozdr

Gronio

P.S.

Proszę o szybką odpowiedź bo NRecorder podłączony i słuchawka pali mnie ręce ;-) Z góry dziękuje

 

P.P.S

Proszę o przeniesienie do wątku "platforma "n" - pytania początkującego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recordera - 38

zwykłego 1

 

a co do hbo to teraz jest promocja hbo 3 mies. za darmo ale nie wiem czy tak będzie do grudnia

 

Pawluz i mati162c dzięki za odpowiedź, jednak dostałem informację w punkcie sprzedającej n-kę, że obecnie jest co jest, a

co będzie w grudniu jeszcze nie wiadomo...i obecnie całość abonamentu kosztuje około 140 zł (podobnie jak w c+) :?:

 

Chciałbym się w związku z tym zapytać o te dodatkowe usługi i jak to się sprawuje w praktyce :?:

 

Dzięki z góry za wszelkie opinie na ten temat :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak hbo za darmo można do końca października zamawiac

opcje dodatkowe

wg. mnie

hbo - warto

cinemax - nie!!!!

filmbox - teraz jest chyba jakaś promocja że jest taniej więc się można zastanowic

najmniej ciekawe są pakiety filmowy i styl moda muzyka

vod - picture box -[beep] ostatni

nscreen - za 20 zl warto, za 30 ... no niewiem

 

 

(opinia subiektywna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...