Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz ponad 19 miesiecy abonentem Cyfry, jakies pol roku temu ( po zakonczeniu trwania umowy ) wzialem sobie w promocji za dodatkowe 1zl, pakiet komfortowy na 6 miesiecy, promocja ta sie zakonczyla i teraz juz place normalnie, czyli roznice 10zl, miedzy pakietem tematycznym. Zalogowalem sie do ICA, aby wrocic do poprzedniego pakietu czyli tematycznego, a tu "zonk", do wyboru jest tylko komfortowy lub prestizowy :shock: , czy juz nie mam mozliwosci powrotu do tamatycznego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem trwajacej akcji promocyjnej "Promocja pakietowej opłaty aktywacyjnej" zmiana z pakietu komfortowego na tematyczny kosztuje 10 PLN. Zmiana na pakiet nizszy jest jedynie drozsza w przypadku zmiany dowolnego pakietu na pakiet startowy - w takim przypadku zmiana kosztuje 59 PLN.

 

A jak sie mozna domyslec, zmiany pakietow w gore, sa zawsze bezplatne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 zeta to okropne zdzierstwo!!!

 

Wyrownanie oplaty aktywacyjnej bo startowy nigdy nie bedzie objety promocja i aktywacja (antenowa) to 100zl i tak sukces ze to 59 a nie 99. Jesli by tego nie bylo oplacalo by sie bardziej wziasc w promocji np. konfortowy a po pormocji na startowy niz placic aktywacji 100zl za startowy wiec ta oplata jest logiczna...

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem trwajacej akcji promocyjnej "Promocja pakietowej opłaty aktywacyjnej" zmiana z pakietu komfortowego na tematyczny kosztuje 10 PLN. Zmiana na pakiet nizszy jest jedynie drozsza w przypadku zmiany dowolnego pakietu na pakiet startowy - w takim przypadku zmiana kosztuje 59 PLN.

 

A jak sie mozna domyslec, zmiany pakietow w gore, sa zawsze bezplatne :lol:

 

Cyfra+ wyższymi opłatami aktywacyjnymi za niższe pakiety, chce sobie powetować poprostu straty, bo jak to nazwać?. Przecież na C+ nie wszyscy mają same prestiże. Czyli jak w prawo, to zadarmo a jak w lewo, to drożej. Dziwne - czy to taka praktyka monopolistyczna?. Dlaczego jest tak drogo, gdy chodzi o pakiet startowy - więcej prądu :lol: na aktywację? :twisted::twisted::twisted:. Czy co?......

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby C+ brała jakies opłaty związane ze mniana pakietu na niższy jestem abonentem od 7 lat i nigdy za zmiane pakietu na niższy nic nie płaciłem

 

Cyfra wprowadzila zmiany do regulaminu z dniem 1 listopada 2005r., wszyscy abonenci zostali powiadomieni na pismie o tej zmianie, kto z tego powodu (zmiany regulaminu) nie wypowiedzial wtedy umowy, znaczy zaakceptowal to, ze Cyfra bedzie pobierac oplaty za zmiane pakietow na nizszy. I nie ma tu znaczenie czy jest sie abonentem pol roku, rok czy tez siedem lat-zapis ten obowiazuje obecnie wszystkich abonentow. Co ciekawe zgodnie z regulamien, oplata aktywacyjna za zmiane pakietu obowiazuje ZAWSZE bez wzgledu na to, czy zmieniamy pakiet w gore czy tez w dol (59 PLN).

 

Dopiero na mocy przywolanej przeze mnie wczesniej promocji, wynika ze:

- zmiana pakietu w gore zawsze jest bezplatna,

- zmiana pakietu w dol kosztuje 10 PLN (z wylaczeniem przypadku gdy zmienia sie na pakiet startowy)

- zmiana pakietu na startowy kosztuje 59 PLN.

 

Podstawy tych oplat:

Aktualnie obowiazujacy regulamin

Regulamin akcji promocyjnej "Promocja pakietowej opłaty aktywacyjnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie wiem, ale pamiętaj żeby wstawić 0 w którymś numerze - bo ja to zauważyłem po pewnym czasie i też miałem błąd ze złym nr karty. Poczytaj Pomoc, może już teraz to przez to.

 

 

nie o wstawia się w nr. abonenta. wszystko wprowadzam prawidłowo i nie działa

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli piszemy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj sobie dokładnie regulamin korzystanika z ICA - tam jest wszystko dokładnie napisane - "0" "zero" trzeba wstawić przed ostatnią cyfrą numeru abonenta jeśli Twój nr jest 8-cyfrowy. Jeśli 9-cyfrowy to nie musisz wstawiać. Np. Twój nr abonenta to 1234567 8 - to musisz wpisać w ICA 123456708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...