Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

A to w C+ nie można tego spokojnie oglądać tylko w Polsacie?😂

 Ja mam Polsat od wielu lat i nie bardzo uśmiecha mi się brać drugą platformę. Tym bardziej, że jestem na rencie i prawda jest też taka, że nie bardzo mnie stać na kolejne wydatki, więc z mojego punktu widzenia najlepiej jakby te prawa zostały w Polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

A ktoś zmusza Cie do trzymania dwóch platform? Możesz zrezygnować z Polsatu i przejść do C+. Tym bardziej, że miałbyś wtedy też WTA. 

  Ale nie miałbym siatkówki, a tak się składa, że jestem też kibicem siatkówki. Poza tym tak jak kiedyś pisałem w Polsacie jest większa różnorodność dyscyplin. W Canal Plus poza tenisem nic innego mnie nie interesuje, wolę ofertę Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Współpracująca w poprzednich sezonach z TVP i Eurosport, Iwona Niedźwiedź będzie komentować mecze piłki ręcznej dla Polsatu.

Cytat

W środę o godzinie 17:50 rozpocznie się starcie Ostrovii Ostrów Wielkopolski z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, Górnikiem Zabrze. W czasie tego spotkania na stanowiskach komentatorskich pracować będą Tomasz Włodarczyk oraz była Reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź, a reporterem będzie Paweł Ślęzak. Dwie godziny później, o 19:50, Mistrz Polski, Kielce Handball, podejmie czwartą ekipę minionych rozgrywek, Chrobrego Głogów. Mecz skomentują Szymon Rojek i mający na koncie 128 meczów w Reprezentacji Polski Robert Lis. Za wywiady meczowe odpowiedzialny będzie Tomasz Krochmal.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-08-30/dzis-rusza-orlen-superliga-w-pilce-recznej-transmisje-w-kanalach-sportowych-polsatu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Babiarz komentuje kilka dyscyplin, którymi się interesuje ,a nie wszystko jak leci. Myślę, że Prędzej taki zarzut można zastosować do Edwarda Durdy czy Pawła Ulbrycha. 

Co do Niedźwiedź to pytanie na jakich zasadach współpracuje z Polsatem i czy będzie mogła dalej robić LM piłkarzy ręcznych w Eurosporcie. To się okaże. 

Z kanału sportowego de facto już dawno zniknęła. 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te transmisje trafiają tam, bo nie ma miejsca na innych antenach, a nie dlatego, że mają stracić Ligę Mistrzów. Zapewne i Polsatowi i C+ zależy, by pozostało tak, jak jest teraz. 

 

Poza tym mecze ligi czeskiej czy holenderskiej to już od lat pojawiają się w kanałach Polsat Sport Premium. Zdecydowanie rzadziej 1. Liga. Chyba na palcach jednej ręki można policzyć ile było takich transmisji na tych kanałach (nie licząc ostatniej kolejki poprzedniego sezonu). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 18:40, lokam napisał(a):

W piątek rusza Puchar Świata w Rugby. Transmisje na kanałach Polsatu. Ma może ktoś rozpiskę tych transmisji, tzn. dokładnie w jakich kanałach będzie można to oglądać?.

Wszystkie 48 meczów zostanie pokazanych na żywo na sportowych antenach Polsatu.

 

Cytat

W piątek we Francji startuje największa sportowa impreza w tym roku na świecie – Puchar Świata w rugby. Transmisje do 182 krajów świata. 2,5 mln kibiców na trybunach. Co najmniej 800 mln przed telewizorami. 600 tysięcy gości z zagranicy. Budżet organizacyjny na poziomie 600 mln euro. Puchar Świata w rugby to wedle wielu źródeł trzecia największa sportowa impreza na Kuli Ziemskiej po igrzyskach olimpijskich i piłkarskim mundialu. Do tego miejsca na podium rości sobie prawa jeszcze kilka wielkich imprez, ale nie ulega wątpliwości, że rugbowy mundial, tak jak ten piłkarski i tak jak igrzyska, rozgrywany co cztery lata, to gigantyczna impreza skupiająca uwagę całego sportowego świata.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-09-07/startuje-puchar-swiata-w-rugby-plan-transmisji-na-antenach-polsatu-sport/

Nr 3? Trochę jestem zaskoczony. Obstawiałbym ME w piłkę nożną lub MŚ w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...