Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze niedawno byłem przekonany, że w tej opcji "premium" za 30 zł są zwykłe Polsaty Sport, ale nie, trzeba brać bez sensu pakiet sportowy za 40 zł z PSP, Eleven i Canal+...

I jeszcze ta strona PBG jest mocno nieczytelna, strasznie to udziwnili w porównaniu z Iplą.

 

Ale przypomniałem sobie, że mam w szufladzie Evobox Streama, a tam za 20 zł bez umowy jest pakiet w którym są między innymi Polsaty Sport i działa to nie tylko w tv, ale także w PBG.

Jak więc komuś zależy tylko na PS to można kupić ten sprzęt na Allegro za 50 zł i się w miarę szybko zwraca ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są mistrzostwa świata kobiet w piłce ręcznej i zgodnie z prawem żadna polska tv nie ma obowiązku pokazywania ich w otwartej tv. Polsat może więc wszystkie mecze zakodować. W otwartej tv muszą być pokazane tylko mecze reprezentacji Polski mężczyzn piłkarzy ręcznych. Inaczej jest w siatkówce gdzie mecze zarówno kobiet jak i mężczyzn muszą być nadawane w otwartej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie polsatsport.pl ostatni news o KSW 65 pochodzi z 25 pazdziernika.  Ewidentnie od paru tygodni Polsat wiedział ze nie pokaze najblizszej gali KSW i stad praktycznie zaprzestał pisania o KSW. W listopadzie o KSW napisali tylko w kontekscie odejscia Kołeckiego...
https://www.polsatsport.pl/wyszukiwarka/?text=MMA&type=event&page=7

 

Jak sie czyta taki artykul jak ten https://infosport.pl/2021/09/04/smutny-obowiazek-czy-ksw-jeszcze-sprawia-radosc/

to nie moze dziwic, ze wlodarze KSW postanowili cos zmienic jesli idzie o szeroko rozumiany marketing.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu Skra - Resovia sporo przycięć dosyłu. Jakość też tradycyjnie dla tego typu transmisji w okolicach 720p, ale zamiast charakterystycznej pixelozy i spadku do 360p (który już tutaj pokazywałem) są dziś po prostu mikroprzycięcia.

A no i smaczku dodaje widoczny w co drugim ujęciu kibic na trybunach w koszulce z logo KSW ;d.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że jednak pokażą wszystkie mecze. Na ich stronie znalazłem program na piątek 3.12. Mecze o 18:00 będą na Polsat Sport News i Polsatach Sport Premium 1, 2 i 3, natomiast mecze o 20:30 na Polsat Sport i Polsatach Sport Premium 1, 2 i... 4 :o (nie rozumiem dlaczego nie na 3).

Zastanawiam się czy te mecze z PSP PPV dadzą do Polsat Box Go. Przypomnę że w zakładce "Kanały TV" są tam, nie wiedzieć czemu, tylko PSP 1 i 2. Jak była Liga Mistrzów albo eliminacje mundialu, to brakujące spotkania dodawali do zakładki "Live". Miejmy nadzieję że nie zapomną o ręcznej, bo inaczej internautom zostanie tylko C+ online w Super SD 360p.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...