Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tyrla napisał:

Powtórkę (premierę) meczu Węgry - Polska oglądało 7 tys. widzów :D

Źródło: https://twitter.com/m_wojcicki

 

O tym mówiłem, dlatego nadal podtrzymuję, że komentowanie tego meczu z poziomu murawy przez kanał, który nie pokazuje go live to głupota. Nawet jeśli jest to reprezentacja Polski, bo jak widać nie ma to żadnej wymiernej korzyści i tak kto miał zobaczyć mecz, zobaczył go wcześniej live, więc ten komentarz i tak poszedł w próżnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, aboutreka napisał:

Słabą i lekceważącą koneserów piłkarskich decyzją włodarzy PS jest brak transmisji chociażby jednego z dwóch spotkań el. MS 2022 rozgrywanych o godz. 18.00 tj. Bułgaria - Szwajcaria i Izreal - Dania. To są bardzo solidne reprezentacje i  transmisja ich meczów przy takiej liczbie kanałow sportowych CP powinna być czyms oczywistym. Nie po to ludzie płacą za pakiety z kanałami sportowymi by takie mecze bez komentarza ogladac za dodatkowa oplata  na Ipli.

Popieram! Z chęcią obejrzał bym. mecz Helwetów, a tak to nigdzie indziej nie było transmisji, a czasy łatwego dostępu do paczki SRG-SSR już dawno się skończyły... 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety po raz kolejny, gdy gra Reprezentacja Polski nie wyrabiają się i nie pokazują magazynu ze skrótami. Ja tego nie rozumiem, tyle anten a oni muszą się wyrobić na 0.00 żeby zacząć powtórkę meczu. Nawet mogliby pokazać na PSP 1, gdziekolwiek, ale nie, nie pokażą nigdzie. To jest niepoważne , bo zapowiadają wcześniej ten magazyn, a tak samo było w czwartek po meczu z Węgrami.  Mogliby skrócić studio albo opóźnić ten mecz na 0.15. I tak nikt by nie zwrócił uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie wiem nawet jak na PSP1 mi umknęło. Ale ten magazyn jest też zapowiadany na Polsat Sport. I tam go nie było. A ja po prostu nie przełączyłem, ale ok cofne sobie na iPLI, dzięki za info. 

Nie zmienia to faktu, że nie jest to zbytnio poważne,  po co umieszczają  w programie jak wiedzą, że się nie wyrobią ze studiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eliminacje mistrzostw Europy 2020 W  Polsacie Sport mieli  pokazywać mecze Polaków jako jak retransmisja czyli premiera a na żywo tylko TVP ale się jakoś dogadali na żywo TVP i Polsat Sport pokazywałteraz się z TVP nie dogadali I zaczęło pokazują chyba mecze Polaków jako retransmisja czyli premiera

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 09:54, nix124 napisał:

 

O tym mówiłem, dlatego nadal podtrzymuję, że komentowanie tego meczu z poziomu murawy przez kanał, który nie pokazuje go live to głupota. Nawet jeśli jest to reprezentacja Polski, bo jak widać nie ma to żadnej wymiernej korzyści i tak kto miał zobaczyć mecz, zobaczył go wcześniej live, więc ten komentarz i tak poszedł w próżnię.

Dzisiaj mecz Anglia - Polska także komentują live Iwanow z Niedzielanem. Komentarz ten, bedzie można live posluchać w relacji Interii z tego spotkania na https://sport.interia.pl/raporty/raport-eliminacje-ms-2022/polacy/na-zywo-anglia-polska-w-el-ms-2022-relacja-na-zywo,nzId,640,akt,312004

 

W poprzednich dwoch meczach Polski nie bylo podobnej sytuacji na Interii z komentarzem komentatorów Polsatu?

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...