Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Dla mnie dziwne, że skoro Polsat wiedział, dlaczego Smokowski odszedł z C+ i dali mu propozycję pracy, wiedząc, że chce on także rozwijać swoje prywatne marzenia, teraz nagle się żegnają z nim z tego powodu, a także z pozostałymi, którzy robią coś więcej poza pracą w redakcji sportowej PS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ci panowie jako taką popularność tych kanałów, występy w reklamach itd mają dzięki temu, że pracowali w Polsacie, a nie na odwrót.

Przykład jak to działa gdy dziennikarze przyzwyczajeni do budżetów i komfortu pracy w dużej stacji biorą się na poważnie za Internet mieliśmy już przy okazji radia "Zapinamy pasy" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Wydaje mi się, że Szkolnikowski jest bardziej na czasie niż Kmita i można się z nim dogadać. Projekty o których mowa, to na dzień dzisiejszy głównie internet,, a nic nie zastąpi dziennikarzowi futbolowemu wyjazdów na mecze LM, Mundiale itp.

Ogólnie to trzeba przyznać że TVP Sport mocno odjechał Polsatowi Sport i robi to wrażenie. Jest to spora zasługa pana Szkolnikowskiego, który jest cały czas aktywny ma twitterze, ma kontakt z widzami. Kmity tam nie widać. Pod tym względem Polsat też odstaje. 

 

Chciałem napisać do Polsatu żeby zmienili ogromny napis NA ŻYWO na swoich kanałach sportowych na taki jak na Polsacie głównym.Niestety nie da się wysłać z formularza na polsatsport.pl  bo wyskakuje żeby podać właściwy format maila. Jak by nie wpisać zawsze błąd. 

31 minut temu, FanMMA napisał:

Tak,ale dla widzów raczej nie..

Kołtoń ostatnimi czasy był hejtowany oraz wyśmiewany.

Pasji odmówić mu nie można ale mnie strasznie irytował tym swoim yyyyyyyyy jak komentował.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21 Akurat fakty są takie, że porownując zasięg techniczny TVP Sport (99%) z Polsatem Sport (jakieś 43%) to ten drugi ma lepszą ogladalność.

Przykładowy wrzesień 2019 - 1.48% TVP Sport i 1.06% Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się "Panu" znowu nie podoba?

Jeśli potrzeba wyjaśnienia o co mi chodzi to można na obrazkach obejrzeć tutaj na przykładzie TVN24:

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/tvn24-najchetniej-ogladana-stacja-informacyjna-w-lutym-2018-roku,820683.html

 

Średnia oglądalność pierwszego to 3,58%, TVP Info 3,54%, Polsat News 1,08%.

Po przeliczeniu tego z zasięgiem technicznym wyniki to 5,53%, 2,03%, 1,47%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze są prześmieszne.  I uzył Pan wygodnych dla siebie danych...

I wisi mi to ogólnie...gdyby nie wywołał Pan sprawy.....chyba po to aby zabłysnąć.

A zrobił Pan rzecz prostą. wyszukał w necie te dane, oczywiście pominął te z miesiaca nastepnego, które obalają tezę.

Jak żałosnie to wyglada pokazują fakty ogladalnośći  kanałów sportowych w październiku 2019

TVP Sport   1,47

Polsat Sport 0,75

Takie "przeliczenia" to szczyt głupoty.  Jest bowiem % populacji, który nie jest w ogóle zainteresowany tematyką. I zasieg techniczny nic tu nie pomaga.

Pan mi o TVN24,,,,to proszę też sama prawda:

Taki kanał Red Carpet teoretycznie ma 100% zasiegu  (bo kazdy moze załozyc antenę sat) a ogladalność 0007%

Rozumiem , ze Pan zakłada, ze techniczna mozność odbioru TVP Sport w Polsce to 99 %....pytanie czy wszyscy w tym zasięgu zechcą założyć antenę. Bo sam "zasięg" to nie wszystko.

 

Też potrafię uzyć google.

w stycznie 2019

TVP SPORT  1,04 %

Polsat Sport  0,23 %

W I półroczu 2019

TVP Sport    1,23 %

Polsat Sport  0,43 %

...przeliczy Pan?

Edytowane przez zuzik1111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem oglądalność we wrześniu bo wtedy nie ma sytuacji, że np. żadne ligi nie grają i ogolnie nic się nie dzieje, za to są skoki narciarskie (vide styczeń 2019)..

Jak "Pan" sobie policzy natomiast oglądalność z całego półrocza w przełożeniu na zasięg to oglądalność TVP Sport i Polsatu Sport to owszem przewagi tego drugiego nie ma, ale oglądalność wyjdzie podobna, mimo, że rzekomo tego drugiego "nie ma po co oglądać" ;).

 

Cytat

Taki kanał Red Carpet teoretycznie ma 100% zasiegu  (bo kazdy moze załozyc antenę sat) a ogladalność 0007%

Nie ma... proszę poczytać czy jest zasięg techniczny dla Nielsena i jak on się ksztaltuje dla poszczególnych sposobów odbioru.

W związku, z tym, że "Pan" nie wie i ponownie pisze tylko, żeby popisać - nie ma sensu dalszej dyskusji.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

Porównałem oglądalność we wrześniu bo wtedy nie ma sytuacji, że np. żadne ligi nie grają i ogolnie nic się nie dzieje, za to są skoki narciarskie (vide styczeń 2019)..

Jak "Pan" sobie policzy natomiast oglądalność z całego półrocza w przełożeniu na zasięg to oglądalność TVP Sport i Polsatu Sport to owszem przewagi tego drugiego nie ma, ale oglądalność wyjdzie podobna, mimo, że rzekomo tego drugiego "nie ma po co oglądać" ;).

 

Nie ma... proszę poczytać czy jest zasięg techniczny dla Nielsena i jak on się ksztaltuje dla poszczególnych sposobów odbioru.

W związku, z tym, że "Pan" nie wie i ponownie pisze tylko, żeby popisać - nie ma sensu dalszej dyskusji.

Ale były siatkarski mistrzostwa....Przykre , ze brnie pan w głupotę.

Nawet samego siebie pan nie przekonał, ze PS ma lepszą ogladalność niż TVP Sport. reszta dyskusji bez sensu.\Wszyscy wiedzą, że akurat pan zna sie na wszystkim.

I wypraszam sobie [beep]two w słowie Pan w cudzysłowie..

Edytowane przez Kirk
Usunięto obraźliwy fragment.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...