Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich informacji które otrzymałem od źródła, pytałem o te kwestie, i powód jest taki, że TVP sama zrezygnowała z tych praw, jednym z powodów była słaba oglądalność, ale z tego co wiem, to Polsat przejął prawa tylko na 1 sezon, więc niewykluczone że może chociaż Short Track wróci za rok do TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa dla przeciętnego widza raczej mało atrakcyjne, chyba że niespodziewanie nasi reprezentanci niespodziewanie zaczną odnosić duże sukcesy, co z pewnością ponownie wzbudzi zainteresowanie TVP tymi prawami, ale za to bogate pod względem ilości transmisji, więc przynajmniej Polsat będzie miał co transmitować, z czym raczej będą miały problem tzw. kanały sportowe premium, niezależnie czy należą do Polsatu, czy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeu ja tam wolę Łyżwiarstwo szybkie na wyłączność niż wybrakowaną , przepłaconą Formułę 1 czy Ekstraklasę, która ma w TVP wcale nierewelacyjną oglądalność. Ciekawe czy to samo powiesz jak za rok oferta TVP zubożeje o NHL czy WTA . Polsat będzie pokazywał Łyzwy figurowe widzę jak należy, więc zmiana dla kibica na plus . Zresztą tak będzie też z dwoma pozostałymi sportami, które będzie można oglądać przez internet, w TV z naszym komentarzem. To się nazywa profesjonalizm. Może w przyszłości przyjdzie czas na skoki, narciarstwo alpejskie itd. Gdyby nie te perły w korone, które ma Eurosport to byliby liderem zimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,że tak, można mieć zastrzeżenia co do jakości komentatorów czy ekspertów ,ale wydarzenia sportowe pokazuje bardzo obszernie i dotyczy to zarówno popularnych dyscyplin jak i tych wydarzeń mniej popularnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład : najbliższy piątek - Od 8.00-15.20 Łyżwy Figurowe . TVP przez 4 lata nie pokazywała programów krótkich  i co ważne- TVP choć miała by wolną ramówkę to by nie transmitowali przez 7 godzin Łyżwiarstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci powyżej przykład pierwszy z brzegu - pierwsza relacja z figurowego. To naprawdę proste porównanie - bo prawa miało TVP i teraz ma Polsat i można sobie porównać kto w jakim zakresie i ile pokaże. Polsat nie realizuje transmisji z Włoch,a TVP raczej wzorem jeśli chodzi o realizację własnych transmisji nie jest, widzimy to np. po MP w skokach narciarskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście polsat stara się pokazywać większość swoich praw dość obszernie np Mecze eliminacji ,puchar polski turnieje tenisa ,siatkówka ,czy polski basket ( od tego sezonu 4 mecze w kolejce),trochę więcej meczy Euroligi  moim zdaniem by sie przydało ,teraz dochodzą sporty zimowe ,mam wrażenie że czasami brakuje miejsc na transmisje w ramówce ,na pewno Kanał Polsat sport Fight powinien być lepiej wykorzystany ,praktycznie same powtórki tam lecą.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy którego wartościowego spotkania ligi włoskiej w siatkówce (z punktu widzenia polskiego widza) wg Ciebie Polsat ostatnio nie pokazał? Co do jakości, to włosi realizuja pojedyncze mecze w HD o czym było pisane w innym temacie. Rozumiem, że CP powinno swój wóz wysyłać? :D

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pobierają najlepszy sygnał z Włoch jaki jest możliwy.Bo tak realizacja sportu jest na poziomie z Azerbejdzanu.U nas też nie mają żadnego wpływu na to w jakiej jakości jest pokazywan siatkówka.Edit nigdy nie interesowała mnie ilość a jakość.A pisanie bzdur że pokażą wszystko lepiej jest nawet nie śmieszna a żałosne.Ale nie ma co się dziwić patrząc kto to napisał.Wielkich imprez typu Igrzyska itd nikt i żadna stacja nie pokaże lepiej od TVP.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby kto ? Uzupełnij o ile masz odwagę ? Nigdzie nie napisałem ,że Polsat wszystko pokazuje najlepiej. Moim zdaniem chociażby Wielkie Szlemy w tenisie lepiej pokazuje Eurosport, który ponadto wszystkie spotkania pokazuje w Playerze. Nie akceptuję i nie zaakceptuję PPV czy praktyk z dodatkowymi kanałami,że nie masz pewności,że kupując full pakiet będziesz miał dostęp do najważniejszych wydarzeń. Jednak jak widzę Triathlon, Badminton czy jakieś inne dyscypliny niezbyt popularne, które są bardzo obszernie pokazywane na kanałach sportowych to warto to odnotować,że Polsat generalnie  nie marnuje praw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz kto to pora udać się na wizytę do okulisty.Ale tamten osobnik zawsze twierdził że wszystko co najlepsze prawa są w Polsacie i najlepiej pokazywane.A te rozgrywki które wcześniej go niby najbardziej interesowały po zmianie stacji były nie warte uwagi.A mówią że to kobieta zmienną jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wislok napisał:

@diabeu ja tam wolę Łyżwiarstwo szybkie na wyłączność niż wybrakowaną , przepłaconą Formułę 1 czy Ekstraklasę, która ma w TVP wcale nierewelacyjną oglądalność. Ciekawe czy to samo powiesz jak za rok oferta TVP zubożeje o NHL czy WTA 

NHL czy WTA to na pewno byłaby większa strata dla TVP niż te sporty zimowe. Jak pisałem wcześniej, gdyby stracili skoki to byłaby to strata. Tej straty TVP nawet nie odczuje, bo jak sam piszesz wcześniej i tak tego nie transmitowali w takim stopniu jak teraz będzie to transmitował Polsat, czyli po prostu były to dla nich prawa typu zapchajdziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bugmenot napisał:

Liczy się to co jest teraz. Fakty są takie, że Polsat wszystkie sensowne prawa wykorzystuje na maksa. A to czego nie ma w TV jest w necie na Ipli.

 

To tak samo powiedzieć można o TVP, to czego nie ma w TV jest na sport.tvp.pl. Więc nie rozumiem osób które krytykują TVP Sport i ich ofertę

12 godzin temu, wislok napisał:

Prosty przykład : najbliższy piątek - Od 8.00-15.20 Łyżwy Figurowe . TVP przez 4 lata nie pokazywała programów krótkich  i co ważne- TVP choć miała by wolną ramówkę to by nie transmitowali przez 7 godzin Łyżwiarstwa. 

I tu pojawia się oglądalność, czy ktoś poza IO ogląda przez 7 godzin Łyżwy figurowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...