Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc o Lidze Mistrzów miałem też na myśli kanały premium. Inna sprawa, że nie wiem czy pogodziliby transmisje siatkarskiej i piłkarskiej Ligi Mistrzów w jednym czasie. 

Myślałem że rozmawiamy o kanałach z tytułu wątku. ;) Oglądalności kanałów premium i tak nie poznamy, bo pewnie nie będzie ich w Nielsenie.

Polsat potrafi wiele transmisji w jednym czasie ogarnąć, co pokazali choćby podczas MŚ w siatkówce 2014, gdzie 4 kanały pokazywały mecze z tej imprezy a główne 3 eliminacje do piłkarskiego Euro. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w niniejszym wątku rozmawiamy wyłącznie o tych kanałach, których nazwy widnieją w tytule wątku.

Proszę zatem nie wprowadzać tutaj dyskusji o przyszłych kanałach Polsat Sport Premium.

Wszelkie kolejne posty traktujące tutaj o kanałach Polsat Sport Premium będą usuwane do Kosza, a ich autorzy będą otrzymywać Ostrzeżenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że oglądalność nie jest priorytetem dla kanałów płatnych. Oferta Polsat Sport czy Polsat Sport Extra jest bogata jak na kwotę , którą trzeba zapłacić. Zresztą fakt,że na tygodniu jest mało transmisji to także dotyczy innych kanałów. Obecnie na PSE można oglądać ME w siatkówce plażowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest planowane, praktycznie same powtórki (między pn-pt wtedy w PSE nic live, w PS tylko 1. liga), celowa zagrywka. :) O ile brak transmisji z Rzymu w głównych PS można było jakoś jeszcze wytłumaczyć, tak tutaj wrzucone jest to celowo. I jak tu PS ma być wysoko w rankingach oglądalności kanałów sportowych jak nawet tenis przerzucają do wyższych pakietów. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, co jest przyczyną pokazywania od jakiegoś czasu (bo chyba z ATP w Rzymie też tak było) wszystkich turniejów tenisowych w PSN? Czy może w czasie rozgrywania turnieju w Kanadzie zaplanowane są jakieś inne transmisje na żywo, np. siatkarskie?

Żeby ludzie brali wyższy pakiet kanałów. Tyle i aż tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na pewno będzie strata tego turnieju, bo u siebie w kablówce nawet nie mam PSN... :( Męczy mnie jeszcze jedna kwestia: mecz o Superpuchar Europy Real vs Atletico jest rozgrywany 15.08. Bodaj wczoraj słyszałem w zapowiedziach kanałów na których będzie pokazywana Liga Mistrzów od nowego sezonu, że mają one wystartować od 21.08. Tak więc jak myślicie: Czy mecz o Superpuchar Europy będzie pokazywany na otwartym Polsacie, lub w Polsacie Sport?

Edytowane przez kacper9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi czeskiej to zwiększają liczbę meczów do 2 z każdej kolejki.

I raczej nie będzie ukraińskiej.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...