Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

polsat aby utrzyma abonament na tym poziome musi kupowac takie ligi / rosyjska, portugalska / sa one na kanalach fta na hot birdzie / nawed holenderska, 2 liga angielska, portugalska , / chociaz koncze moja przygode z cp to uwazam sie ze sie staraja jak na ich cene , wole lige angielska , polska i hiszpanska dlatego mam od poczatku c+.Pokazuja co jest wolnego. Abonamenci cp beda mieli co ogladac , tak samo jak c+ a kazdy ma co lubi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie liczy sie aby było byle co ale w HDTV. Ja zdecydowanie najpierw patrze aby było tam co od obejrzenia to co mnie interesuje a dopiero po tem na inne [beep]erele jak cena, technologie itd. Nigdy nie wezme samego HDTV jezlei oferta bedzie w nim marne. Najpier merytoryka a dopiero potem cena, technologie itd. CO mi po tych najnowszych technologiach jak nie ebde miał co tam obejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie liczy sie aby było byle co ale w HDTV. Ja zdecydowanie najpierw patrze aby było tam co od obejrzenia to co mnie interesuje a dopiero po tem na inne [beep] jak cena, technologie itd. Nigdy nie wezme samego HDTV jezlei oferta bedzie w nim marne. Najpier merytoryka a dopiero potem cena, technologie itd. CO mi po tych najnowszych technologiach jak nie ebde miał co tam obejrzec.

Przeciez napisalem co mi wystarczyloby.Nie bylo tam "byle co".Nie mam czasu ogladac wszystkiego,natomiast chce miec dostep do CALEJ LIGI,a nie 2-3 druzyn,miec normalny obraz,a nie z pikseloza,albo rozmazany i dzwiek niemal jak na stadionie,a nie w teatrze.

Pelnego HDTV nie widzialem,ale sciagnalem sobie niejeden filmik w takiej jakosci i na monitorze lcd wyglada to bez porownania lepiej.Wiec potrafie sobie wyobrazic roznice jaka nastapi przy odpowiednim sprzecie.Nie jest to na pewno temat mityczny,a ni tabu,chybaze dla Cyfry.Te czasy na szczescie odchodza do lamusa.Moze i czesc z Was denerwuje swoimi wypowiedziami,ale mnie tez k....ica chwyta,jak widze ze ludzie chca miec duzo do ogladania(to i tak nierealne-za duzo kanalow,a za slaba oferta) w bylejakiej jakosci,ktora dotad mamy na Cyfrze.

Nie chcac sie klocic,bo nie o to mi chodzi PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna jest sytuacja w innych krajach, ze na kanałach dostepnych w platformach sa 2-3 mecze i reszta w PPV. CO do filmów w VOD to jescze to moze w miare funkcjonowac ale jakos nie wydaje mi sie aby było duzo chetnych na płacenie transmisje live wydarzen sportowych. Po starcie ITI napewno pojawia sie nazekania, ze niedosc, ze płaca abonament to z a VOD takze musza płacic. A co odwzorowania meczu to zadne DD nie odwzorowuje dzwieku meczu nawet w 1/10. A jescze ejdno co do filmów w HDTV w necie osobiscie takiego nie widziałem bo takowy byłby bardzo duzych rozmiarów a sa jedynie ripy z HDV a wiec juz znaczna roznica w jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środe w polsacie sport będzie retransmisja 2 meczów ligi rosyjskiej.

W najbliższym czasie zobaczymy czy z rosyjską bedzie coś poważniejszego.Mam nadzieje że tak bo gra tam sporo naszych zawodników.Jeszcze jakby kupili Grecką i Austriacką to by było super.

To jak to by było super to co mam powiedzieć Ja biedny użytkownik C+ z ligą polską,angielską,hiszpańską,francuzką i włoską chyba pełny orgazm.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super fta z rosyjskim komentarzem.Wszystko krytykujecie że można pooglądac fta i niepotrzebnie wykupują a ciekawe komu się cche oglądac mecz w rosyjskim języku.

 

Ja na piłce się znam i akurat dla mnie komentator jest niepotrzebny.

 

Ja również się znam i wole ogladać mecz z Polskim komentarzem jak 90% kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom z rumuni i bulgarii tez graja w puefa- wiec piszcie do ps ze chcecie tez te ligi- wogole nie porownujcie lig zagranicznych do ligi narodowej- to jest zupelnie co innego- wiekszosc ludzi ma wlasnie c+ dla tej ligi , a innne ligi oglada po za tym- i ma wybor najlepszych lig- najlepszego kosza, zuzla- inne sporty ma na eurosporcie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz,ale w zyciu nie oddalbym angielskiej z hiszpanska za polska lige.Z naszej cudownej ligi przez 2 sezony ogladalem tylko mecze z udzialem Legii,Wisly i ostatnio czasami Lecha i Kolportera.Reszta prezentuje poziom 10 ligi,a te wymienione druzyny moze 3,moze 4.Bardzo rzadko te mecze co ogladalem udalo mi sie wytrzymac do konca,tak wiec mimo ze dosc ciezko rezygnowac mi z oferty sportowej,to uwolnilem sie z przyjemnoscia,co bardzo zlagodzila obecnie dostepna inna alternatywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i .... ze to liga narodowa,skoro nawt walki w niej niewiele,nie mowiac o szybkosci,technice,gwiazdach itd itd.Sam wspomniales inne ligi,wiec nie narzekaj,ze znow sie cos zaczelo.Nikt normalny nie zamienilby wymienionego towaru.Ci co maja niech sie ciesza,ze maja to na razie jeszcze w kupie w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie Wasze posty i myślę, że Cyfrowy Polsat bez LM i Bundesligii, to taki odgrzewany wczorajszy obiad - bez smaku. Oferta POLSATsport jest słaba. Do tej pory nie ma żadnego godnego zamiennika, który odrobiłby poniesione straty. Oferta sportowa miała się rozwijać a międzyczasie przepadła. Mnie to boli a Was?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i .... ze to liga narodowa,skoro nawt walki w niej niewiele,nie mowiac o szybkosci,technice,gwiazdach itd itd.Sam wspomniales inne ligi,wiec nie narzekaj,ze znow sie cos zaczelo.Nikt normalny nie zamienilby wymienionego towaru.Ci co maja niech sie ciesza,ze maja to na razie jeszcze w kupie w jednym miejscu.

 

Liga Polska ma największą oglądalnośc z dostepnych na c+ więc chyba nie jest taka zła.

 

Pszenieś się do C+.

 

Uczyli cię w szkole ortgrafii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie Wasze posty i myślę, że Cyfrowy Polsat bez LM i Bundesligii, to taki odgrzewany wczorajszy obiad - bez smaku. Oferta POLSATsport jest słaba. Do tej pory nie ma żadnego godnego zamiennika, który odrobiłby poniesione straty. Oferta sportowa mia ła się rozwijać a międzyczasie przepadła. Mnie to boli a Was?.
Kolego masa racje , rok temu wzialem cp na probe / jestem abonamentem c+ od poczatku istnienia/ ogladam prawie wylacznie sport/ uzalezniony chyba/ i chcialem miec dostep do wszystkiego ciekawego , ale ostatnio mialem dylemat , bo konczyla sie umowa i zrezygnowalem bo oferta zrobila sie dla mnie poprostu slaba/ moje zdanie/ a argument ze graja tam rodacy mnie nie przekonuje, WOLE mniej , ale jakosciowo najlepsze .Ale ten produkt znajdzie odbiorcow , bo cena okolo 40 zl tyle placilem nie jest wygorowana, ale ja wole placic 83 zl i ogladac sobie dzis mecz MU czy Valencji live, KAZDY oglada co woli i na ile go stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...