Skocz do zawartości

Trace Urban


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Z tego co pamiętam (jak jeszcze miałem ten kanał), to w większości właśnie Hip Hop i R'n'B grali. Dance jak już to się pojedynczo pojawiał i w małych ilościach. Pewnie dlatego też przemianowali się na Trace Urban, bo te "czarne" gatunki muzyczne królowały od zawsze na tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja tam na Trace Urban lubię "Club 10", "Sound System 10" i "Trace Video Mix". :D

Leci dużo tego co na Esce itd ale jest dużo wykonawców, których tam nie ma. Na przykład "French Montana".

Szkoda, że kanału nie będzie w nc+. Osobiście liczyłem, że skuszą się o wersję HD i o Trace Tropical HD. :mrgreen:

 

Edit: Dawno nie widziałem pasma "Legend" a jednak nadal jest ono w ramówce. Niestety emisja jest o 4:00 nad ranem w czwartek. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam pytanie odnośnie kanału Trace Tv. Czy nie wydaje Wam się że sygnał dźwięku na tym kanale jest słabszy niż na innych kanałach muzycznych? Dźwięk na tym kanale można porównać do sytuacji gdy zminimalizujemy wszystkie suwaki equalizera w sprzęcie audio czy też odtworzymy muzykę na jakimś małym radyjku. Dźwięk nie jest w pełni czysty z pełną barwą.

Trace TV pamiętam jeszcze z czasów gdy miałem Cyfrę+ (3 lata temu). Tam z początku wszystko było z tym kanałem w porządku. Nie pamiętam kiedy dokładnie dźwięk się pogorszył. Nie jestem pewny ale możliwe że było to po przenosinach na inną częstotliwość. Później po zakończeniu umowy przeszedłem do "n" i tam siedziałem ze 2 lata. W czerwcu zmigrowałem do nc+. Ucieszyłem się gdy w ostatnich dniach dołączono do nc+ Trace Tv jednak zdecydowanie odrzuca jakość dźwięku którą nie poprawiono przez tak dłuższy czas. Wydaje mi się że wina leży albo po stronie nadawcy albo jest to problem z poprawnym wysyłaniem sygnału na satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży z pewnością po stronie nadawcy. Ten kanał nigdy nie grzeszył dobrą jakością dźwięku, ale od jakiegoś czasu rzeczywiście jest okropnie. Pamiętam, że kiedyś kanał miał 2 ścieżki dźwiękowe (angielską i francuską) i na jednej dźwięk był lepszy i głośniejszy, a na drugiej taki jakby zmulony (ale nie pamiętam która była która), i zawsze przełączałem sobie na tą z lepszą jakością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży z pewnością po stronie nadawcy. Ten kanał nigdy nie grzeszył dobrą jakością dźwięku, ale od jakiegoś czasu rzeczywiście jest okropnie. Pamiętam, że kiedyś kanał miał 2 ścieżki dźwiękowe (angielską i francuską) i na jednej dźwięk był lepszy i głośniejszy, a na drugiej taki jakby zmulony (ale nie pamiętam która była która), i zawsze przełączałem sobie na tą z lepszą jakością :)

 

Wysłałem maila do nadawcy jednak opisanie w języku angielskim tego problemu jest nie lada wyzwaniem :smile: Myślę że jakbym napisał po polsku do polskiego nadawcy mógłby być problem a co dopiero tutaj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
No nie wiem, czy oglądałbyś ten kanał. Trace Urban nadaje w koszmarnej jakości dźwięku. Ciekawe, czy taką samą jakość ma w CanalSat?

 

Potwierdzam. Tyle czasu minęło i brak reakcji na problem. Kanał OK ale odstrasza jakość dźwięku. Taki płytki, słaby, "bez mocy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E)

tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

ID: TRACE TV

PID V: 169 (MPEG-4/SD)

PID A: 116 (eng, AC3), 117 (fra, AC3)

PID PCR: 169

SID: 3510

PID PMT: 1010

Provider: nc+

Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (S4/N3 - nc+)

https://satkurier.pl/news/116991/trace-urban-z-nowej-czestotliwosci-i-w-dvb-s2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...