Skocz do zawartości

Trace Urban


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

To był wywiad z anglojęzycznym artystą i przedtem w takich przypadkach w wersji angielskiej po prostu był wyłączony lektor francuski. A i wiem że wersje językowe są podpisane na odwrót :smile: W tym programie po prostu był na obydwu wersjach lektor francuski co mnie właśnie zdziwiło dlatego że wywiad był prowadzony w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na trace od dzisiaj jest nowe logo, zmieniła się lekko czcionka i znajduje się teraz pod lekkim kątem (sprawia wrażenie takiego pseudo 3D), co ciekawe co jakiś czas logo te potrafi na chwilę mrugnąć/zniknąć.

 

Przy okazji zmianie uległa grafika ekranowa (podpisy piosenek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Muzyka jest super na Trace....ale jakość...niczym niektóre włoskie stacje ;/...Kanał płatny a taka marna jakość obrazu i bez 16/9 niektóre teledyski tak rozciągnięte ;/ To już DEE JAY TV ma dużo lepszą jakość obrazu muzycznie nie jest zły(chociaż sporo jest gadek szmatek)

 

Więc podsumowując : Muzyka i styl , programy , podział ze starsze nowsze latino itp to wręcz 10 na 10 :D ale jakość nadawania.....3 na 10 :/ (dziwi mnie to bo jest płatnym kanałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

co z tego, ze przeszlo na 16/9 skoro dzwiek to jest jakas tragiczna porazka. kanal platny a nawet go nie wlaczam bo nie da sie sluchac trzeszczacego obrzezanego formatu mp3 z bitrate rzedu 96 kbps max. dla mnie kompletne nieporozumienie dlaczego nadaja to w taki sposob... juz wole 100 razy bardziej kanaly FLAVA i CHANNEL AKA z astry 28.2 - sa FTA i jakosc dzwieku duuzo lepsza mimo, ze tez nie rzuca na kolana. czy TRACE z innych pozycji tez ma tak fatalny dzwiek ? ma ktos dostep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zerkam na Trace TV korzystając z tego, że jest teraz FTA. Obraz - koszmarny. Piksele sypią się z każdej strony, kolory są wyblakłe. Dźwięk - jak nędznej jakości mp3. Kanał ratuje warstwa merytoryczna i tylko dzięki temu miło się go ogląda. Ta jakość to kpina z abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje muzyczne z Rosji stanowią trochę inną grupę kanałów muzycznych, bo trudno by znaleźć tam coś z США... :P A co do polskich stacji to one doskonale już konkurują między sobą i wątpię, żeby TRACE miał na nie jakiś większy wpływ (to tak jak z E4me TV). Nie zmienia to jednak faktu, że miło by było mieć kolejny kanał z muzyką, której mimo wszystko się słucha, a TRANCE dodatkowo chyba nie emituje reklam. Kolejny plus! :wink: Poza tym to przy obecnej sytuacji na satelicie można by uznać płacenie za kanał z muzyką popularną za przepłacanie - przecież można mieć prawie to samo za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się nie popełnić błędu, ale samo wyszło... Pewnie dlatego myli mi się z trance, bo to styl muzyki, a TRANCE to jak wiadomo kanał muzyczny (no nie, znowu to napisałem :P ). A więc przepraszam i zwracam honor nazwie kanału - TRACE (udało się!). :mrgreen:

 

A co do samego kanału to chciałbym zwrócić uwagę na EPG, bo cały czas programy emitowane na wizji nie są zgodne z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...