Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pakiety telewizyjne platformy Orange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
441 odpowiedzi w tym temacie

#441 spello

spello

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 408 postów
  • Od: 11 kwi 2009

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:27

Bo ktoś gada głupoty. Jedynym kanałem, na którym są już od kilku lat wysyłane uprawnienia na satelicie to kanał nr 1 na liście, czyli TVP1 HD.
Żadne 4Fun czy P1, nie ma tam żadnych uprawnień do odbioru!

#442 nieczęstygość99

nieczęstygość99

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Od: 19 lip 2016
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 11 sierpień 2017 - 16:07

Zapytaj się konsultantów Orange lub poszukaj na archiwum stron Orange, ja tak właśnie ustawiałem uprawnienia na swoim dekoderze, nie miałem żadnego płatnego kanału, na stronie Orange było napisane aby na pół godziny włączyć 4Fun TV, karta sama się ustawi. I faktycznie tak było, potwierdzone. Pozdrawiam.

Bo ktoś gada głupoty. Jedynym kanałem, na którym są już od kilku lat wysyłane uprawnienia na satelicie to kanał nr 1 na liście, czyli TVP1 HD.
Żadne 4Fun czy P1, nie ma tam żadnych uprawnień do odbioru!

Od lat ? Do niedawna TVP 1 HD było na nr 41, Panie znawco. ;) Tam była wersja SD.

Ale jak odbiór uprawnień może być możliwy na 4Fun.TV, jak stacja nadaje z transpondera Cyfrowego Polsatu (10758)? :crazy:
A Polonia 1 nadaje z transpondera Telespazio (11662), i tam nie da się złapać uprawnień dla Orange! :crazy:

Ja nie mam pojęcia jak działa to, że uprawnienia się aktualizują na Viaacess,może było tak, że jak się wpisało 164 na pilocie i nie ruszało potem nic to się w tle uruchamiało przyznawanie uprawnień, na sat nie ma oddzielnego "kanału" na takie sprawy, na różnych forach są jeszcze szczątkowe info o tej metodzie :
http://www.orange.pl...orumthread.html

Aktualny komunikat:http://www.orange.pl...elparticle.html
Kanałowi P1 też bym nigdy nie zaufał, kończmy temat, każdy miał trochę racji, sprawa wyjaśniona ;)

knm6biat57zf.png