Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pakiety telewizyjne platformy Orange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#401 Maker3

Maker3

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Od: 29 cze 2007

Napisano 05 styczeń 2017 - 21:24

Jeśli masz możliwość światłowodu, to nawet się nie zastanawiaj. Telefon działa pewnie tak samo jak w Funpacku.

Minusem jest to, że nie zadzwonisz z telefonu jak zabraknie prądu. Niektórzy też narzekają, że telefon podpina się do Funboxa, bo nie pasuje im ciągnąć kabla. Ale cyfrowy telefon masz już w Funpacku, więc miedzy światłowodem nie ma żadnej różnicy.

Ten link jest pewnie nieaktualny, dlatego liczba kanałów się różni.

Nie ma czegoś takiego jak Optymalny z NC+.

Pakiety NC+ nazywały się: Start+, Komfort+, Extra+.

Ponieważ Orange nie ma jeszcze umów na wszystkie kanały, jakie były w NC+, to oferuje (oferował? ktoś tu chyba zgłaszał trudności z zamówieniem) pakiet Extra+ za pół ceny (30zł zamiast 60zł), aby uzupełnić braki. I właśnie o to chodziło na tej podstronie, dlatego Optymalny był sparowany z Extra+.

W tym momencie powinien cię interesować tylko pakiet Optymalny.

Aktualnie oferta nazywa się "Prosta promocja FunPacka":

https://www.orange.p...ja FunPacka.pdf

Ewentualnie jeśli Podstawowy by cię zadowalał, to możesz spytać czy jeszcze mają, zawsze 10zł w kieszeni. Ale nie znam nazwy promocji, ani czy w ogóle jeszcze to oferują. Podejrzewam, że całkiem zniknął, bo żadnym regulaminie nie widzę Funpacka za 59zł, każdy jest po 69zł. Ale jakby co to pamiętaj, że w czasie umowy nie przeskoczysz z Podstawowego na Optymalny. Co najwyżej domówisz mocno drogie pakiety NC+.

#402 maly801

maly801

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 120 postów
  • Od: 25 sty 2016

Napisano 05 styczeń 2017 - 21:34

Telefon działa całkiem fajnie. Nie musisz mieć fizycznie aparatu połączonego pod modem żeby z niego korzystać. Mozna w smartfonie... Nie polecam apki od Orange tylko jakaś inną...

#403 TomPL

TomPL

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Od: 14 gru 2008
  • Lokalizacjapod Olsztynem

Napisano 05 styczeń 2017 - 22:36

W tym bajzlu mogę tylko dodać, że powyższe info z podstawowym może być nieaktualne, gdyż pakiet podstawowy już oficjalnie nie jest oferowany, mają go tylko ci, co brali kiedyś i do tej pory nie zmienili. Nowy klient dostaje co najmniej optymalny :-)
Platforma Orange, dekoder UHD-88 (DTH) (wcześniej SHD-85)

#404 Kamas10

Kamas10

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Od: 04 sty 2017

Napisano 06 styczeń 2017 - 19:17

W tym momencie powinien cię interesować tylko pakiet Optymalny.

Aktualnie oferta nazywa się "Prosta promocja FunPacka":

https://www.orange.p...ja FunPacka.pdf

Ewentualnie jeśli Podstawowy by cię zadowalał, to możesz spytać czy jeszcze mają, zawsze 10zł w kieszeni. Ale nie znam nazwy promocji, ani czy w ogóle jeszcze to oferują. Podejrzewam, że całkiem zniknął, bo żadnym regulaminie nie widzę Funpacka za 59zł, każdy jest po 69zł. Ale jakby co to pamiętaj, że w czasie umowy nie przeskoczysz z Podstawowego na Optymalny. Co najwyżej domówisz mocno drogie pakiety NC+.

Dobrze zrozumiałem, że ta promocja, to musi być 90dni do końca umowy? W takim razie musiałbym jeszcze chwilę poczekać, bo z tego co kojarzę mam chyba jeszcze ok.5miesięcy aktualnej umowy.

Pakiet podstawowy (jeśli chodzi o ten pakiet z 60programami), za bardzo mi nie odpowiada. Właśnie dlatego parę miesięcy temu nie zdecydowałem się na telewizję, bo w salonie zaproponowano mi ten pakiet (a przynajmniej tak zrozumiałem, bo teraz jak czytam, to z tymi pakietami jest taki chaos, że już sam nie wiem :) ), a jak przeglądnąłem programy, to stwierdziłem, że tam są 2-3 co mnie interesują i że dla tylu kanałów to szkoda zachodu i kasy, poza tym miałem jeszcze umowę przez ponad rok, więc stwierdziłem, że poczekam, może będą jakieś ciekawe promocje za kilka miesięcy. Teraz znowu zacząłem się interesować, bo powoli kończy się umowa i na stronie trafiłem właśnie na "pakiet optymalny", który jak patrzę na kanały, to w tych 92 czy 95 (bo już w końcu nie wiem który pakiet jest aktualny) jest już gdzieś z 12ciekawych programów. Tylko przeglądając trafiałem na różne pakiety na stronie i miałem taki chaos, że się pogubiłem i postanowiłem tutaj napisać. :)

Użytkownik Barti edytował ten post 06 styczeń 2017 - 20:07
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. O usługach telekomunikacyjnych operatora Orange jest inny wątek w innym dziale forum.

#405 marion695

marion695

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 67 postów
  • Od: 18 lut 2013

Napisano 20 marzec 2017 - 15:27

jak sprawdzic cene samych pakietów?

np sam pakiet eleven

canal plus select

albo sam pakiet bogaty

#406 spello

spello

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Od: 11 kwi 2009

Napisano 20 marzec 2017 - 18:39

http://forum.satkuri...8#entry1234212 

#407 hruszcz

hruszcz

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 245 postów
  • Od: 19 gru 2014

Napisano 20 marzec 2017 - 20:30

jak sprawdzic cene samych pakietów?

np sam pakiet eleven

canal plus select

albo sam pakiet bogaty

Eleven - 15 zł/mc (musisz mieć Canal +)

Reszta pakietów:

http://www.orange.pl.../4107037657.pdf

http://www.orange.pl.../4107213742.pdf

CP - Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD - do sierpnia 2017 - 12/5

Orange TV - Optymalny DTH

#408 marion695

marion695

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 67 postów
  • Od: 18 lut 2013

Napisano 20 marzec 2017 - 21:40

czyli zeby mieć eleven to ktory z canal plusów musze mieć? canal + select najtanszy