Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest OK,,  o   jakich kanałach  mówisz? Opcje dodatkowe czy prezent?

Ja z tego co pamiętam, jak podpisywałem na Comfort+ ( już nie istniejący) dostałem 3 msc wyższy pakiet za free + na stałe  KPM i jakiś jeszcze który był w wyższym pakiecie ( nw czemu) + teraz CC HD/ CC Family ? Paramount I Nick Jr. ( promka, która powinna się juz dawno skończyć :D )

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest OK,,  o   jakich kanałach  mówisz? Opcje dodatkowe czy prezent?

Ja z tego co pamiętam, jak podpisywałem na Comfort+ ( już nie istniejący) dostałem 3 msc wyższy pakiet za free + na stałe  KPM i jakiś jeszcze który był w wyższym pakiecie ( nw czemu) + teraz CC HD/ CC Family ? Paramount I Nick Jr. ( promka, która powinna się juz dawno skończyć :D )

Masz podstawowy na satelicie, do tego Comfort+ i te kanały (CC, CC Family, Paramount, Nick jr) Ci działają? czy optymalny i comfort+?

No bo albo podstawowy i wtedy tego już nie powinno być, albo optymalny i wtedy powinieneś z kolei mieć jeszcze Eleven Sports 3, a w drugim temacie dałeś screena ze nie ma uprawnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałem umowę to tylko na Comfort+ ( stan na luty 2016) , wtedy dostałem w promce Extra+ na 3 msc, potem pewna ilość kanałów odeszła, obecnie pakiet Comfort+ nie istnieje , są tylko optymalny i extra+ ,za msc kończy mi się umowa, to jeśli zostanę w orange to raczej na extra+ , bo w optymalnym straciłbym dużo kanałów które teraz mam. Eleven mam zablokowany i mogę go na obecnych warunkach wykupić tylko łącznie z pakietem c+ co jest absurdem, więc eleven mam zewnętrznie, a kanały paramount czy CC mam odblokowane chociaż nie powinienem, bo w komukacie było jasno napisane, że sa to kanały w promocji do końca grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stary Comfort+ a nie Extra+ (na luty 2016)( bo to zupełnie inny pakiet niż obecnie) bo ilość kanałów sie zgadzała + 2 których być nie powinno, comfort+ z 2016 roku to nie to samo co optymalny obecnie, jest w nim dużo więcej kanałów. W 2016 nie było Elevenów w Orange, a gdy doszły to jako opcja dodatkowa( do comfort+)dostępna tylko jeśli wykupisz paczkę canal+, więc posiadacze comfort+ z prawie 2 letnią umową nie mają elevenów w pakiecie, tylko jako opcja dodatkowa, a te cc, nick jr. itd. to pewnie przenieśli do comfort+ na dokończenie umowy na starych warunkach, bo zaraz i tak wszystkim te umowy się pokończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewindentnie coś się nie zgadza.

Eleven Sports 3 na 122 nie masz, nie działa? bo on doszedł do optymalnego...

Jak nie masz to znaczy ze faktycznie masz podstawowy i coś rąbniete z CC i innymi, albo jednak nie masz Comforta tylko Extra+ :)

Ale co się nie zgadza bo nie rozumiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jest optymalny i wtedy powinien być Eleven Sports 3 a nie ma.

Albo jest podstawowy a wtedy nie powinno już być CC, CC Family i Nick jr bo otwarte okno do podstawowego było tylko do 1.1.2018

Albo to w Orange coś nie tak, jest optymalny i "za mało dali".

Albo to w Orange coś nie tak, jest podstawowy i "za dużo dali".

 

Wygląda ze jednak ostatnia opcja, pewnie niedługo znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem trochę czemu Ty na siłę mówisz coś o optymalnym jak nie było czegoś takiego wtedy a umowy się nie zmieniają ,były pakiety chyba start+ / "cośtam"+/ Comfort+ /extra+ jeśli dobrze pamiętam, bo to pakiety nc+, próbuję Ci wytłumaczyć już któryś raz ze te cc itd powinny się skończyć od stycznia, ale widocznie zrobili tak jak pisałem w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jest optymalny i wtedy powinien być Eleven Sports 3 a nie ma.

Albo jest podstawowy a wtedy nie powinno już być CC, CC Family i Nick jr bo otwarte okno do podstawowego było tylko do 1.1.2018

Albo to w Orange coś nie tak, jest optymalny i "za mało dali".

Albo to w Orange coś nie tak, jest podstawowy i "za dużo dali".

 

Wygląda ze jednak ostatnia opcja, pewnie niedługo znikną.

 

Właśnie nie, ja też mam Comfort+, a nie żaden Podstawowy i te CC,Paramount itd. nadal mam, a np. Eleven Sport 3 nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, ja też mam Comfort+, a nie żaden Podstawowy i te CC,Paramount itd. nadal mam, a np. Eleven Sport 3 nie działa.

Masz nie tylko Comfort+. Nie mozna miec samego Comfort+.

Ten Comfort+ masz albo do podstawowego albo do optymalnego.

Ponieważ nie masz Eleven Sports 3 - proste rozroznienie: masz podstawowy i comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale jak podpisywałem umowę 2 lata temu w grudniu to pakiet podstawowy był w cenie zestawu, a pakiet w moim przypadku EXTRA + był brany dodatkowo jako pakiet od NC+.

Może u kolegów jest podobnie? ;)

Nie jest podobnie.

Masz nie tylko Comfort+. Nie mozna miec samego Comfort+.

Ten Comfort+ masz albo do podstawowego albo do optymalnego.

Ponieważ nie masz Eleven Sports 3 - proste rozroznienie: masz podstawowy i comfort+.

Mam tylko Comfort+ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...