Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orange Sport, to nowy kanał telewizyjny przygotowywany przez Telekomunikację Polską, w którym kibice obejrzą wszystkie mecze piłkarskiej Ekstraklasy. Stacja ruszy wraz z nowym sezonem piłkarskim. Pojawi się m.in. w ofercie Cyfry+.(...)

Stacja najprawdopodobniej ruszy wraz z początkiem nowego sezonu piłkarskiego.

Orange Sport pokaże wszystkie mecze ekstraklasy na żywo z wyłączeniem tych, które transmitował będzie Canal+ Sport . To efekt wygranego przetargu na prawa do transmisji sportowych.

Stacja dostępna będzie w dwóch ofertach Telekomunikacji Polskiej - internetowej telewizji Videostrada tp oraz satelitarnej platformie telewizyjnej TP, która ma ruszyć jesienią.

Dostęp do stacji otrzymają także abonenci Cyfry+ , za dodatkową opłatą - kilkunastu złotych. Obsługą komentatorską zajmą się dziennikarze Canal+.

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media2.pl coś późno zareagowało na wiadomość o Orange Sport w Cyfrze.

Bardzo mnie ciekawi ile wyniesie opłata miesięczna za ten kanał, tutaj piszą, że kilkanaście zł, a to chyba trochę za dużo za JEDEN kanał.

Na razie na antenie kanału tylko mecze OE, ale nadawca planuje w krótkim czasie rozszerzyć ofertę kanału.

 

He, nie ma kanału "Ekstraklasa.tv", o którym było tak głośno tylko Orange Sport. We Francji jakiś czas temu także powstał kanał Orange Sport, a my znowu poszliśmy w ich ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi ile wyniesie opłata miesięczna za ten kanał, tutaj piszą, że kilkanaście zł, a to chyba trochę za dużo za JEDEN kanał.

 

Kilka naście to na pewno więcej niż 10zł... W życiu bym nie dał tyle kasy za ten kanał, bo jak jest się klientem Canal+ który wygrał przetarg na OE to mam miec zapewnioną OE a nie za nią jeszcze dodatkowo płacić... No chyba że cena obejmie tych co nie maja Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek nie wpadaj w panikę ja też jestem abonentem Canal+ i te 3 mecze OE w wekend w zupełności wystarczą. Co do kanału Orange Sport to jeszcze nic nie wiadomo jak to z nim będzie podniecacie się nie istniejącym kanałem a po co. A tak na zdrowy rozum przecież na tym kanale nie będą wałkowac w kółko 24/7 8 meczów ludzie by chyba nie wyrobili i szybko by się znudzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda tam wszystkie mecze kolejki live?? :D Kanał na weekend :D .Chyba ze dokupia jakies inne prawa. :smile:

Wszystkie mecze Ekstraklasy jakie będą rozrywane pokaże Orange Sport, oprócz tych, które zobaczymy Canal+ Sport.

 

Ale to niech dadzą go do wszystkich platform a nie tylko do Cyfry.

Nie dadzą do innych platform, bo firmy są "przywiązane do siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dadza nikomu po za cyfra i ew platforma TP Sa.A po co innym kanał na weekend ???? :D MI on niepotrzebny, zwłaszcza ze sporo kasy za niego chca, w koncu te 125 mln zł musi sie zwrócic. :D

 

Kilkanaście złotych to jest sporo kasy? Według mnie powinni ten kanał udostępni wszystkim, kto tylko zechce za jakieś 15 - 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Multipakiet Canal+ i wydaje mi się że takie opcji raczej nie będzie dlatego że w nazwie kanału nie ma kluczowego słowa Canal+. Takie kanały jak Ale kino, Mini Mini lub Planeta też ze staini Canal+ a nie można ich dokupić smutne ale prawdziwe. A mogli by swój Multipakiet wzbogacić o inne kanały np. Ale kino przekształcić w Canal+Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co może oprócz OE pokazywać Orange Sport, mam nadzieje że Canal + Sport nie straci dotychczasowej mocnej pozycji i OS nie podkupi im kończących sie praw transmisji.

Cyfra i TP bedą współpracować, więc napewno nie bedzie podkupowania praw do imprez sportowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ i TPSA jak na razie współpracują ze sobą podzielili się OE co do innych lig europejskich jak np. francuska, angielska, hiszpańska lub włoska może być podobnie wszystko zależy od kasy i chęci. Wszystko jeszcze jest uzależnione od tego jak będzie się rozwijać platforma cyfrowa TPSA. Na chwilę obecną obydwie spółki traktują siebie jak jedną wielką francuzką rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...