Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

derby madrytu 

30.09.2018 Real Madryt - Atletico Madryt

10.02.2018  Atletico Madryt - Real Madryt

 

Elcasico 

Barcelona - Real madryt 28.10 .2018

Madryt - Barcelona 03.03.2018

 

Barcelona - Alteico madryt w 9 kolejce

 

http://www.laliga.es/en/calendar-time/laliga-santander#6_1_1_19_08_2018

cala rozpiska LA LIGA SANTANDER 

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło, choć tak naprawdę jeszcze czekają go testy medyczne. Ja się bardzo cieszę, że do Barcy trafia ten niezwykle zdolny Brazylijczyk, a nie przereklamowany, 30 letni Willian i do tego taniej. :) Najpierw Chelsea przechwyciła Jorginho dogadanego ponoć z MC, teraz Duma Katalonii to samo zrobiła Romie. Gorący okres transferowy. Teraz tylko środkowy pomocnik(Rabiot, Thiago lub Pjanic) i okno można uznać za niezwykle udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keylora i Navasa? Wiesz ze to, ta sama osoba?

Chodziło  mi o  Kiko   i Keylora.

derby madrytu 

30.09.2018 Real Madryt - Atletico Madryt

10.02.2018  Atletico Madryt - Real Madryt

 

Elcasico 

Barcelona - Real madryt 28.10 .2018

Madryt - Barcelona 03.03.2018

 

Barcelona - Alteico madryt w 9 kolejce

 

http://www.laliga.es/en/calendar-time/laliga-santander#6_1_1_19_08_2018

cala rozpiska LA LIGA SANTANDER 

Najciekawsze w terminarzu jest to że pierwszy raz  nie ma  El Classico w tym samym  dniu lub tej samej kolejce co mecz Atletico  Espanyol.  Zawsze tak się składało że te  pary się na siebie nakładały w tej samej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł o nowym nabytku Barcy http://weszlo.com/2018/07/25/lecial-juz-rzymu-zagra-barcelonie-malcom/

Teoretycznie, podkreślam raz jeszcze teoretycznie, transfery Blaugrany robią wrażenie- młodzi, ale z ogromnym potencjałem zawodnicy tacy jak Lenglet, Arthur czy w/w Malcom powinni wzmocnić rotację. Ja jestem szczególnie podekscytowany tym ostatnim, bo ma fantastyczny strzał z dystansu i w parze z Coutinho może skutecznie rozmontować każdy autobus. Oby Dembele się ogarnął i do Barcy trafił Thiago, bo to moje wymarzone wzmocnienie środka pola. Transfery Atletico też robią wrażenie(Lemar i Gelson Martins), a najbardziej dziwi pasywność Królewskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królewscy pozyskali Odriozolę czy Viniciusa Juniora, ponadto Real ma kupić Courtouisa czy Hazarda. Oprócz tego trener Lopetegui chce dać więcej szans zawodnikom z drugiego planu (np. Ceballosowi).

Fajnie, że inwestują w przyszłość, ale na razie prawdziwych wzmocnień do pierwszej 11 brak, ale jestem prawie pewien, że Perez czymś nas jeszcze zaskoczy.

 

Nie ma co wierzyć w hiszpańskie źródła. Szkoda, że nie sprowadzili  rok wcześniej Mbappe, bo ligi francuskiej w zasadzie nie oglądam, a miejsce tego genialnego nastolatka jest albo w La Lidze, albo w Premier League. Podobnie Neymara. Taka ciekawostka brak tego ostatniego na liście FIFA https://www.fcbarca.com/mobile/84404-leo-messi-nominowany-do-nagrody-dla-najlepszego-pilkarza-sezonu-wedlug-fifa.html Chciał wyjść z cienia Messiego, to jest w cieniu Mbappe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristiano  odszedł z Madrytu   i już posypały się komentarze kto jest naj i  w ogóle .

 

https://twitter.com/MessiZoneV2/status/1022147531994742784

 

Tak  wogóle  to ciekawa statystyka.  Odkąd CR7  dołączył do Madrytu  bez Garetha Bala  0 wygranych w LM.  Po jego przybyciu  wiadomo  ile. A w finałach  gole wyłącznie Bala  Ramosa  i Marcelo  aż do finału z Juve.


No już  niedługo   Super Puchar Europy  z tymi panami

 

Di9-7-vXcAAAI4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie wierzyłem w transfer Rabiota, liczyłem na Thiago, ale jeśli to się potwierdzi, to za takie pieniądze jest bardzo dobry transfer. Dla mnie Vidal to lepsza wersja Paulinho, który poszedł do Chin za dwukrotnie większą kwotę. Nieźle. Przyszli młodzi Arthur, Lenglet i Malcom, teraz czas na kogoś doświadczonego. Może właśnie Arturo pomoże wygrać Barcelonie LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej  opcji.    Tak wygląda  Nasser i jego  transfery i jego podejście do Barcelony. On ich nie znosi.  Bo  tyle razy co się spotykali i regularnie bęcki. A raz nie do końca sportowo.

 

Bkx15eECcAELIY3.png

 

Thiago jest zbędny   piłkarz który  notuje  regres.  Chociaż  pewni piłkarzy chcieliby jego powrotu to cybmał  Segura  jest  na nie.    Vidal to żądanie  Valdka.   Chciał kolejnego   Paulinho  dostał  Vidala.

 

Poza tym w ich kadrze  nie ma piłkarza  który zagra tak

 

 

Ciekawe kto posadzi Rakitica na ławce.  Chyba że konkurencja  spowoduje że nie będzie posyłać  piłek w bok i w tył.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że tym razem transfery Barcy wyglądają na przemyślane. Wreszcie pomoc może wyglądać co najmniej solidnie, a Rakieta i Busi będą w końcu mieli godne zastępstwa. Oby Valverde odpowiednio to poukładał i żeby gra Barcy wyglądała lepiej niż w zeszłym sezonie, a przede wszystkim Duma Katalonii ma obowiązek zdobycia LM- Real w przebudowie, Bayern skąpiący na wzmocnienia- idealny czas na triumf w tych prestiżowych rozgrywkach. Tym bardziej, że Messi po nieudanych MŚ będzie chciał udowodnić niedowiarkom, że to on jest najlepszym piłkarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wszystko to jest  z zewnątrz.  No ale racja teraz za Rakitica może ktoś wejść za Cou  za Demlebe  a za Lucho mialeś      Gomesa  :mrgreen: .

Bayern się starzeje.  Lewandowski   mocny  wręcz ostry zjazd. Śmiem twierdzić że z Atletico  już  nie dadzą rady z takimi wzmocnieniami.  Zobacz ilu pilkarzy  Bayernu gra w reprze  Niemiec.  No i co zagrali.  Skutek braku konkurencji w Bundeslidze.  

 

Mou  zresztą już wie kto wygra mistrza    w Hiszpanii  2019   Niemczech  i Francji. SKoro taki pewny  to niech rzuci  nr   w Euro Jack Pota. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trafienie kto wygra ligę niemiecką, francuską czy włoską nie jest specjalnie skomplikowane. :) Mou niech się lepiej troszczy o swoją posadę, bo może ją szybko stracić. W La Lidze o tytuł będą biły się tradycyjnie trzy ekipy i wcale nie wiadomo, która wygra. Jak już napisałem wyżej mam nadzieję, że Barca zagra lepiej w Lidze Mistrzów, bo odpadanie w ćwierćfinale, to po prostu wstyd. Już ogłosili, że Vidal w Dumie Katalonii, ale ja wcale nie jestem przekonany, bo koleś może nie przejść testów medycznych- miał ciężką kontuzję. W ogóle nie rozumiem takiego ogłaszania transferu na tym etapie- Roma też niby na 100% miała mieć Malcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trafienie kto wygra ligę niemiecką, francuską czy włoską nie jest specjalnie skomplikowane. :) Mou niech się lepiej troszczy o swoją posadę, bo może ją szybko stracić. W La Lidze o tytuł będą biły się tradycyjnie trzy ekipy i wcale nie wiadomo, która wygra.

 

DdKyUbVWAAAcuc2.jpg

 

Najbardziej zróżnicowana rywalizacja na przestrzeni ostatniej dekady była w lidze francuskiej, gdzie mieliśmy aż sześciu różnych mistrzów. W angielskiej było ich czterech. 

 

We włoskiej, hiszpańskiej i niemieckiej ligę wygrywały 3 trzy kluby. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidal w Barcy jednak za 18 mln €... w tych czasach, to jak transfer bez odstępnego... :mrgreen: Coraz starszy, ale za takie sianko do czarnej roboty w środku pola jak znalazł.

Paulinho 50 mln € < 18 mln € Vidal  :cool:

 

 

 

////////////////////////

 

 

Kovacić się zbuntował i oczekuje transferu...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...