Skocz do zawartości

Zdjęcie

LaLiga Santander

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1261 odpowiedzi w tym temacie

#1261 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2679 postów
  • Od: 22 paź 2013

Napisano 18 styczeń 2018 - 00:52

Dowiemy się w swoim czasie do tego jeszcze miesiąc. Są jednak ekipy które chcą to troefum wygrać i zagrać w LM   np Milan   Arsenal.

Po pierwszym meczach 1/4      rozczarowuje mnie  Atletico . Tak puścić   Corre   jak w masło   . Juanfran  i Wyrsalka  i 1:2 w plecy.  Ostatnim razem gdy Atletico odpadło to było z Celtą gdy w pierwszym meczu było 0:0  .

Derby Barcelony. Denis standardowe zawody czyli beznadziejne.  Messi po raz kolejki  cudowny karny i pierwsza porażka z Espanyolem . Widać w tym meczu było  komu się bardziej chciało. Na Camp Nou będzie to samo co na Cornelia tylko w drugą stronę.    Po 100 latach przerwy w grze  wrócił Rafinha. Więcej wniósł niż Dennis.

Valencia 2:1  a mogła wręcz przegrać . To Deportivo Alaves dla nich nie jest wygodne. Był taki mecz  gdzie to Alaves kontrolowało gre  było 1:1 a potem Valencia dostała karnego. Jak dla mnie Valencia nie prezentuje nadal tego poziomu co z pierwszych tam 10 meczy gdzie mieli serie z kosmosu aż do 3 porażek z rzędu. Jednak Copa del rey to nieco inne rozgrywki i nie zawsze trzeba grać na pełnych obrotach mając w zapasie rewanż.

#1262 kamilos951

kamilos951

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1023 postów
  • Od: 16 mar 2015
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 styczeń 2018 - 22:49

W tej kolejce Barcelona rozbiła Betis 5:0 i umocniła się na pozycji lidera po wpadkach Atletico i Valencii.
Real za to rozbił 7:1 Deportivo. Za tydzień czeka ich mecz z Valencią, więc zobaczymy co pokażą wtedy.