Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko nie wierzę, że aż tak inteligentni inaczej tam pracują, żeby interesować się takim przeciętniakiem. Wierzę, że prawdziwym celem do wzmocnienia ataku jest Hazard, bo spaść z zainteresowania Griezmannem do poziomu Williana, to niebywałe. Nie zawsze znajdzie się naiwniak z Chin, który go odkupi po średnim sezonie.

Oficjalnie to Arthur i Leglet w Dumie Katalonii. To mogą być ciekawe wzmocnienia(uzupełnienia) składu. Dużo dobrego słyszałem o Arturze- wolę jego niż Paulinho.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co interesowali się Griezmannem czy teraz Willianem? Widocznie Valverde nie do końca ufa Dembele albo co mam nadzieję jest bardziej prawdopodobne chce mieć możliwość rotacji. W Barcelonie przede wszystkim liczy się udany występ w LM, ale też nie odpuszczą ligi i Pucharu, więc szeroka kadra jest niezbędna, a Hazard to kozak. Z niego ucieszyłbym się bardziej niż z Griezmanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej Hazard to zawodnik kreatywny, to ktoś kto będzie dublował się pozycją z Messim i Coutinho więc po co taki 3 w Barcelonie ? To ktoś inny niż Dembele i na pewno nie jest to alternatywa dla Dembele, Willian to fałszywy skrzydłowy. Barcelona potrzebuje kogoś na bok a nie kolejnego kreatywnego gracza który lubi piłkę przy nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hazard to taki troszkę gorszy Neymar, a Coutinho idealny następca Iniesty z lepszym strzałem z dystansu. Kombinacji jak zagrają jest mnóstwo. Może w końcu Messi nie musiałby odpowiadać i za kreację, i za wykończenie. Można zagrać tak Busi, Rakieta, Cou, a przed nimi Messi(bardziej z prawej), Hazard(bliżej lewej) i wysunięty Suarez. Można bez Louisa i wtedy Messi na fałszywej 9, na bokach Dembele i Hazard. I wiele innych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dalej będą się dublować, to nie chodzi gdzie będą grać na jakich pozycjach, oni dobrze wszyscy czują się z piłką i dlatego takiego zawodnika nie szukają a jeśli będą grać razem to będzie wyglądać to jak kadra Hiszpanii masę bezsensownych podań, utrzymanie przy piłce i nic więcej. Hazard to nie skrzydłowy, to ktoś kto czuje się dobrze w małej grze, z piłką, na małej przestrzeni a Barcelona takich 2 już ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie go nie kupią, więc się nie przekonamy jak by to funkcjonowało. Hazardowi pewnie bliżej Realu, choć na warunki Królewskich jest za mało medialny. Jestem niemal na 100% pewien, że trafi do któregoś z hiszpańskich gigantów. Naprawdę bardziej widziałbyś w Barcelonie Williana? Starszy, dużo słabszy zarówno od Hazarda jak i Griezmanna. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazard to pewnie przejdzie do Realu, a nie do Barcy. Prezes Realu pewnie sprowadzi nowego Galacticos.

 

W finale MŚ może wystąpić aż 10 piłkarzy, grających na co dzień w La Lidze.

6 graczy Francji: Griezmann, Varane, Umtiti, Lucas, N'Zonzi i Dembélé

 

4 graczy Chorwacji: Modrić, Rakitić, Vrsalijko i Kovacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hazard to taki troszkę gorszy Neymar, a Coutinho idealny następca Iniesty z lepszym strzałem z dystansu. Kombinacji jak zagrają jest mnóstwo. Może w końcu Messi nie musiałby odpowiadać i za kreację, i za wykończenie. Można zagrać tak Busi, Rakieta, Cou, a przed nimi Messi(bardziej z prawej), Hazard(bliżej lewej) i wysunięty Suarez. Można bez Louisa i wtedy Messi na fałszywej 9, na bokach Dembele i Hazard. I wiele innych kombinacji.

Nie oglądam zbyt wielu meczów Barcelony, nie będę ukrywał ale jeśli w tym klubie potrzeba kogoś od wykończenia to z pewnością Hazard nie jest najlepszym kandydatem do tego. Gość jest świetny ale zgadzam się tutaj z madem, mocno by się gryźli z Cou i Messim (nie, z Suarezem nie :lol2:). 

Nie wiem też, dlaczego uznajecie za pewnik odejście Edena z Chelsea, praktycznie co sezon się o tym słyszy i na spekulacjach się kończy. Jestem zdania, że jeśli Real się uprze to go wyciągnie ale to nie będzie wcale takie proste jak tu niektórym się wydaje, nikt Hazarda za 100 mln nie puści z Chelsea. Myślę jednak, że Perez ma na oku kilku piłkarzy przed Belgiem a ten dopiero wejdzie po kilku niepowodzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hazard to taki troszkę gorszy Neymar, a Coutinho idealny następca Iniesty z lepszym strzałem z dystansu. Kombinacji jak zagrają jest mnóstwo. Może w końcu Messi nie musiałby odpowiadać i za kreację, i za wykończenie. Można zagrać tak Busi, Rakieta, Cou, a przed nimi Messi(bardziej z prawej), Hazard(bliżej lewej) i wysunięty Suarez. Można bez Louisa i wtedy Messi na fałszywej 9, na bokach Dembele i Hazard. I wiele innych kombinacji.

Dokładnie.  Tylko  nie pada  jakby dostał  piorunem.

neymar-mbappe.bg20170804094511.jpg

 

2018%2F7%2FNeymarHazard.png

Oni dalej będą się dublować, to nie chodzi gdzie będą grać na jakich pozycjach, oni dobrze wszyscy czują się z piłką i dlatego takiego zawodnika nie szukają a jeśli będą grać razem to będzie wyglądać to jak kadra Hiszpanii masę bezsensownych podań, utrzymanie przy piłce i nic więcej. Hazard to nie skrzydłowy, to ktoś kto czuje się dobrze w małej grze, z piłką, na małej przestrzeni a Barcelona takich 2 już ma. 

Bo Messi  nie ma z kim grać więc musi kreować.  Był  Xavi  to Messi okupował  miejsce bliżej  16.  A teraz marnuje linie pomocy. 

Pamiętasz  pierwsze  minuty  pierwszego   2 meczu w Turynie?   Isco  podaje CR a ten  od razu z pierwszej piłki.   Sam sobiie pilki  nie poda  Isco mu podał  . W Barcelonie ostatni raz taką piłke dostał  Rakitic od Neymara  w 2015 . Od tamtego czasu w żadnych ważnym meczu nic takiego nie miało miejsca.   Jedynie  Alba  do Messiego w Copa Del Rey.

I tak pewnie go nie kupią, więc się nie przekonamy jak by to funkcjonowało. Hazardowi pewnie bliżej Realu, choć na warunki Królewskich jest za mało medialny. Jestem niemal na 100% pewien, że trafi do któregoś z hiszpańskich gigantów. Naprawdę bardziej widziałbyś w Barcelonie Williana? Starszy, dużo słabszy zarówno od Hazarda jak i Griezmanna. Po co?

Wszystko zależy  od trenera.   Wiemy że to Madridista tylko że z kim on się tam zna  że woli  Białych.    Patrz  Modric i Isco    https://pbs.twimg.com/media/C02qc3dWgAAzYwh.jpg

 

 

Poza temate.

 

Na Ukainie  kanały FUTBOl 1 i  2 dotąd pokazywały  La Lige.  A teraz  CR7  przyszedł do JUVE i  oba kanały  będą pokazywać Serie A.

O to komentarz 2 właścicieli kart

 

 

http://www.ukrinform.ua/amp/rubric-spor ... riu-a.html

 

No i wygląda na to, że ze względu na transfer pewnego piłkarza do Juventusu, Futbol 1 i 2 zaczną transmitować Seria A zamiast La Liga thumbsdown.gif

 

 

 

Kurcze , z tego co mi tłumacz tłumaczy ..to kolega ma rację ...

No to kartka do szafki...trza szukać platformy z Anglią , Hiszpanią , Bundesligą , oraz LM i LE w HD za rozsądne pieniądze...bo naszym nie zamierzam płacić 90 zł smile1.gif

Ps.Już widzę jak im te nowe odbiorniki rwą w00t.gifw00t.gif

 
 

sport-preview-thibaut-courtois-real-madr

 

 

Za   gigantyczne   35 mln.   News z

 

 

Dh8cCWhXUAAKU0i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Rakiecie, zupełnie niedocenianym, a świetnym zawodniku. Wygląda na to, że w końcu, jeśli ten transfer wypali, Barca będzie miała mocną pomoc(bo jeszcze przyszedł Arthur). Co do Dembele, to chyba Valverde nie do końca jest do niego przekonany, bo ciągle pojawiają się nowe plotki a to o Griezmannie, a to Hazardzie i niestety o Willianie. Nie wiem dlaczego nie interesują się Martialem?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Barcy w ubiegłym sezonie była zbyt wąska kadra i takie asy na ławce jak Gomes. :) Choć koleś umiejętności ma, ale nie potrafił tego sprzedać na boisku. Celem jest, jak zawsze, liga, Puchar Króla, ale przede wszystkim LM. Wstyd, żeby taki klub odpadał ciągle już w ćwierćfinale. Messi nie będzie grał wiecznie. Rabiot jest fajnym zawodnikiem, bo może grać na 6, 8, a nawet 10. Oby wypalił ten transfer, bo Verratti też już był blisko, a wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, tak czułem że kogoś pominąłem. Więc kto z czwórki Busi, Cou, Rabiot, Rakitic miałby siedzieć na ławce? No chyba że Coutinho w miejsce Dembele po prostu, tak też przecież mogą grać.

Raczej tak, Cou schodzi do środka i robi miejsce Albie... Jak był Neymar to była padaka, bo sie bardziej trzymał linii i Alba nie miał miejsca wchodzić. A z Cou to "na skrzydle" pasuje jak z Iniestą. Ciekawe jak na poziomie La Liga będzie sie prezentował ten Arthur, bo to taki "Xavi" ale trudno ocenić poziom po lidze brazylijskiej. Z tego co kojarzę, to tylko Neymar się sprawdził po przyjściu bezpośrednio z Brazylii w Barcy, a było już takich gagatków chyba z dziesięciu. Do tego na plecy zakłada "8" po Don Andresie. :D

 

Arkon mi tam może i spasi ten Rabiot, ale muszą go do fryzjera najpierw wysłać. :D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, tak czułem że kogoś pominąłem. Więc kto z czwórki Busi, Cou, Rabiot, Rakitic miałby siedzieć na ławce? No chyba że Coutinho w miejsce Dembele po prostu, tak też przecież mogą grać.

Gdy Modric  Kross  Casemiro sobie odpoczywali  to mógł  grać  Asensio   Isco  i  Cebula. Tylko że  była  spora luka w środku bez Casemiro  która jest widoczna na jego miejsce nie mają zastępstwa. Barcelona ma tak samo . Rakitic nie zagra jak Busquests.   Wczesniej  mieli Gomesy   no i Suareza Denisa który nie strzelał  patelni kiedy było trzeba.

Raczej tak, Cou schodzi do środka i robi miejsce Albie... Jak był Neymar to była padaka, bo sie bardziej trzymał linii i Alba nie miał miejsca wchodzić. A z Cou to "na skrzydle" pasuje jak z Iniestą. Ciekawe jak na poziomie La Liga będzie sie prezentował ten Arthur, bo to taki "Xavi" ale trudno ocenić poziom po lidze brazylijskiej. Z tego co kojarzę, to tylko Neymar się sprawdził po przyjściu bezpośrednio z Brazylii w Barcy, a było już takich gagatków chyba z dziesięciu. Do tego na plecy zakłada "8" po Don Andresie. :D

 

Arkon mi tam może i spasi ten Rabiot, ale muszą go do fryzjera najpierw wysłać. :D

Rabiot  to jest odpowiednik   Gomesa  . Tylko że  więcej  widzi.    Arthur jest sprowadzony w miejsce  Iniesty.  Nie ma i nie będzie drugiego Xaviego.

 

Tak się prezentuje  Adrien  . Swoją drogą   robią  kolonie  Francuzów.   Digne  Dembele Umtiti  Leglet   Rabiot.    Kiedyś mieli kolonie Holendrów i tylko  Kluivert sie sprawdził

 

 

 

Osobiście  uwielbiam piłkarzy którzy umieją posłać  daleką piłke  taką na 20-30 metrów.  Takich kreatorów.     Patrz  Pirlo   Xavi   Guti   Alonso  kiedyś     a teraz  Eriksen    Kross    Modric    Kante  za dużo  by wymieniać.  

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to rozśmieszyło. A Rabiota nigdy nie porównałbym do Gomesa. Oczywiście może nie wypalić jak każdy transfer, ale gość talent ma. Troszkę boli, że Barca tak słabo stawia na swoich wychowanków. Kiedyś mogła wystawić całą 11 z nich złożoną, a teraz? Słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...