Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpadka NIKE?

Amerykański producent odzieży sportowej zamieścił na swojej oficjalnej stronie (w różnych wersjach językowych, także na polskiej stronie) wpis o następującej treści: „Gdzie dzieje się magia. Philippe Coutinho jest gotowy do rozgrzania stadionu Camp Nou. Zdobądź zestaw FC Barcelona 2017/18 z widocznym nazwiskiem tego Magika. Działaj szybko – bezpłatna personalizacja dostępna tylko do 6 stycznia”.

 

Kampania została przygotowana w 34 językach, dlatego też mało prawdopodobne, aby doszło do ataku hakerskiego.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem do innego Madrytu?  Ciekawe  :D


Isco jest w słabiutkiej formie i pewnie dlatego nie zagrał. Jego obecność nic by dobrego nie wniosła. 

https://www.sportskeeda.com/football/transfer-news-and-rumours-of-the-day-10th-november-2017

 

Isco w składzie z Silva  Mata i Iniesta     rozklepali  Włochów.  Jest krytykowany za holowanie piłki.  Dodam że w 2 meczach to jego podania dały 3pkt  w 2 meczach . Można rzecz bez jego asyst było by 4 pkt mniej.  Jeden mecz to z Getafe to Isco podawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,sędzia [beep] nic ponadto.4 faule jednego kolesia z Getafe i żadnej kartki... I jak pisałem Coutinho w Barcelonie.Ale niektórzy nie potrafią myśleć samodzielnie czekają na stronki z transferami

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coutinho jest juz w drodze do Barcelony  .Nie spodziewalem sie ze juz w styczniu bedzie zawodnikiem Blaugrany .

ofensywa coutinho,messi, dembele i suarez wyglada wybornie.

 

Podstawową ceną, jaką zapłaci Barcelona jest 120 mln euro i 40 mln € zmiennych

 

https://twitter.com/twitter/statuses/949696369727504384

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii Barca może być mocniejsza niż z Neymarem, bo teraz będzie czterech magików Coutinho, Messi, Dembele i Suarez. Pięknie. :) Mimo wszystko dziwne, że ten transfer doszedł do skutku teraz, bo Cou i tak nie będzie mógł grać w LM. Jedynie Kloppa odrobinę żal, ale sam poszedł do średniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Iniesta będzie wypoczęty na LM. Ja bardziej pisałem o Liverpoolu, bo tracą najlepszego zawodnika w połowie trudnego sezonu i przed kluczowymi meczami LM. Barca świetnie wydała pieniądze za Neymara, to dla mnie nie ulega wątpliwości. Jednak ten zarząd nie jest tak nieudolny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze ciekawi czy te zakusy na Griezmanna w lecie sie ponowia. Jego transfer pewnie by spowodowal ze Dembele by zasiadl na lawce choc i tak przy tak duzej ilosci spotkan w sezonie to by Valverde jakos umiejetnie rotowal  napadziorami.

 

Nie koniecznie, zwróć uwagę, że obecny projekt Valverde to nie jest docelowa Barcelona. W meczu z Realem grali 4 środkowymi pomocnika w linii pomocy a jednak transfery Coutinho i Griezmana pozwoliły by przejść a ten kataloński diament 1-4-2-3-1.  Ter Stegen - Alba, Umtitti,Pique,Sergi - Busquet,Coutinho - Dembele.Messi, Griezman - Suarez. Co pewnie sprawiało by powrót do tej ich filozofii i pewnie brak miejsca dla Rakitica. 

Jasne, że tak. Iniesta będzie wypoczęty na LM. Ja bardziej pisałem o Liverpoolu, bo tracą najlepszego zawodnika w połowie trudnego sezonu i przed kluczowymi meczami LM. Barca świetnie wydała pieniądze za Neymara, to dla mnie nie ulega wątpliwości. Jednak ten zarząd nie jest tak nieudolny. :)

Ale wbrew pozorom tak być nie musi, oni w tym sezonie bez Brazylijczyka przegrali tylko 1 mecz jak dobrze pamiętam i jeśli zamienią go kimś w środku o profilu Krychowiaka to tak naprawdę mogą wyjść jeszcze lepiej bo mogą poprawić grę w defensywie. Wtedy ta ofensywna trójka jeszcze bardziej będzie mogłabyś zwolniona z zadań defensywnych za które odpowiedzialność weźmie środek pola.  A balans między ofensywną a defensywą to dziś największy problem tego zespołu.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie tego Brazylijczyka wpisałem do składu myśląc o Liverpoolu(już poprawiłem). A właśnie Paulinho w tym zestawieniu mógłby być tym zawodnikiem do wariantów defensywnych a Coutinho tym zawodników do kreowania gry od tyłu a Bsuquets wiadomo od tego jest. I też pewnie Hiszpan mógłby grać bardziej z tyłu a Brazylijczyk bardziej z przodu zamiast być ustawieni obok siebie. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, zwróć uwagę, że obecny projekt Valverde to nie jest docelowa Barcelona. W meczu z Realem grali 4 środkowymi pomocnika w linii pomocy a jednak transfery Coutinho i Griezmana pozwoliły by przejść a ten kataloński diament 1-4-2-3-1.  Ter Stegen - Alba, Umtitti,Pique,Sergi - Busquet,Coutinho - Dembele.Messi, Griezman - Suarez. Co pewnie sprawiało by powrót do tej ich filozofii i pewnie brak miejsca dla Rakitica. 

Ale wbrew pozorom tak być nie musi, oni w tym sezonie bez Brazylijczyka przegrali tylko 1 mecz jak dobrze pamiętam i jeśli zamienią go kimś w środku o profilu Krychowiaka to tak naprawdę mogą wyjść jeszcze lepiej bo mogą poprawić grę w defensywie. Wtedy ta ofensywna trójka jeszcze bardziej będzie mogłabyś zwolniona z zadań defensywnych za które odpowiedzialność weźmie środek pola.  A balans między ofensywną a defensywą to dziś największy problem tego zespołu.

Piszesz, że Cou nie pracował w defensywie Liverpoolu(z czym się nie zgadzam) i jednocześnie chcesz ustawić Barcę ultraofensywnie!? Sorry, ale to się nie uda. Tacy gracze jak Rakitić lub Paulinho są niezbędni dla zachowania odpowiedniego balansu. Kiedy Barca grała najlepiej? Gdy miała w pomocy trzech geniuszy w postaci Busiego, Xaviego i Iniesty. Ktoś musi biegać za Messiego. :) Zresztą w tym sezonie Rakieta wygląda pod wodzą Valverde rewelacyjnie, szczególnie w defensywie. Paulinho to trzeci strzelec Barcy za Messim i Suarezem. Wydaje mi się, że trener będzie wystawiał albo jednego, albo drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Barcelona to Barcelona a Liverpool to Liverpool i Katalończycy to jeden z nielicznych jak nie jedyny zespół który mógłby tak grać, zresztą  Coutinho to właśnie mógłby być takim nowy Xavi-m.  On pracował w defensywie w Liverpoolu ale po liczbach ten wkład nie jest duży, zdecydowanie lepiej czuje się piłką a właśnie to jest klucz bo Katalończycy lubią długo utrzymywać się przy piłce, mają to w swoim DNA i mając piłkę 70% w meczu śmiało można poświęcić jednego  defensywnego zawodnika a do taiej gry tam zawsze dążą, Liverpool tak nie gra. Nawet jak nawiązujesz to historii to ani Xavi ani Inesta nie byli zbytnio zaangażowanymi zawodnikami w defensywę, ona spoczywała zawsze na Busqecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,sędzia [beep] nic ponadto.4 faule jednego kolesia z Getafe i żadnej kartki... I jak pisałem Coutinho w Barcelonie.Ale niektórzy nie potrafią myśleć samodzielnie czekają na stronki z transferami

Sędzia nie panował nad meczem, ale czerwoną to Costa powinien ujrzeć już wcześniej za łokieć w twarz rywala, a dostał tylko żółtą. Kartka za wejście na trybuny słuszna, choć nie z duchem gry jak niektórzy lubią mówić. Jak dla mnie piłkarze powinni przechodzić jakieś szkolenia bo sami z siebie jak widać nigdy się nie nauczą przepisów gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...