Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Strain, każdy może mieć swoje ulubione zespoły w najlepszych ligach. Czy tam u Ciebie na Śląsku, czy w innych częściach Polski, drużyny grają chyba w inną dyscyplinę jak się patrzy. 


Koncertowa kolejka dla Barcelony. Real będzie chyba już musiał skupić się tylko i wyłącznie na Lidze Mistrzów i dwumeczu z PSG - w innym wypadku niewykluczone, że sezon im się szybko skończy. Valencia kompletnie spuchła, do końca sezonu ich Sevilla jeszcze zje i nawet w TOP4 się nie utrzymają. 

Wygląda na to, że w czterech ligach z TOP5 sprawa tytułu wydaje się rozst[beep]ć właśnie teraz. Jedyne emocje we Włoszech patrząc po tabeli - o ile to odpowiednie słowo jak na Serie A. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strain, każdy może mieć swoje ulubione zespoły w najlepszych ligach. Czy tam u Ciebie na Śląsku, czy w innych częściach Polski, drużyny grają chyba w inną dyscyplinę jak się patrzy.

 

Strain też ma swoją ulubione drużyny - Real i Manchester United, więc dzisiejszy dzień musi jakość odreagować. Jak widać czyni to takim postami na forum.

 

 

W Barcelonie jestem ciekaw jak teraz wpasuje się Dembele do tego wszystkiego po tej kontuzji. Pewnie zaraz po nowym roku dostanie jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia nie zagrali źle. Przegrali przez błędy sędziego i brak skuteczności. Jeśli jakaś drużyna spuchła to na pewno Atletico. Pan ładny to w ogóle nie gra dobrze od dłuższego czasu. Najlepszy na świecie bo w LM był skuteczny w odpowiednim momencie także zabawna ta nagroda. Szybkość i super przyspieszenie to Ronaldo ma już tylko w grze z serii FIFA ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie ta porażka i strata szans Królewskich na mistrzostwo może im wyjść na dobre w LM. Także drżyj P$G. :) A tak poważnie jak już pisałem wcześniej pycha kroczy przed upadkiem. RM poczuł się tak mocny, że... się osłabił. Odejście Moraty, a nawet Mariano spowodowało, że Benzema nie ma konkurencji. Poza tym Zidane sam sobie strzelił w stopę nie wystawiając od początku Isco, obecnie ich chyba najbardziej kreatywnego piłkarza. I tak na koniec Messi to geniusz(oczywistość, ale nie dla wszystkich) i dla mnie najlepszy piłkarz jakiego widziałem. Lepszy od Maradony, który oprócz genialnych MŚ 1986, zniknął z radarów grając w prowincjonalnym Napoli i w piłce klubowej nie osiągnął prawie nic. A nawet lepszy od "najlepszego w historii" Cristiano. :)

I najważniejsze- jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Valverde. Zabrali mu Neymara- nie ma problemu. Kontuzję złapał Dembele- no problem. Kontuzję ma Umtiti- no problem. Niesamowity trener.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że nie tylko dobrzy piłkarze są potrzebni w drużynie, ale też klasowy trener. :) Był Valverde w Bilbao, to i gra Basków była efektowna i co najważniejsze efektywna. Teraz nie ma tam Ernesto i Athletic wpadł w przeciętność... :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie ta porażka i strata szans Królewskich na mistrzostwo może im wyjść na dobre w LM. Także drżyj P$G. :) A tak poważnie jak już pisałem wcześniej pycha kroczy przed upadkiem. RM poczuł się tak mocny, że... się osłabił. Odejście Moraty, a nawet Mariano spowodowało, że Benzema nie ma konkurencji. Poza tym Zidane sam sobie strzelił w stopę nie wystawiając od początku Isco, obecnie ich chyba najbardziej kreatywnego piłkarza. I tak na koniec Messi to geniusz(oczywistość, ale nie dla wszystkich) i dla mnie najlepszy piłkarz jakiego widziałem. Lepszy od Maradony, który oprócz genialnych MŚ 1986, zniknął z radarów grając w prowincjonalnym Napoli i w piłce klubowej nie osiągnął prawie nic. A nawet lepszy od "najlepszego w historii" Cristiano. :)

I najważniejsze- jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Valverde. Zabrali mu Neymara- nie ma problemu. Kontuzję złapał Dembele- no problem. Kontuzję ma Umtiti- no problem. Niesamowity trener.

Czy grałby Isco czy nie wiele by to nie zmieniło. Ja już to piałem kiedyś James i Morata byli bardzo ważni dla Realu w rotacji i dziś widać, że coś co wyróżniało Real rok temu czyli ławka nie jest aż tak dobre.Też na pewno Real ma znacznie groźniejszego przeciwnika niż Barcelona a mianowicie sam siebie, oni doszli do takiego momentu, że mogło by być tylko gorzej i dziś wielu piłkarzy jest po prostu w słabszej dyspozycji i CR7 który jest znacznie słabszy a on w przeciwieństwie do LM zawsze bardziej balansował na przygotowaniu fizycznym, warunkach fizycznych a metryki nie da się oszukać.  To jest inny Ronaldo, dalej bardzo dobry piłkarz ale nie piłkarz który pociągnie ten zespół jak kiedyś a jego obecność raczej nie pozwoli Realowi ściągnąć takiego gracza.

 

Zidane chyba nie wytrzymana do czasu PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych kolejkach La Liga Real wyglądał na mocno zdekoncentrowany - chyba łatwe wygrane w Superpucharze z Barceloną sprawiły, że poczuli się zbyt pewni siebie. CR7 też ma prawo mieć gorszy okres - w LM na pewno pokaże jednak klasę. Niepotrzebnie jechał na Puchar Konfederacji - turniej absolutnie o nic, a jedynie pewnie podniósł jego wartość marketingową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. :brawo: Chyba lepszego prezentu nie można było dostać. :brawo:

No to mistrzostwo jest już baaaaaaardzo blisko! :brawo:

Jeszcze  zostały im takie tereny jak Sociedad z którym nie wygrali od 2007 roku  .  Betis  i najbardziej niewygodna Malaga.  Pomijam Espanyol  który jak przyjeżdża na Bernabeu to wiadomo  przyjeżdża pozwiedzać a jak przychodzi meczyk derbowy to od razu kopanina  i gra w kości.

Ramos to jednak nieodpowiedzialny piłkarz, ewidentna czerwona kartka.

EDIT

Co się odwlecze, to nie uciecze. :) Miało być czerwo i jest. :)

Dodam że ten gośc  jest kapitanem . Kto mu dał w ogóle tą opaske? W kadrze są zawodnicy którzy bardziej zasługuja   np Marcelo    Modric.

Paradoksalnie ta porażka i strata szans Królewskich na mistrzostwo może im wyjść na dobre w LM. Także drżyj P$G. :) A tak poważnie jak już pisałem wcześniej pycha kroczy przed upadkiem. RM poczuł się tak mocny, że... się osłabił. Odejście Moraty, a nawet Mariano spowodowało, że Benzema nie ma konkurencji. Poza tym Zidane sam sobie strzelił w stopę nie wystawiając od początku Isco, obecnie ich chyba najbardziej kreatywnego piłkarza. I tak na koniec Messi to geniusz(oczywistość, ale nie dla wszystkich) i dla mnie najlepszy piłkarz jakiego widziałem. Lepszy od Maradony, który oprócz genialnych MŚ 1986, zniknął z radarów grając w prowincjonalnym Napoli i w piłce klubowej nie osiągnął prawie nic. A nawet lepszy od "najlepszego w historii" Cristiano. :)

I najważniejsze- jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Valverde. Zabrali mu Neymara- nie ma problemu. Kontuzję złapał Dembele- no problem. Kontuzję ma Umtiti- no problem. Niesamowity trener.

PSG też nie ma wcale lepszej obrony jak Królewscy.  Tylko że w Ligue 1  nie ma Barcy  Atletico Villarealu  Valencii   itd itd. 

Odejście Moraty i Jamesa.   James który bardzo rozważał powrót do Madrytu zmienił zdanie po przyjściu Juppa. 

Na youtubie przeglądu sportowego  Kręcidło  i ten drugi  jednocześnie podkreślili że obecnie Zidane nie ma kim straszyć z lawki. Czyli że te wszystkie  Daniele Cebule   Theo Hernandezy  Borja Mayoraly    itd itd  to faile transferowe mam rozumieć?  Bo niby taki  Andre Gomes   Arda Turan czy Rafinha są lepsi tak?

 

Isco rzekomo  nie chcieli sami kibice  bo twierdzą że jak Neymar holuje piłkę za długo.  Kovavić to był plan Zidana. Piłkarz wykonał swoje zdanie więc żadnych pretensji.  W tym meczu Messi robił  za Xaviego.  Wystawił 9 patelni .

 

Zakończenie  strzelców  jeśli chodzi o kluby  bez reprezentacji

64297751.jpg

 

Warto dodać że Zidane miał kompletną  zdrową kadrę na ten mecz. Valverde był bez Umtitiego Dembele i z niepewnym  Vermalenem.

 

Dembele będzie debiutować z Levante.  Ciekawie się zapowiada jak zmienią formacje.

 

No i na koniec   komentarze

 

oraz  najbardziej znan Madridista

 

No ale tak meczy to się chyba nie oglada

https://www.youtube.com/watch?v=WjzyabZqIac

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet  nie ma wywiadów pomeczowych   . Od razu jest dziękujemy do widzenia  i reklamy.   Chyba nadal nie sprzedaje się dobrze i wycieli  wywiady a szkoda. Mimo iż są one do bólu  dyplomatyczne to jednak fajnie kogoś posłuchać.

 

Z ostatnich wieści.

 

Karim Benzema  dostał  ultimatum od władz   jeśli nie zacznie strzelać  goli    latem będzie na wylocie

http://www.abc.es/deportes/real-madrid/abci-ultimatum-benzema-201712270823_noticia.html

 

Cristiano  rozmawia z prawnikami w sprawie obniżenia swojej klauzli wykupu. Rozumie że nikt nie wpłaci 897 funtów .

 

http://ecodiario.eleconomista.es/futbol/noticias/8806366/12/17/Cristiano-Ronaldo-estalla-contra-Florentino-Perez-y-le-exige-bajar-el-precio-de-su-clausula-para-irse-en-verano.html

Mimo że ma kontrakt do 2021   to nic nie stoi na przeszkodzie.  Tak jak Lewy powiedział nie zawsze kontrakty są wypełniane.

 

Tacy pilkarze jak Theo  który ostatnio został śmiesznie skrytykowany przez swojego brata Lucasa    Daniel Cebula strzelec raptem 3  goli?   Borja Mayoral    są na marginesie u Zidana.

Nawięcej szans dawał temu młodemu obrońcy Achraf.   Urodzony w Hiszpanii  wychowanek  ale jednak reprezentuje barwy Maroka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie Nike przez pewien czas można było zamówić zestaw FC Barcelony z nazwiskiem Coutinho... Jak myślicie, firma Nike zdradziła zimowy transfer Barcelony, a może to był atak hakerski? Jednak to drugie wydaje się mało prawdopodobne, bo ten komunikat był przetłumaczony na wszystkie języki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...