Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Valencii sukcesem będzie zakwalifikowanie się do LM, ale i tak postęp w grze jest niesamowity. Widać rękę znakomitego szkoleniowca. Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądało Atletico po dojściu Costy(nie zapominajmy, że przerwa półroczna to nie przelewki i wątpię, żeby już w styczniu był w optymalnej formie) i Vitolo. Oczywiście ja nie znoszę ich stylu gry i mam nadzieję, że Simeone odejdzie do Serie A po nieudanym sezonie, a do Atletico mógłby przyjść Sampaoli po tym jak zdobędzie mistrzostwo świata z Argentyną. :) Ciekawe jak będzie grała Barca bez swojego najlepszego środkowego obrońcy, bo niestety Pique ciągle jest pod formą. Ja niecierpliwie czekam na fajerwerki w wykonaniu Dembele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon mógłbyś się dobrze wpasować w typowe studia piłkarskie :D Jakbym słyszał tuzy obecnego dziennikarstwa sportowego ;) Zwłaszcza ten pomysł z Simeone i MŚ dla Argentyny. 

 

Atletico ani Valencia nie są przeciwnikami Barcelony w lidze. Tylko Real Madryt z pomocą sędziów mają szansę na walkę o pierwszą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Barca, brawo Real! Jeszcze więcej takich wpadek, to nietoperze was prześcigną... :D

Jak to jakiś user z twittera  zapodał " Sędziowie dwoją się i troją"   a ja dodam "czworzą"  by goli Barcy nie uznawać tylko by Madryt zmniejszył przewage.

Po co są sędziowie w meczu Barcelony? Ostatnio pilnują żeby przewaga nad Realem stopniała. 

Dokładnie.Czego oczekujesz od Tebasa

Pary Copa Del Rey:

74ed9e020475626ff6dc6052eb960774.jpg

Śmiem twierdzić że w dwumeczu Barca sobie raczej zrobi mały odwet w rewanżu bo patrząc na kalendarz to w miedzy czasie meczu z Celta  mają beznadziejny  Levante a  w rewanżu już  Sociedad.

 

Pary  1/4  będą mega .

Dla Valencii sukcesem będzie zakwalifikowanie się do LM, ale i tak postęp w grze jest niesamowity. Widać rękę znakomitego szkoleniowca. Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądało Atletico po dojściu Costy(nie zapominajmy, że przerwa półroczna to nie przelewki i wątpię, żeby już w styczniu był w optymalnej formie) i Vitolo. Oczywiście ja nie znoszę ich stylu gry i mam nadzieję, że Simeone odejdzie do Serie A po nieudanym sezonie, a do Atletico mógłby przyjść Sampaoli po tym jak zdobędzie mistrzostwo świata z Argentyną. :) Ciekawe jak będzie grała Barca bez swojego najlepszego środkowego obrońcy, bo niestety Pique ciągle jest pod formą. Ja niecierpliwie czekam na fajerwerki w wykonaniu Dembele.

Wszystko zależy od tego czy nie spuchną. To nie jest Atletico z sezonu 2013/14 . Valencia ma w ogóle jakąś ławke?  Oni mają aż 6 zawodników  na "kredyt" . Same wypozyczenia.  Szkoda by było by rozebrali tą ekipe zaraz po jednym sezonie.

Simeone zdaje się ma kontrakt do 2021?  Więc zostaje. Vitolo jest obecnie chyba kontuzjowany., Sampaoli nie przyjdzie do Atleti. Nie widze go tam po tym co zrobił z Sevilla w drugiej połowie sezonu. Poza tym Sampaoli w Argentynie widzi tylko Messiego. A reszte składu jego to połowa noname a druga połowa to dziady bez formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie będzie za każdym razem. Od chyba 2 czy 3 lat zmienili system . Nie ma już drzewka . Mówie po tym co widać po losowaniu . Nie unikniemy szlagierów. No i to będzie problemem dla mocnych klubów  jak trafią np na 2x czy to Sevilla czy to 2x oba kluby z Madrytu  lub Valencii.  Takie mecze zamęczają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się czepiam redaktora i komentatora Eleven Mateusza Święcickiego i niesłusznie go krytykuję za bycie sztucznym i używanie dziwnego słownictwa, które nie pasuje do piłki nożnej :) Kilka przykładów z 1. połowy meczu Villareal - Barcelona, które rzuciły mi się w oczy: ter Stegen w stratosferycznej formie, geodezyjna dokładność Messiego z rzutów wolnych, pas transmisyjny, nie wyegzaltowany stadion Villareal. Większość sformułowań pojawiała się na początku meczu co sugeruje, że komentator sobie zagląda do słownika, wybiera jakieś trudne słowo dnia i wplata na siłę do komentarza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się czepiam redaktora i komentatora Eleven Mateusza Święcickiego i niesłusznie go krytykuję za bycie sztucznym i używanie dziwnego słownictwa, które nie pasuje do piłki nożnej :) Kilka przykładów z 1. połowy meczu Villareal - Barcelona, które rzuciły mi się w oczy: ter Stegen w stratosferycznej formie, geodezyjna dokładność Messiego z rzutów wolnych, pas transmisyjny, nie wyegzaltowany stadion Villareal. Większość sformułowań pojawiała się na początku meczu co sugeruje, że komentator sobie zagląda do słownika, wybiera jakieś trudne słowo dnia i wplata na siłę do komentarza ;)

Nie widze w tym nic dziwnego.  Stratosferyczna  forma   to wiadomo jaka forma  kosmiczna. A że większość kibiców czy komentatorów mówi : No i piłka poleciała gdzieś w kosmos. To ja już wole posłał piłkę na księżyc.

Geodezyjna dokładność pasje także  do Xaviego jeśli chodzi o podania  oraz Kroosa  dośrodkowania.   Pas transmisyjny  a tutaj to moge skrytykować w ogóle realizacje.  Nawałnica powtórek i sporo tego co się dzieje nie widzimy.

Wyegzaltowany   nie pasuje w ogóle do stadionu.  Za czasów  mojego ulubionego komentatora Jacka Laskowskiego padały inne cytaty też ciekawe . Taki Piotr Laboga wiecznie używa   spacyfikowany   czy ekwilibrystyczny .

Rafał Wolski podobnie ale znowu nie używa trudnych słow.

 

Wiesz jak jakiś komentator lubi sobie czytać książkę z danej dziedziny to się to zapamięta.

Całe TOP4 wygrywa swoje mecze w tej kolejce.

Najbardziej Real zaskoczył, który grając w osłabionym składzie wygrał aż 5:0 z Sevillą.

Sevilla zaprezentowała   obrone rodem z Liverpoolu   Sparatka  1:5  .A teraz z Levante także powinni przegrać.  Bez względnie wykorzystali to i takie efekty. Ot różnica między takim Atletico czy Villareal.  To Sevilli możesz wjechać do barmki jak w masło.

Do tego małym nakładem sił. Sewilli nie było na boisku.

Pa  zwiedzaniem Barcelony i Madrytu w zasadzie nie wygrali z żadnym wielkim klubem z top.  Sevilla dostatnie także ostre baty od Man U. Szkoda. Niestety ale jak patrze na to co robi Banega  czy Muriel to ręce opadają. Ten sezon jeśli oni skończa w miejscu dającym  LE  to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczem   Sociedad  Sevilla  pożegnaliśmy Carlosa Velle. Nawet nie wiedziałem że od 2006  on był stale na wypożyczeniach.

 

Od nowego sezonu Rodrigo  wraca do Atletico . Diego Costa  od stycznia wraz z Vitolo będzie grać w barwach Atleti.   W miejsce Griezmanna  Atletico już ma nowego zawodnika. Griezzman na 100% opuszcza Atletico. Gdzie? dowiemy się po 1 lipca.

 

Kepa za 25 mln jurków będzie bronić na Bernabeu  co oznacza rozstanie z Kiko ?  Keppa będzie grzać ławke do końca sezonu bo pierwszym bramkarze przecież jest  Keylor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro El Clasico. Faworytem bukmacherów i to wyraźnym 2.18  - 3.79 -  3.04 są gospodarze, co zważywszy na formę Realu w ostatnich tygodniach jest trochę zaskakujące. OK, Królewscy faworytem ale jak dla mnie to dużo mniej wyraźnym. http://www.betexplorer.com/soccer/spain/laliga/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztucznie sterowanymi kursami bukamcherskimi to akurat nie ma co się sugerować, szczególnie przed takim meczem.

 

Atletico wczoraj przegrało i tylko Barcelona jest nie pokonana w La Lidzę. Jak uda się wygrać Katalończykom, to mogą odskoczyć od drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...