Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Globud903

Się pomyliłeś w obliczaniu nie 352 mln funtów tylko 156 mln funtów. Bo roku jest 52 tygodnie razy 500 tysięcy funtów razy 6 lat daje nam 156 mln funtów.

Innaczej 52 razy 6 lat to jest 312 tygodnie i teraz 312 razy 500 tysięcy funtów to 156 mln funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są skutki  6-1 . Także próba  ściągnięcia Verattiego.  Niby tatuś ma dostać  kosmiczną sumke za transfer oraz udziały hoteli  szejka.   Jednak każde źródło mówi co innego. Np w 1 mówi że ojciec naciska syna na transfer drugie zupełnie odwrotnie. Sporo jest też śmieciowych komentarzy że niby Neymar czuje się niekomfortowo tam. Tak dziennikarze więdzą więcej z szatni. Inne jeszcze twierdzą że są to próbuje rekrutacji przez Alvesa. Tylko że Alvesowi to ostatnio coś dekiel odbija. Najpierw krytykował zarząd Barcy. Potem Juventusu i poleca Dybali odejśc bo się nie rozwinie.  Teraz chwali projekt PSG.  Alexisa już  nie wezmą bo za duże wymagania  ale na Neymara to są  :D   .

 

Poza tym jak wyglądałby  transfer Neymara.  222 to klauzula. Plus pensja.  Jak wyglądają prawa do wizerunku? UEFA chyba ma coś tam związane z finansowym fair. Klub nie może być na minusie aż w takim stopniu .

 

Meczyk towarzyski  z Man U  potem  " towarzyski inaczej El Classico"  potem   towarzyski Gampera i Super Puchar Hiszpanii.   Ogólnie powiem tak.  Jak Neymar odejdzie to będzie krok w tył. Liga Francuska tam będzie znowu tylko PSG  bo Monaco się już troche wyprzedało.W LM  to ja ich nie widze dalej jak 1/4   Bayern oba Madryty  Juve  Chelsea  itd to nadal wyższa półka niż PSG.

Tylko czekać na faze grupową i ciekawe czy UEFA znowu nie wylosuje PSG i Barcy w tej samej grupie. :D

 

Prezentacja  Theo Hernandeza na Bernabeu

 

Technika full wypas

 

 

Widać różnice w ilości kibiców którzy przyszli na prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są skutki 6-1 . Także próba ściągnięcia Verattiego. Niby tatuś ma dostać kosmiczną sumke za transfer oraz udziały hoteli szejka. Jednak każde źródło mówi co innego. Np w 1 mówi że ojciec naciska syna na transfer drugie zupełnie odwrotnie. Sporo jest też śmieciowych komentarzy że niby Neymar czuje się niekomfortowo tam. Tak dziennikarze więdzą więcej z szatni. Inne jeszcze twierdzą że są to próbuje rekrutacji przez Alvesa. Tylko że Alvesowi to ostatnio coś dekiel odbija. Najpierw krytykował zarząd Barcy. Potem Juventusu i poleca Dybali odejśc bo się nie rozwinie. Teraz chwali projekt PSG. Alexisa już nie wezmą bo za duże wymagania ale na Neymara to są :D .

 

Poza tym jak wyglądałby transfer Neymara. 222 to klauzula. Plus pensja. Jak wyglądają prawa do wizerunku? UEFA chyba ma coś tam związane z finansowym fair. Klub nie może być na minusie aż w takim stopniu .

 

Meczyk towarzyski z Man U potem " towarzyski inaczej El Classico" potem towarzyski Gampera i Super Puchar Hiszpanii. Ogólnie powiem tak. Jak Neymar odejdzie to będzie krok w tył. Liga Francuska tam będzie znowu tylko PSG bo Monaco się już troche wyprzedało.W LM to ja ich nie widze dalej jak 1/4 Bayern oba Madryty Juve Chelsea itd to nadal wyższa półka niż PSG.

Tylko czekać na faze grupową i ciekawe czy UEFA znowu nie wylosuje PSG i Barcy w tej samej grupie. :D

 

Prezentacja Theo Hernandeza na Bernabeu

https://www.youtube.com/watch?v=dxzKZpS9OzI

 

Technika full wypas

 

https://www.youtube.com/watch?v=I86cQ9qOte4

 

Widać różnice w ilości kibiców którzy przyszli na prezentacje.

Porównanie Theo z Samedo jest głupie, porównujesz podbijanie piłki na prezentacji? Theo zjada waszego Samedo przyznaj że jest ci glupio bo nie chciał iść do Barcelony :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar musi w końcu dorównać Ronaldo- najpierw była szopka z odejściem Cristiano, to Brazylijczyk nie może być gorszy. Show must go on. :) Jak koniecznie chcą mu dokupić Brazylijczyka, to mogą skupić się na Thiago, w końcu on ma tylko hiszpańskie obywatelstwo i wychowanek. Transfery Barcy to jakaś komedia- bez ładu, składu i żadnego sensu. Takie Atletico może być dla nich wzorem- Griezmann też najemnik, a od razu uciął wszelkie spekulacje. Real Madryt to już w ogóle inna, wyższa liga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany  Simeone.  Jeszcze niedawno czytałem o przedłużeniu  umowy do 2019 a tu żonk. Zdementowane.

 

Neymar a Cristiano to inni piłkarze  inne zadania wykonują .Inne pozycje. Cistiano jest  wyższy i atletyczny Neymar to chucherko jednocześnie najczęściej faulowany zawodnik w Europie. No ale ma Jogabonito w połowie takie jak Ronalinho.

A i tak najbardziej medialny jest  Beckham  :D :D :D


Porównanie Theo z Samedo jest głupie, porównujesz podbijanie piłki na prezentacji? Theo zjada waszego Samedo przyznaj że jest ci glupio bo nie chciał iść do Barcelony :D

Theo  jest lewym obrońcą a Semedo prawym.    Lewa obrona to Marcelo  i ma  29 lat  i jeszcze długo nie pozwoli by jakiś Theo mu zajął miejsce. Jego brat gra w Atletico w sumie szkoda że nie spotkali się razem w  1 klubie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg  "ostatnich doniesień.  Bo to co się dzieje z twitterami i wszelaką prasą to można sobie wsadzić w buty. Neymar od początku przyszłego tyg pilkarzem PSG

 

Podsumuje to takimi cytatami

 

Przyszedł  Albańczyk  do Legii   jako trener  prasa podsumowała to   tak :  Przyszedł  zniszczył i go zwolnili.

To samo z Benitezem.  Dostał na Bernabeu  0:4   fani wyzywali  Pereza od dimission   a jaki efekt połtora roku później to każdy pamięta.

To samo z Bartomeu. Jemu trypletu się nie przypisuje bo tam były wybory podczas trwania sezonu.   Obecnie odkąd jest prezydentem wszystko niszczy . Będzie mieć w CV utrate Neymara. :D    a zarząd chce sprowadzić  Coutinho. Niepotrzebny piłkarz .

 

Będzie grać  PAco  lub Turan na lewym skrzylde   :D z MSN zostanie  MS .

 

Komentarz  jednego Madridisty

 

 

Mimo, ze to tylko sparing, to widac golym okiem, ze ani Benzema, ani przede wszystkim Bale, nie sa graczami z ktorymi Real bedzie walczyl o najwyzsze trofea... Atak Realu jest wypalony, tutaj trzeba powiewu swiezosci i mam nadzieje, ze Perez to widzi... To, ze obaj opuszcza Madryt jest niemozliwe, ale sprzedaz chocby jednego z nich na rzecz Mbappe bedzie ogromnym skokiem na przod... Jezeli ja mialbym wybrac kogo sprzedac, to bylby to Bale, ktory od dluzszego czasu nie pokazuje NIC, nawet na tym glupim sparingu... Po prostu ZERO.

 

 

Nie ma to jak komentować porażke w meczach nic nie znaczących. Ciekaw jestem ili z nich w ogóle chce tam być i tam grać. Takie jest prawo sponsporskie trzeba być i grać. Więcej narzekań to ja słysze od strony  Bawarskiego Monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo  im bardziej zależało na wygranej i tyle.  W superpucharze bez Neya   to będą hasać  lewym skrzydłem bo tam będzie dziura  chociaż bez Neya niby raz wygrali.    Oj  ciekawie się zapowiada losowanie fazy grupowej.

Przy okazji licze na to samo jeśli chodzi o Neya     o odejście Lewego z Bayernu.  Ewidentnie za Carlo jest tam gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przynajmniej sprowadzili kogoś dobrego za pieniądze z Neymara. Jak znam zarząd Barcelony to powiedzą: "naszym transferem do pomocy jest Sergi Roberto, a na skrzydle mamy Turana i Deulofeu".

 

I tak dobrze że nie pozwalają PSG na targowanie, tylko muszą wpłacić 222 miliony €.

Edytowane przez kamilos951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł o ewentualnych kandydatach do zastąpienia Neymara https://michalzuk.blogspot.com/2017/08/wybieramy-nastepce-neymara.html

Dla mnie na teraz i realny jest Alexis Sanchez, bo zna Barcelonę, jest do kupienia za 50-60 mln i podobno chce wygrać LM. :) Jedyny problem to zarobki. Oczywiście najlepszy byłby Hazard, ale jest nie do wyjęcia z Chelsea. Dembele i Mbappe jeszcze powinni pograć w słabszych zespołach, a Griezmann raczej nie odejdzie z Atletico, choć to też byłby rewelacyjny zakup. Dybala I Di Maria w ogóle mnie nie przekonują. Gorzej z zakupem pomocnika, chyba że Barcelonie uda się włączyć do transakcji Verrattiego, ale to raczej wątpliwe. Generalnie Barca i przyznaję to z bólem serca jest lata świetlne za Realem Madryt. Tam klauzule odejścia są na poziomie miliarda euro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł o ewentualnych kandydatach do zastąpienia Neymara https://michalzuk.blogspot.com/2017/08/wybieramy-nastepce-neymara.html

Dla mnie na teraz i realny jest Alexis Sanchez, bo zna Barcelonę, jest do kupienia za 50-60 mln i podobno chce wygrać LM. :) Jedyny problem to zarobki. Oczywiście najlepszy byłby Hazard, ale jest nie do wyjęcia z Chelsea. Dembele i Mbappe jeszcze powinni pograć w słabszych zespołach, a Griezmann raczej nie odejdzie z Atletico, choć to też byłby rewelacyjny zakup. Dybala I Di Maria w ogóle mnie nie przekonują. Gorzej z zakupem pomocnika, chyba że Barcelonie uda się włączyć do transakcji Verrattiego, ale to raczej wątpliwe. Generalnie Barca i przyznaję to z bólem serca jest lata świetlne za Realem Madryt. Tam klauzule odejścia są na poziomie miliarda euro!

Część z tych kandydatów jest kompletnie z czapy, bo co z tego, że są wiodącymi postaciami w obecnych klubach, jak stylowo kompletnie nie pasują do Barcelony. Hazard? No bez jaj! Wyobrażacie sobie Hazarda klepiącego tiki - takę? W ogóle o czym jest ten tekst? O następcy Neymara, czy kogo kupić za kasę, za Neymara? Straszny bełkot. Gdzie jest np Ozil, który jest do wyjęcia z Arsenalu? W formie nie do zatrzymania. Stylowo też by się spokojnie odnalazł.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł o ewentualnych kandydatach do zastąpienia Neymara https://michalzuk.blogspot.com/2017/08/wybieramy-nastepce-neymara.html

Dla mnie na teraz i realny jest Alexis Sanchez, bo zna Barcelonę, jest do kupienia za 50-60 mln i podobno chce wygrać LM. :) Jedyny problem to zarobki. Oczywiście najlepszy byłby Hazard, ale jest nie do wyjęcia z Chelsea. Dembele i Mbappe jeszcze powinni pograć w słabszych zespołach, a Griezmann raczej nie odejdzie z Atletico, choć to też byłby rewelacyjny zakup. Dybala I Di Maria w ogóle mnie nie przekonują. Gorzej z zakupem pomocnika, chyba że Barcelonie uda się włączyć do transakcji Verrattiego, ale to raczej wątpliwe. Generalnie Barca i przyznaję to z bólem serca jest lata świetlne za Realem Madryt. Tam klauzule odejścia są na poziomie miliarda euro!

To jest żart.  Tak na poważnie?  :D   . Alexis?   Porównaj jego liczny z Suarezem  .   Mbappe ?

 

Te fotki coś może mówią?

 

kylian-mbappe-cristiano-ronaldo-2012_9gy

 

Ronaldomaniac-Mbappe.jpg

 

Hazard   tak z nim na poważnie?

 

Powiedz mi czemu nie poruszasz sprawy takich zawodników jak Delle Ali  czy Duńczyk  Christian Eriksen?  Gośc grał w Ajaxie więc zna filozofie ataku pozycjnego i idealnie by się spradził. Oglądaj coś Lige Angielską.  Nie samymi Hazardami czy Alexisami prasa żyje.   Zobacz statystyki  wykreowanych akcji   podań Eriksena  zobacz jak gra Delle Ali.Dzięki tym 2 zawodnikom  Totenham tak wysoko w tabeli był i zagra w LM. Ja sobie bardzo cenie pozycje pomocników w piłce nożnej.

 

Zamiast Coutinho     wstawiasz  Eriksena  i gość  kreuje gre ala Veratti.   Poza tym jest jeszcze  młokos   Dembele.

Kolejnym problemem tego nieudolnego zarządu  to jest   obecnym atak  . Messi 30  Suarez 30.   Messi pogra 4 lata i wróci do Argnetyny. Suarez?   Oni nie mają nikogo na ich zastępstwo. A zobacz  kogo moge Zidane wpuścić.

Asensio  zamiata obecnie Benzeme.   Isco może nawet robić za fałszyego napastnika . Mimo iż oddali Morate Jamesa   mają wciąż Vasqueza.  W barcelonie jak nie ma Busiego linia pomocy leży.

 

Atletico  pięknie  wygrywa puchar Audi.  Bayern gra piach . Lewy nic nie gra. Carlo jest gorszy niż Guardiola na razie.

Atletico mimo że sprzedaje zawodników i mimo słabszej formy w lidze  zaszło dalej niż  Barca.

Co do Griezmana  jego klauzula spadnie w styczniu do 100mln euro jednak śmiem twierdzić iż wyląduje on w UTD  w 2018.

 

Wielki powrót Navasa do Sevilli.    Będzie grać z Nolito.

Warto badać  Valencie od nowego sezonu.  Marcelono wprowadza już swoje rządy  :D

Pozbycie się Özila przez RM to był majstersztyk. Dobrze, że w Madrycie nie ma tego z gry wyglądającego na kogoś, komu się zwyczajnie nie che.

Jak odszedł zaczęli wygrywać.  Proste :D  był tak rzadko  kontuzjowany  jak Bale  . Mają teraz  Kovacia  Modrica i Krossa. Lepszej pomocy nie ma nikt  w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będę się upierał, że na teraz Sanchez dałby większą pewność niż Dembele. Wenger nie chce sprzedawać go do innego angielskiego klubu (MC), ale myślę że do Barcy nie byłoby problemu. Hazarda uwielbiam, ale za rozsądne pieniądze nie da się go kupić, a jeśli już to trafi do Realu. Nie mam przekonania ani do Eriksena, ani do Alli- co oni pokazali w Europie? Kompromitacja! Nie chcę żadnego Anglika w Barcelonie. Wysoko cenię Herrerę, bo jest wszechstronny i potrafi bronić, poza tym zna Valverde i wielu zawodników z Barcelony. Z aklimatyzacją nie miałby żadnych problemów. Podobnie Thiago, ale jest nie do wyjęcia z Bayernu, to ich absolutnie kluczowy zawodnik, choć kto wie? Nie takie rzeczy widziałem. Na konkretną ocenę transferów trzeba poczekać do końca okienka. W każdym razie w najgorszych snach nie przewidywałem odejścia Neymara, to pokazuje nieudolność tego zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...