Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znudziły Ci się jeszcze Twoje denne prowokacje? One nawet śmieszne nie są. Podobnie jak głupoty pisane dlaczego Ronaldo dostanie ZP. Żal Cię czytać. Mam prawo uważać Costę za lepszego napastnika niż Lukaku i nic Ci do tego. A o zdanie pytałem @Mrozia, którego opinię cenię, w odróżnieniu od Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co powiesz @Arkon na to, że statystyki tego nie mówią ? Te defensywne, różnica między grą w defensywie obu jest minimalna.  A w ofensywie Lukaku oddaje 2x więcej strzałów z takim samamym procentem celności w światło. 

 

Ogólne statsy są na stronie Premier League. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pewnie tak jest jak piszesz. Mimo wszystko wyżej cenię Costę, bo grał i gra w topowych klubach, ma doświadczenie z LM i to na wysokim szczeblu, w znacznym stopniu przyczynił się do wywalczenia przez Chelsea mistrzostwa. Niewiadomą jest jak Lukaku poradzi sobie z taką presją, bo jednak Everton to średniak. Poza tym Chelsea przez taką akcję z Costą pozbawia się argumentów w oczach kupców, bo muszą go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zaznaczyć jedną rzecz, nie bez powodu w 2013 roku Mourinho oddawał go do Evertonu, tam owszem grał dobrze ale tak jak napisał przedmówca nie grał jeszcze na tak wysokim poziomie a Costa co by nie mówić czy w Atletico czy Chelsea zawsze gwarantował odpowiednią jakość i nie wiem jak można uważać go za gorszego porównując go do zawodnika który jeszcze nic nie wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[beep] się na pysk, już się nie pamięta jak Barcelona latami była przepuszczana przez sędziów nie masz się do czego do[beep]olić to głupoty piszesz? Boli że Barcelona jest słaba? Visca Dziecko

A jak to skomentujesz?

 

https://www.youtube.com/watch?v=v8Jmjr1ZZQc

 

masz jakieś  kolene wywody  czy inne herezje?

 

Z  Bayernem w pierwszym meczu pozbyli się Vidala a to wieczny immunitet Casemiro powinien wylecieć.

 

Typowy ferment madridisty  który wiecznie  gada o przepuszczaniu przez sędziów a faktów nie zna  .

Ostatnio czytałem ciekawy art  dotyczący  tego iż kto będzie lepszy w klasykach.  Czy Ramos z czerwonymi kartkami  czy Messi z golami. Moge się mylić ale z tego co wiem na prowadzeniu jest chyba Ramos  24-23

 

Visca dziecko ehe dobre. Na świecie zapewne ciebie nie było jak ja już oglądałem la lige i to jeszcze  gdy nie było  TV cyfrowej to pokazywała to TVE raptem 1 mecz na tydzień a reszta skróty.

Trochę to dziwne zagranie ze strony Conte. Dla mnie Diego Costa to idealny napastnik dla tej drużyny, czyżby chodziło o jego charakter? Jeśli trafi do Atletico, to może być idealne wzmocnienie składu. Przykład Suareza pokazuje, że można nie stracić formy nie grając przez jedną rundę. Chelsea pewnie jest dogadana z Lukaku, którego ja uważam za równie utalentowanego, co leniwego. Dla mnie to byłoby osłabienie drużyny z Londynu.

Ciekaw jestem Twojej opinii @Mrozio 11.

Chętnie znowu zobacze    gre w kości  Ramos Costa :D 

Tylko co powiesz @Arkon na to, że statystyki tego nie mówią ? Te defensywne, różnica między grą w defensywie obu jest minimalna.  A w ofensywie Lukaku oddaje 2x więcej strzałów z takim samamym procentem celności w światło. 

 

Ogólne statsy są na stronie Premier League. 

Po co wy się kłócicie   o różnice potencjału  obu wystarczy spojrzeć  gdzie grają. 

 

 

InfographicES---Costa---Lukaku.jpg

 

Lukaku-v-Costa-750px.jpg

 

Zamieńmy ich miejscami.

Spoko, pewnie tak jest jak piszesz. Mimo wszystko wyżej cenię Costę, bo grał i gra w topowych klubach, ma doświadczenie z LM i to na wysokim szczeblu, w znacznym stopniu przyczynił się do wywalczenia przez Chelsea mistrzostwa. Niewiadomą jest jak Lukaku poradzi sobie z taką presją, bo jednak Everton to średniak. Poza tym Chelsea przez taką akcję z Costą pozbawia się argumentów w oczach kupców, bo muszą go sprzedać.

Szczególnie pamiętam 2 mecz fazy grupowej z Juve.   Juve sobie nie pograli z Atletico wcale.

Coraz bardziej prawdopodobny jest też powrót do Atletico Diego Costy. Podobno Antonio Conte powiadomił go smsem, że ten nie widzi dla niego miejsca w Chelsea w kolejnym sezonie. Tylko ten ban mocno komplikuje sprawę, w takiej sytuacji nie widzę Costy w Chelsea do zimy. 

On sam powiedział że   jeśli chodzi o transfer to tylko wchodzi w gre powrót do Atletico. Poza tym Chelsea może go nie wpisywać na liste zawodników LM i może w styczniu wrócić do Atleti i grać w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co wy się kłócicie   o różnice potencjału  obu wystarczy spojrzeć  gdzie grają. 

 

 

 Ale kto się kłoci ? Oko bywa zawodne dość często, a Costa bazuje też na opinii brutala stąd wydaje się, że lepiej gra w defensywie ale liczby wcale tego nie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Twojej opinii @Mrozio 11.

No cóż, Costa przedstawił swoją wersję wydarzeń, jednak wczoraj wieczorem już wyglądało to trochę inaczej. Costa od początku swojego pobytu w Chelsea kręcił nosem o wszystko i na wszystko. Pogoda, jedzenie, sędziowie, FA, angielskie media, wszystko mu nie pasowało, wszyscy byli przeciwko niemu. O ile piłkarsko go uwielbiam i zgadzam się z tobą, że idealnie pasuje do Chelsea, o tyle potrafił irytować nawet na boisku ciągłymi prowokacjami (za czasów Mou). Ich współpraca z Conte od samego początku się nie układała, angielskie gazety informowały o tym jeszcze przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu, w zimie był już praktycznie w Chinach ale Chelsea ostatecznie go nie puściła. Jego odejście to kwestia czasu i liczę, że odejdzie juz w tym okienku. 

Trzeba też przyznać, że w ciągu trzech sezonów na Stamford Bridge na dobrą sprawę udane miał tylko pierwszą połowę sezonu 2014/15 i pierwszą połowę minionych rozgrywek. Trochę mało jak na zawodnika takiej klasy. A już ostatnie pół roku w jego wykonaniu było żenujące, aż człowiek dziwił się dlaczego Conte ciągle na niego stawiał.

Jeśli chce odejść do Atletico, droga wolna. Wróci do swojego ukochanego klubu, z trenerem miał świetne relacje, niech mu się wiedzie. 

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale kto się kłoci ? Oko bywa zawodne dość często, a Costa bazuje też na opinii brutala stąd wydaje się, że lepiej gra w defensywie ale liczby wcale tego nie pokazują.

Wiesz   brutala    heh    to raczej jest  efekt     Cholismo.  Luis Felibe  Gabi   Jimenes     poziom zbliżony  to Ramosa

Czytając  kilka źródeł 

 

Morata za 73 mln   do United     teges  a za ile go wykupili  z Juve?

James do niego może dołączyć   ceny nie podali

Nic nie wiadomo na temat G  Bala.

 

Będa mieć  ostry hajs na wzmocnienia w końu "rząd"  cofnął.

 

Mpabe  to raczej nie dołączy    musiałby ktoś z trójki BBC odejśc. Sam Zinade mówił iz niema gdzie wkomponować.  Jak dla mnie Mpabe powienien jeszcze 1-2 lata posiedzieć w Monaco.

No cóż, Costa przedstawił swoją wersję wydarzeń, jednak wczoraj wieczorem już wyglądało to trochę inaczej. Costa od początku swojego pobytu w Chelsea kręcił nosem o wszystko i na wszystko. Pogoda, jedzenie, sędziowie, FA, angielskie media, wszystko mu nie pasowało, wszyscy byli przeciwko niemu. O ile piłkarsko go uwielbiam i zgadzam się z tobą, że idealnie pasuje do Chelsea, o tyle potrafił irytować nawet na boisku ciągłymi prowokacjami (za czasów Mou). Ich współpraca z Conte od samego początku się nie układała, angielskie gazety informowały o tym jeszcze przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu, w zimie był już praktycznie w Chinach ale Chelsea ostatecznie go nie puściła. Jego odejście to kwestia czasu i liczę, że odejdzie juz w tym okienku. 

Trzeba też przyznać, że w ciągu trzech sezonów na Stamford Bridge na dobrą sprawę udane miał tylko pierwszą połowę sezonu 2014/15 i pierwszą połowę minionych rozgrywek. Trochę mało jak na zawodnika takiej klasy. A już ostatnie pół roku w jego wykonaniu było żenujące, aż człowiek dziwił się dlaczego Conte ciągle na niego stawiał.

Jeśli chce odejść do Atletico, droga wolna. Wróci do swojego ukochanego klubu, z trenerem miał świetne relacje, niech mu się wiedzie. 

Wiesz  tak to jest  jak ktoś  grał całą kariere w Hiszpanii  gdzie słońce to masz nawet do 22.   Wspaniałą kuchnie      media jednak w Hiszpanii  to jest  tragedia więc bez porównania a w Anglii  same śmieciowe typu FAKT  czyli  Daily Mirror itp    wiem tez że jedna z nich to jest za darmo by sobie w metrze poczytać.Poza tym Atletico to jedyny klub w Hiszpanii który gra jak  Juventus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Barcelony, to podobno ze względów finansowych transfery będą dopiero w lipcu. Ja osobiście żałuję, że nie sprzedali Ardy za 50 mln do Chin. Teraz jak uzyskają połowę tej kwoty, to będzie cud. W ogóle ich polityka transferowa ostatnio woła o pomstę do nieba. Sandro oddany za darmo, podobnie Dani Alves, wcześniej Thiago za grosze, Fabregas czy Bellerin odeszli ze szkółki i potem zostali(zostaną?) odkupieni za wielkie pieniądze z Arsenalu. A potem wszyscy się dziwią, że Real ma wielkie środki na transfery, a Barca relatywnie grosze. Podobnie sprawa z Dembele- jaki był problem, żeby go kupić za niewielkie pieniądze i wypożyczyć choćby do Dortmundu? Rok temu był dostępny za 15 mln, a teraz za 90. Absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytutjąc  ten komentarz

 

Globus903, dnia 09 Cze 2017 - 09:55, napisał:

Real zawsze lepszy od Barcelony plepsie.

To samo właśnie dzieje się w zarządzie Barcy. Tylko że  gośc nawet źle napisał słowo którego sam nie zna.

 

Ja zbieram wszystkie faile które się dzieja na Camp Nou.    Porównuje je do polityki transferowej innych klubów typu Atletico   Sevilla  itd.

Bartomeu  to jest taki  kapuściany  jeleń   pupilek Rosella. Tylko gorszy.   Porównaj sobie dyrektorów sportowych.  Fernandez w Barcelonie to jest porażka.   Arda to powinien koszotować  minimum 60mln. Wiek nie jest ważny tu chodzi o marke z jakiego klubu ten zawodnik ma zostać sprzedany.   

 

Zobacz   James  Bale  i    pierwszy  około 100mln  euro   drugi 80mln  jako król strzelców poprzedniego mudnialu.  Nie dali sukcesu  takiego jak Morata  Casemiro Asensio.  Pomijam Carvajala  . Zobacz zarobki  Isco .

Barcelona nie umie nic  nawet sprzedawać.   Vila =>Ibra=>Eto.   Zobacz kto wraca  z wypożyczeń.   Teraz nawet czytałem o takim układzie   że  Benzema=>Lewy.  Tak już widze jak Carlo godzi się na sprzedaż  Lewego bez którego Bayern nic nie ugra .

 

Jeśli chodzi o Thiago  po raz kolejny uprzedził mnie że dalej go nie lubie bo nic nie pokazał w meczu z Macedonią.  Herrea ? Gdzie go zmieścisz?   On zostaje.

 

Poza tym wotum nieofności przeciwko Bartemeu już w toku.  Gościowi się grunt pali . Jeśli nie wzmocni drużyny jakimś  "crackiem"  poleci . Razem z cała załoga. 

 

Atletico ma ban na transfery a Perez standardowo przelał gdzie trzeba bo wiadomo że jego klub nie może już bardziej śmierdzieć korupcją.  Pomijam juz  art o Roberto Carlosie. W NBA  masz natychmiastowego bana za takie coś  a szefostwo la Liga to nawet nie chce wprowadzić  VAR  bo przecież  goli ze spalonych  nie będzie na Bernabeu   a potem Diego Simeone znowu wyleci na trybuny za krytykowanie sędziów. Włosi już wprowadzają.

 

Ciekawe gdzie zajdzie Atletico  i czy Costa wróci i np zostnie wypożyczony.

 

Verrati wcale nie chce do Barcelony on chce po prostu zacząc wygrywać. Juve miało na niego chrapke  ale oni mają  inny projekt.  Poza tym zobacz  jego wzrost. Sam Veratti to za mało. Poza tym zauważ jedną rzecz

Veratti narzeka że przez 5 lat nie może dostać się dalej jak 1/4  LM   tak? A co mieli powiedzieć kibice  z bernabeu jak przez bodajże 6 lat z rzędu odpadali w 1/8  to nawet Barca tak beznadziejnej serii nie miała   gorszy tylko Arsenal bo 8 lat z rzędu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Verrattiego, ale to Thiago i Herrera zrobili niewiarygodne postępy w grze defensywnej, co pokazują statystyki. Poza tym to Hiszpanie(ja wiem Alcantara naturalizowany Brazylijczyk). Thiago wychowanek Barcy, Herrera zna Valverde i wielu zawodników z kadry, więc obaj nie mieliby problemów z aklimatyzacją, czego o Verrattim powiedzieć nie można. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja- jeśli za podobne pieniądze dostępni byliby Włoch i Hiszpanie ja bym postawił na Thiago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Real chce kupić Donnarummę. Dla mnie to niezrozumiała sytuacja. Ja wiem, że chłopak ma wielki talent, ale czy nadaje się już do Królewskich? Logiczniejsze byłoby wymienienie Moraty na De Geę.

Barca napaliła się na Verrattiego, ale czy PSG się ugnie? Oby nie okazało się, że po długotrwałych negocjacjach Duma Katalonii pozostanie z niczym. Wzmocnienie tej formacji, to absolutny priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Verrattiego, ale to Thiago i Herrera zrobili niewiarygodne postępy w grze defensywnej, co pokazują statystyki. Poza tym to Hiszpanie(ja wiem Alcantara naturalizowany Brazylijczyk). Thiago wychowanek Barcy, Herrera zna Valverde i wielu zawodników z kadry, więc obaj nie mieliby problemów z aklimatyzacją, czego o Verrattim powiedzieć nie można. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja- jeśli za podobne pieniądze dostępni byliby Włoch i Hiszpanie ja bym postawił na Thiago.

Jestem całkowicie innego zdania. Oglądałeś  mecz Hiszpania  Macedonia?   Nic mi sie w grze Thiago nie podobało.   Herrera  nie należy do topowych pomocników  .  W Bilbao był  niby czołowym piłkarzem ale gdy przychodziły mecze z czołówką gościa można było  wyłączyć z gry. Widziałeś by ktoś  wyłączył  Verattiego   Krossa  czy Isco?    Asensio   pozamiatał wszystko.   Deulofeu  niereformowalny jeżdziec bez głowy.   Bellerin  bardzo podobnie  bazuje dla szybkości nic poza tym.

Typowa ułomośc zarządu Barcy  bo piłkarz z DNA  to już  musi grać. 

 

Powiedz mi czemu Tiago Mendez tak rzadko  gra . Powiedz mi czemu Koke ma taki zjazd formy.  Odkąd Isco  był na wylocie   i Bale miał serie kontuzji  Isco gra niczym  z młodych lat Iniesta. A Aduriz w wieku 35 lat  gra jakby miał 25 lat.

Podobno Real chce kupić Donnarummę. Dla mnie to niezrozumiała sytuacja. Ja wiem, że chłopak ma wielki talent, ale czy nadaje się już do Królewskich? Logiczniejsze byłoby wymienienie Moraty na De Geę.

Barca napaliła się na Verrattiego, ale czy PSG się ugnie? Oby nie okazało się, że po długotrwałych negocjacjach Duma Katalonii pozostanie z niczym. Wzmocnienie tej formacji, to absolutny priorytet.

Teraz  najciekawsza saga to będzie z CR   jego podatkami i Perezem który będzie prezydentem na kolejne lata. Jest to najbardziej napompowany  marketingowo piłkarz. A dziś czytałem iż  fiskus ma zamiar przykleić plaster innym zawodnikom z klubu  oraz dobrać się do Atletico  po tym gdy saga z Messim się zakończyła  jak ten zapłacić za faile swojego tatusia  ze 100 mln euro   albo i więcej a CR  sieje ferment  za raptem 14,7 mln euro.

Ogólnie  w Hiszpanii  prawo i podatki jest jedną wielką  patologia.  Powinni się cieszyć że mają taką lige z której są takie dochody.  Warto też dodać że region Castillia   ma najmniejsze podatki jak w Katalonii są największe. To tak na koniec. Podatek w Hiszpanii to 28%. Nie wiem jednak jaki jest dla piłkarzy czyli dochody wyższe niż 100 000 euro tyg .Chodzi mi o same dochody z gry bez  reklam i innych typu praw za wizerunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Verrattiego, ale to Thiago i Herrera zrobili niewiarygodne postępy w grze defensywnej, co pokazują statystyki. Poza tym to Hiszpanie(ja wiem Alcantara naturalizowany Brazylijczyk). Thiago wychowanek Barcy, Herrera zna Valverde i wielu zawodników z kadry, więc obaj nie mieliby problemów z aklimatyzacją, czego o Verrattim powiedzieć nie można. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja- jeśli za podobne pieniądze dostępni byliby Włoch i Hiszpanie ja bym postawił na Thiago.

Odczep sie od tego Herrery bo gościu nigdzue sie nie wybiera, a juz na pewno nie do Katalonii. Na Old Trafford ma wielki klub i super trenera a i perspektywy na sukces sa duże w najbliższym czasie ;) zresztą ten sezon juz był bardzo dobry.

 

Verratti to do Serie A a nie do Barcelony, a Thiago po co miałby w ogóle wracać skoro go nie chcieli na Camp Nou to teraz niech grają sobie Rakiticem i Busquetsem cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester i wielkie sukcesy. :D Jak z grupy LM wyjdą to już sukces. W lidze może być różnie, ale na mistrzostwo bym nie liczył. Ten klub jest nadal wielki tylko marketingowo i finansowo. 

 

Barcelona nadal śpi jeśli chodzi o transfery?

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...