Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, liczyłem że paśmie Rock Solid Playlist będą pojawiać się jakieś nowości, ale jest sporo starszych kawałków typu "Wonderwall" Oasis czy "By the Way" RHCP, które każdy widział miliard razy. Pojawiają się też mniej popularne kawałki z poprzedniej dekady od Kasabian, Coldplay, ale tak jak już wyżej wspomniano, ciągle te same i po dwóch dniach można sobie odpuścić. Najnowsze co widziałem, to Biffy Clyro z ostatniej płyty - puszczają ich 2 kawałki z najnowszego albumu + Black Chandelier sprzed kilku lat.

 

Cały tydzień jestem na zwolnieniu lekarskim i nie wiem, czy tak było wcześniej, ale we wtorek trafiłem na koncerty "Unplugged", najpierw Liama Gallaghera, a potem Nirvany, w środę ten sam zestaw, a dzisiaj był Lenny Kravitz z 1994 roku.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Widać ViacomCBS inaczej pojmuje znaczenie Top 20. Nic na to nie poradzimy. Zresztą co ty dużo mówić, chwilę przed rozpoczęciem tej listy był program z muzyką rockową, ale leciał Zyan -"Pillowtalk". Jeżeli to dla ViacomCBS jest rock, to chyba faktycznie powinno sobie już odpuścić robienie telewizji muzycznej.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy wiadomo coś na temat zakończenia nadawania MTV Live w Rosji i krajach CIS? Wygląda na to, że na kanale zaczynają się pojawiać teledyski z treściami LGBT, które oczywiście nigdy nie miały tu miejsca ze względu na nadawanie właśnie na tamtym terytorium. Dosłownie przed chwilą leciała piosenka beabadoobee „Talk”, gdzie całują się dwie dziewczyny. Nigdy nie było tutaj czegoś takiego. Podobna akcja była gdy MTV Hits oraz Club MTV w lipcu 2021 zakończyły nadawanie w RU/CIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...