Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dla samej siatkówki 20zł to nie dużo i mecze pierwszej ligi piłki nożnej też się trafiają. Nie ukrywam że zamiast pozostałych kanałów niesportowych śmieciowych w tym pakiecie wolałbym Eurosporty i wtedy dla mnie ten pakiet byłby idealny.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rotalplus napisał:

Przecież Eurosportu są w M Sport bo on obejmuje pakiet M i kanały sportowe

To płać 60zł zamiast 20. :) Jedyna opcja to wynegocjować przy przedłużeniu umowy pakiet M w cenie pakietu S, bo tam są Eurosporty ale wątpię czy na chwilę obecną jest to możliwe.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym zdaniu piszesz że Eurosporty są w pakiecie M i to się zgadza - z resztą nic nowego. W drugim piszesz że może coś zmienili - nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi. W trzecim piszesz to samo co w pierwszym jakbyś zapomniał co pisałeś. Piszesz po pijaku, bo nic z tego nie wynika? :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet M za 30 zł miesięcznie zawiera Eurosport 1 i 2.  Jak komuś zależy na Eurosportach to chyba 10,- warto dopłacić. Nowy pakiet M Sport za 60 zł ma jeszcze Eleveny, Polsat Sport Premium, i Canal + 3,4 (ekstraklapa). Mnie się wydaje że to dobra propozycja, to już naprawdę dużo sportu w pakiecie. Możliwe, że się skuszę na ten M sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 13:49, czerstwy napisał:

To w konkurencji masz 10zł taniej też Eleven,MP,i wszystkie C+. Tylko słabszy  pakiet  podstawę.

Entry z Canal + za 50,- nie ma Eurosportu z tego co widzę. Poza tym to pakiet straszna bieda, to co w naziemnej i autorskie programy C+ (całkiem niezłe zresztą).  Nie ma w nim nawet polsat news czy tvn24.

Gdyby mi zależało na lidze angielskiej to byłby oczywisty wybór. Chcę niedrogi pakiet, aby uzupełnić Netflixa i YT. Prawie zdecydowałem się na M za 30,- ale wyskoczyli z tym M sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Sam jestem zaskoczony, że na stronie nic nie ma. 

Ogólnie to zastanawiam się nad tym pakietem S + Disney+ za 35zł. Według mnie spoko oferta. Ze sportu w Polsacie interesowałaby mnie 1. Liga i Puchar Polski, a i z siatkarskiej Ligi Mistrzów od czasu do czasu by się coś zobaczyło. No i Disney+ w niższej cenie niż w tej promocji e-mailowej na rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad przejściem z Canal plus do Polsatu, a szczególnie teraz gdy oferują Disney plus. W Canal mam prawie całą ofertę, więc tutaj też pewnie wziolbym  pakiet L plus dodatki. I teraz pytanie do byłych użytkowników Canal, warto zmienić operatora? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...