Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2019 o 20:45, maks27 napisał:

Stan na 20:40 dekoder HD5000 Discovery Life z nowych parametrów jeszcze na pozycji 547 i brak uprawnień.

 

Stan na dzień dzisiejszy, godz. 15:40:

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu - nadal brak uprawnień odbioru kanału Discovery Life z nowych parametrów. EPG przy tym kanale nadal nie jest też poprawne.

 

 

W dniu 1.10.2019 o 12:40, Emil.1603 napisał:

Moim zdaniem mogliby zostawić samo „D” z globem w tej samej wielkości i byłoby lepiej.

 

Mi z kolei bardziej podoba się to obecne logo, niż sama tylko litera "D". Mimo wszystko jednak uważam, że poprzednie logo było ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SatExpert napisał:

A dla mnie wręcz przeciwnie - jedyny kanał dokumentalny, którego oglądam (na inne już nie stercza mi czasu). :)

Docu-Soap z Discovery Channel miażdży tego typu programy nadawane u konkurencji. :)

Z dokumentalnych to D.Science czy BBC Earth mają chyba ciekawszą treść, jeśli chodzi o tematykę typowo naukową. Discovery czy Nat Geo to już w zdecydowanej większości rozrywka. Na Discovery to już tylko "Ciężarówką przez..." czasem zobaczę.

 

Swoją drogą ten nowy logotyp ekranowy Discovery, poprzez zastosowany font, wydaje się za duży, mogliby go  zmniejszyć do wizualnych rozmiarów starego logo.

 

Jakieś szepty słychać na temat rebrandu DTX na MotorTrend w PL? Czy nie ma nadziei na razie?

Edytowane przez nieczęstygość
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej DTX, które samo w sobie (bez rozwijania do dawnej i nieużywanej już nazwy) niewiele mówi, jako że to jest marka bezpośrednio od Discovery, a ta druga została przez nich kupiona.

 

TVN TURBO to zbyt rozpoznawalna i znana marka na polskim rynku dla kanału, który notuje jedne z lepszych wyników wśród kanałów tematycznych, aby mieli tak ryzykować i przeprowadzać rebranding na coś kompletnie nieznanego.

 

5 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Swoją drogą ten nowy logotyp ekranowy Discovery, poprzez zastosowany font, wydaje się za duży, mogliby go  zmniejszyć do wizualnych rozmiarów starego logo.

Wystarczyłoby samo "D" z globusem.

 

Tak jak to było przy poprzednim logotypie w wielu krajach Europy i USA. W Polsce taki logotyp obowiązywał jedynie w materiałach reklamowych, prasowych i tzw. autopromocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem mamy już 9 października 2019 roku, a kanał Discovery Life w przekazie satelitarnym wciąż wita mnie komunikatem "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :roll:

Zauważyłem jednak, że EPG przy tym kanale chyba jest już poprawne. Tylko co z tego, skoro nadal nie ma uprawnień odbioru tego kanału. Przynajmniej dla abonentów Cyfrowego Polsatu... :wacko:

Zrobiłem nawet ponowne skanowanie tego transpondera, z którego kanał Discovery Life jest nadawany w ramach nowych parametrów i też nic. Nic to nie pomogło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Barti napisał:

Tymczasem mamy już 9 października 2019 roku, a kanał Discovery Life w przekazie satelitarnym wciąż wita mnie komunikatem "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :roll:

Zauważyłem jednak, że EPG przy tym kanale chyba jest już poprawne. Tylko co z tego, skoro nadal nie ma uprawnień odbioru tego kanału. Przynajmniej dla abonentów Cyfrowego Polsatu... :wacko:

Zrobiłem nawet ponowne skanowanie tego transpondera, z którego kanał Discovery Life jest nadawany w ramach nowych parametrów i też nic. Nic to nie pomogło. :(

Mnie też to wkurza, bo chcę zobaczyć jakiś jest opóźnienie na nowym przekazie względem obecnego... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 14:48, nieczęstygość napisał:

@Barti Jaką uzyskałeś informacje na temat tego problemu od CP? I czy ten problem występuje tylko na modułach? 

 

Póki co, nie kontaktowałem się w tej sprawie z Cyfrowym Polsatem. Więc nie mam bladego pojęcia, czy problem występuje tylko na jego modułach CAM. Przypuszczam, że na dekoderach dedykowanych Cyfrowego Polsatu kanał Discovery Life wciąż jest jeszcze ze starych parametrów technicznych, stąd zapewne jego odbiór na tym sprzęcie jest możliwy. Bo póki co, przekaz tego kanału ze starych parametrów nie został jeszcze wyłączony.

A może wypowiedziałby się też tutaj ktoś, kto jest abonentem Platformy CANAL+ i posiada od niej moduł CAM CI+, czy kanał Discovery Life działa u niego już z tych nowych parametrów technicznych? Bo ciekaw jestem, czy brak uprawnień odbioru tego kanału jest tylko w przypadku abonentów Cyfrowego Polsatu, czy też abonentów platformy konkurencyjnej. :roll:

 

@Anita Kaźmierska

Może by się tak Redakcja "Sat Kuriera" zainteresowała tym tematem? Bo to już trochę za długo trwa i trochę dziwne jest, żeby do tej pory na tym kanale z nowych parametrów technicznych wciąż nie było uprawnień odbioru dla abonentów Cyfrowego Polsatu, tym bardziej że system kodowania dla Cyfrowego Polsatu (CAID) jest przy tym kanale z nowych parametrów od dawna załączony.

O, albo jeszcze lepiej: może by tak nasz forumowy @Specjalista Cyfrowy Polsat wypowiedział się też w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej może niech kolega @support458 zainterweniuje w sprawie uprawnień do nowego Discovery Life - w końcu on jest tam kimś ważnym. ;)

 

@Barti, Tak w pc+ są już uprawnienia - widziałem zdjęcie nowego przekazu praktycznie na początku jego pojawienia się na 11393. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.10.2019 o 14:51, SatExpert napisał:

A dla mnie wręcz przeciwnie - jedyny kanał dokumentalny, którego oglądam (na inne już nie stercza mi czasu). :)

Docu-Soap z Discovery Channel miażdży tego typu programy nadawane u konkurencji. :)

Ciężko Discovery nazwać kanałem dokumentalnym. Raczej to kanał docu-soap, ale z dokumentem to to od kilku lat ma już bardzo mało wspólnego. Swoją drogą trochę szkoda. Kiedyś bardzo dobry kanał dokumentalny, a teraz stacja, w której nic sensownego oprócz p.i.e.r.d.ó.ł. się nie obejrzy.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego platformy idą w swoje kanały dokumentalne, jak Planete+, czy C+ Dokument, a ostatnio Sky tworząc dwa, co poważnie zmusi Discovery do przemyślenia strategii albo będzie tym razem już out.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Niby Discovery Historia HD ma się pojawić, ale nie wiadomo kiedy, ale szykują się do tego w Multimedia Polska. W Multimedia Go też jest logo Discovery Historia HD ma się co do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk do tego komentarza zgłoś do usunięcia i kliknij przycisk Multimedia Go też jest logo Discovery Historia HD, a kanał w SD jest. 

Edytowane przez O4 przemo
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono też czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...