Skocz do zawartości

CANAL (ex Canalsat)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Czy może ktoś wie w jaki sposób można nabyć uprawnienia do oglądania francuskich kanałow TF1,TF2,TF3.Dzwoniłem do Cyfry,czy mają jakieś mozliwości udosteponienia (w końcu maja francuskiego właściciela, ale oni w ogóle nie podejmuja takiego tematu. Czy można gdzieś nabyć kartę, która umożliwiłaby oglądanie w/w kanałów.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF1 nadaje analogowo z Atlantic Bird 5W, podobnie France 2 i France 3 (domyślam się, że chodzi o te kanały). Z kolei cyfrowo z tego samego satelity są nadawane niekodowane France 2, France 3. Odbiór na terenie Polski jest bezproblemowy, zarówno analogowo jak i cyfrowo. W przypadku odbioru tych kanałów z 19.2E, należy wypupić abonament platformy CanalSat - warunek - musisz mieć znajomego w kraju, gdzie CanalSat funkcjonuje, który Tobie by opłacał abonament.

 

PS: Dubel założony w dziale "Zagraniczne kanały FTA/CI" został zamknięty. Patrz Regulamin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem w przypadku cyfrowego odbioru tych programów jest zakup karty prepaid na Bis Panorama. W tym przypadku zyskujemy dostęp do wielu ciekawych francuskich kanałów. Karty te można bez problemu kupić w francuskim sklepie TV Corner. Wymieniłem z nimi kilka maili i ludzie naprawdę znają się na rzeczy i dodatkowo mają duży wybór kart na różne pakiety, i to w dość przystępnych cenach. Link do karty BIS Panorama: http://www.tvcorner.com/product_info.ph ... 2b7bb9b697

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podsumuję karta jest za 159euro czyli jakieś 550zł na rok . Mamy xxl+dorcel 24h , ab moteurs , chasse@peche , plus 26 innych fajnych francuskich kanałów :brawo: . Opcja relaxxx ksztuje rocznie 29X12=348zl plus aktywacja 49zł i wizyta u dystrybutora co się lepiej oplaca? Cyfra zawsze drożej wychodzi :( . Nie to , że namawiam bo lubię cyfrę ale tak to już jest z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam znalazlem link do sklepu gdzie można kupić roczną kartę do canalsat za 876 funtów czyli kosmos! (http://www.totalsat.co.uk/canalsat-fami ... -p-80.html )Czy ktoś zna link gdzie mozna taniej ją kupić? Nie mogę jechać po nia do francji bo tam też pewnie chcą dane osobowe i jakiejś karty kredytowej itp czy ktoś wie gdzie można ją kupić? Nie chcę bis tv itp tylko canalsat pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W numerze 6/2009 Discovery zostały już pozbawione oznaczenia - zauważyłem to przy ostatniej zmianie PID-ów, ale kiedy fonia PL została z tamtąd wyłączona - nie wiem, raczej dawno. Planete faktycznie jest jeszcze z oznaczeniem PL, się usunie przy następnej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Le Cube umożliwia korzystanie z interaktywnych funkcji oraz VOD. Zalety :prawie cicha praca,wspieranie usług takich jak multiroom i wideo na żądanie, zawiera wewnętrzny dysk twardy 320GB, Ethernet, USB i HDMI i wyjścia audio Dolby Digital.

"Skrzynka" wyposażona jest w żyroskopowy detektor, który pozwala na ustawienie tunera poziomo lub pionowo przez użytkownika.

dccca3f997b20830m.jpg d446b34e0866aaabm.jpg pilot 8b7a32dcf5348dc5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znając CYFRĘ, to do Le Cube też pewnie wgraliby równie badziewny soft jak w Philipsach HD/PVR :/

 

A tutaj trochę do poczytania nt. LE CUBE we Francji:

 

https://secure-media.canal-plus.com/fil ... 122802.pdf

https://secure-media.canal-plus.com/fil ... 124152.pdf

 

Przy okazji pozazdrościć Francuzom normalnego rozwiązania kwestii multiroom (patrz drugi PDF str. 18-19) - bez jakiegoś durnego doładowywania modułów co 6 godzin (chyba tylko w Polsce można było wymyśleć równie absurdalne rozwiązanie).

 

Bonus: tak wygląda EPG w Canalsat (gdy się to porówna z EPG CYFRY, to aż chce się płakać :( )

 

cube1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam mam pytanie otóz posiadam kartę Canalsat zakuponą w UK musiałem zaplacic marżę . Niedlugo przeprowadzę się do Belgii i jak można tam nabyć kartę Canalsat? Albo niech ktoś naapisze jak wygląda zakup tej karty w autoryzowanym punkcie we Francji będę miał kilkadziesiąt kilometrów do Francji to może uda mi się zakupić legalnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie otóz posiadam kartę Canalsat zakuponą w UK musiałem zaplacic marżę . Niedlugo przeprowadzę się do Belgii i jak można tam nabyć kartę Canalsat? Albo niech ktoś naapisze jak wygląda zakup tej karty w autoryzowanym punkcie we Francji będę miał kilkadziesiąt kilometrów do Francji to może uda mi się zakupić legalnie??

 

Wydaje mi się że raczej dekoder Canalsat można kupić jak się ma Obywatelstwo Francji lub Słyszałem ,że jest dostępny Pre-paid Canalsat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Canalsat ma 2 typy abonamentow : z wynajetym dekoderem (6-10 euro mc) dostarczaja karta Seca,

oraz bez dekodera : karta Viaccess.

Karta Seca dziala we wszystkich dekoderach i Camach w ktorych dziala karta polskiej Cyfry.

Karta Via (tzw typu 39) dziala we wszystkich czytnikach i Camach zgodnych z Via na kanalach SD.

HD w Via dziala tylko na dekoderach tzw. CanalReady z obsluga Viaccess 3.0.

Nie ma w ofercie kart pre-paid. Niektore sklepy internetowe we Francji np surpin.fr moga Ci wziasc

roczny pre-paid ale tak naprawde to abonament jest na nich i placisz go z gory za rok.

 

Witam mam pytanie otóz posiadam kartę Canalsat zakuponą w UK musiałem zaplacic marżę . Niedlugo przeprowadzę się do Belgii i jak można tam nabyć kartę Canalsat? Albo niech ktoś naapisze jak wygląda zakup tej karty w autoryzowanym punkcie we Francji będę miał kilkadziesiąt kilometrów do Francji to może uda mi się zakupić legalnie??

 

Wydaje mi się że raczej dekoder Canalsat można kupić jak się ma Obywatelstwo Francji lub Słyszałem ,że jest dostępny Pre-paid Canalsat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...