Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Mimic napisał:

Będą udostępniać sygnał HD dla każdego operatora, ale data dołączenia niekoniecznie musi być już 3 grudnia, to zależy od danego operatora. Co więcej, wersja SD ma zostać wyłączona 7 stycznia. Takie info dostałem od nadawcy.

 

Tak, to prawda. Ja też otrzymałem takie info.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już lat czekamy na Kino Polska HD? Pierwsze zapowiedzi pojawiły się we wrześniu 2008 r., czyli ponad 10 lat temu! Przez tyle lat Kino Polska TV S.A. oraz SPI International rozrosły się na szeroką skalę, a mimo to olewali temat. Zapewniając parokrotnie, że taka wersja ruszy. Teraz nagle miałoby się coś zmienić? Dadzą HD, które będzie ładniej wyglądało w reklamach, autopromocji czy na logotypie.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o TVP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie lecą TV Okazję i... obraz w jakości SD, mimo napisu HD, zobaczymy jak będzie przy produkcjach własnych 

 

EDIT: Obraz przeskoczył  "cięciem" na lepszą jakość, ale tnie co jakiś czas. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak coś czuje, że pozostanie, po to, aby operatorzy kablowi mogli podawać nadal ten kanał w niskiej rozdzielczości SD, wtedy unikną pytań swoich klientów dlaczego jest znaczek HD, a kanał nadaje SD. Poczekajmy mimo, to jeszcze do popołudnia może technicy to ogarną jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Emil.1603 napisał:

Wersja SD i tak będzie oficjalnie wyłączona, więc nie ma potrzeby oddzielania tego.

Potrzeba jest bo np. sieć kablowa może ten kanał nadal emitować w SD (np. z powodu braku miejsca) a kanały w SD ze znaczkiem HD wprowadzają małe zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że wersja HD ma możliwość włączenia napisów, czego nie było w jakości SD.

Sprawdziłem też przed chwilą i w ramach TV Mobilnej zamiast dźwięku, jest emitowana cisza. Po prostu jest kanał bez głosu, reszta kanałów ma normalny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Sprawdziłem też przed chwilą i w ramach TV Mobilnej zamiast dźwięku, jest emitowana cisza. Po prostu jest kanał bez głosu, reszta kanałów ma normalny dźwięk.

Pewnie leci wersja konwertowana z satelity, a tam jest DD i żeby był głos to te DD trzeba przekonwertować na MPEG. CP pewnie o tym zapomniał, stąd jest "cisza". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...