Skocz do zawartości

Kiedy telewizja DVB-T w woj. dolnośląskim.


maczoke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

viperx1 nie prowokuj znowu bezsensownej dyskusji o kompresji bo Mr.Orbita wypadnie z orbity nerwowej, decyzja jest jest i ważne że już się zajmują jakie kanały gdzie będą a nie kompresją ;p

 

maczoke nie za szybko u nas będzie DVB-T bo częstotliwość została zablokowana przez Puls niestety ;p więc podejrzewam że nie w tym roku, chyba że TVP zrobi nam niespodziankę jak w krakwie ;>

Na pocieszenie ci powiem że jest możliwość odbioru sygnału Śremu jak kupisz porządną antenę. Sygnał dociera dobrze do Rawicza który nie jest aż tak daleko od Wrocławia, dodatkowo wrocławianie z odbiornikami DVB-T mówili że łapią. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczoke nie za szybko u nas będzie DVB-T bo częstotliwość została zablokowana przez Puls niestety ;p więc podejrzewam że nie w tym roku, chyba że TVP zrobi nam niespodziankę jak w krakwie ;>

;>

 

A za ile tat jest realna szansa na DVB-T w woj.Dolnośląskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Powiedzcie mi czy w okolicach Złotoryji jest możliwy odbiór kanałów DVB-t z Żagania? Jakie kanały można obecnie odbierać(czy we wrześciu dojdą jakieś nowe np.HD)? Jaki dekoder MPEG4 kupić(do 400 zł) oraz jaką antene? Czy jakość obrazu tych kanałów będzie dobra?

 

Z góry dziękuję za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W Sulikowie... 9km od Zgorzelca na Dolnym Śląsku.. łapie mi przy sygnale 61%-64% kanały z nadajnika z Wiechowa:

 

1. TVP1

2. TVP2

3. TVP Info Gorzów Wielkopolski

4. Polsat

5. TVN (16/9)

6. TV4

7. TV Puls

 

To ze lapie i pokazuje liste programow to jedno ale czy da się to normalnie bez zakłóceń oglądać? Jaka antena i wzmacniacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sygnał był dosyć słaby 34%-38% nie było żadnych zakłóceń gdy mój tato pokręcił trochę wzmacniaczem i sygnał rósł... i rósł... teraz sygnał jest w okolicach 62% i obraz się nie zacina :)

 

ANTENA: wiem, że kierunkowa z DIPOL-u (niestety symbolu nie znam)

WZMACNIACZ: WWK-921

 

A jak ktoś nie wierzy to moge zrobic zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mieszkam na dolnym slasku a dokladnie w karpaczu(karkonosze 600 metrow nad poziomem morza) i bez przeszkod moge odbierac polskie dvb-tv na kanale 45 z wichowa(zagan) .poziom sygnalu 88% jakosc sygnalu 100%. Dekoder mpeg-4 DTV-401 T, antena siatkowa ze wzmacniaczem. sporadycznie mozliwosc odbioru dvb-tv z niemiec na kanale 36- zdf,3sat,zdf info,kika,zdf neo oraz na kanale 53- ard,eins extra,rbb berlin, rbb brandenburg. martwi mnie tylko jedno, dlaczego przy poprawnym odbiorze analogowej czeskiej stacji tv ct1 kanal 23 , brak odbioru dvb-tv z kanalu 40 lokalizacja cerna hora. czy ktos z urzytkownikow forum satkuriera moglby mi odpowiedziec na to pytanie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mieszkam w Środzie Śląskiej (30 km od wrocławia) chciałbym sie dowiedzieć jaki sprzęt (najtanszy) sobie zakupic do odbioru telewizji cyfrowej i jak sprawdzic czy kiedys bedzie mi odbierala nalezycie.Tzn jaka antene kupic moze moja 1/2 siatki turbo 955 wystarczy w jakim kierunku ustawic jaki dekoder i jak sprawdzic czy jest mozliwy odbior z mojego bloku ? czy tak jak w tel sat ze mozna sobie ustawic na moc syngnalu i jakos na dekoderze i doradzcie jakis tanszy sprzet jak mozecie ? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w karpaczu mozliwy bezproblemowy odbior mux 1 z zagania na kanale 45-poziom sygnalu 88% jakosc sygnalu 100% :D ,oraz ze sremu na kanale 23(od 21.11.2009)- poziom sygnalu 60% jakosc sygnalu 84% co prawda od czasu do czasu pojawiaja sie tzw niewielkie szatkowania obrazu ale prace w rtcn srem jeszcze trwaja a nadajnik nie pracuje pelna moca !!!!!pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...