Skocz do zawartości

Nowa wersja serwisu SATKurier.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

No to ja gratuluję... Jak zobaczyłem to mi gałki na wierzch wyszły... Ból zatok mi w szoku minął... Ja normalnie jest zadziwiony... Piękna sprawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mi też, tylko jedna uwaga, błąd który znalazłem(mały bardzo) W menu jest napisane Polskie kanały a jak już wejdzie się w tej link to jest napisane Polonica. Narazie taki błąd znalazłem, chyba tak nie miało być.

 

Gratulacje :!:;) Good job

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Nowy layout "full wypas"! Wreszcie szarzyzna uciekła z SAT Kurier.pl :D I bardzo dobrze :wink:

 

PS. Z pierwszego komunikatu SK:

Przy serwisie od ponad roku działa niezależne forum dyskusyjne gromadzące blisko 4 tys. użytkowników chcących aktywnie uczestniczyć w tworzeniu cyfrowej rzeczywistości XXI wieku. Dziennie do społeczności dołącza średnio 7 nowych dyskutantów, pojawia się ok. 6 nowych wątków i ponad 200 wypowiedzi - każdego dnia.

brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapisać sobie w kalendarzykach: 19 luty 2008, 23:20 - narodziny nowego satkurier.pl :) Na starcie proszę nie zgłaszać, że nie ma nic w Pomocy i w Regulaminie - zaraz napiszę, to będzie :lol: Błędy proszę opisywać dokładnie, bo stłukła się nam szklana kula - im więcej szczegółów, jeśli coś siądzie, tym lepiej.

 

Podobają się te niebieskie dymki nad Top News? Być może docelowo będą wszędzie, ale to zależy jak będzie z transferem na serwerze - najpierw zobaczymy w wersji tylko z Top News.

 

W wypadku Polskie kanały - Polonica zostawiliśmy to celowo, żeby użytkownicy pamiętający starszy układ nie pogubili się. Musieliśmy nazwę Polonica nadać na potrzeby boksów niżej, aby wszystko ładnie się mieściło.

 

Dzięki Przemek za poświęcony czas - moje marudzenie bywa wkurzające niekiedy, ale końcowy efekt rewelacyjny :D Musicie wiedzieć, że premierę planowaliśmy wcześniej (nawet sobota/niedziela), ale musiałem jeszcze trochę pomarudzić :lol: I wyszedł wtorek ostatecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie to jest, ale mam problem z wyświetleniem strony na IE, na Mozilli jest ok. Chodzi oto, że na IE jest duuuża przerwa między (nazwijmy to) górnym menu strony a "głównym newsem" i TOP News. Na Operze także działa normalnie i na Netscape tez. Czyli działa źle na IE.

 

edit: jak wejdę np. w "Technika", następnie w "Systemy kodowania" to newsy także są bardzo nisko, nie prosto pod menu. Nie wiem jak to najprościej wytłumaczyć. Tak się dzieje jak wszędzie wchodzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek zlituj się :P Będzie shoutbox :)

 

@james_b - dziwne... U mnie (IE7 + Vista) jest OK. Jaki OS i wersja IE i czy ktokolwiek może to potwierdzić?

 

Dodam, że sprawdzaliśmy wygląd witryny pod wszystkimi ważniejszymi przeglądarkami (ja nawet na weekly Opery 9.50) - wygląda tak podobnie, jak tylko dało się zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... jeżeli u góry jest duża przerwa to być może nie załadował się tam banner reklamowy? Chociaż w razie braku bannera powinno tam być tak około 15px odstępu.

Serwis cały czas jest kontrolowany pod kątem FF 2.0.0.12 / opera 9.25 / IE 7 / K-Meleon 1.1.3 i wyglądał (dalej wygląda?) tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają się te niebieskie dymki nad Top News?

Bardzo fajne, ale mogłyby być nieprzeźroczyste. Nie wiem czemu, ale trochę mi to przeszkadza. Jeden mały szczególik - na niektórych podstronach w tytule strony jest SATkurier.pl - Telewizja... a w innych: SATKurier.pl. Wiem, wiem, czepiam się szczegółów :lol:

 

Co do wyświetlania - fajna stronka jest: http://browsershots.org/ Można zobaczyć wyświetlanie strony na wiele sposobów :wink:

 

PS. Górna belka łudząco mi przypomina belkę na forum :D

PS2. Fajnie poczytać stare newsy, np. dotyczące CP z 2002 roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b - dziwne... U mnie (IE7 + Vista) jest OK. Jaki OS i wersja IE i czy ktokolwiek może to potwierdzić?
edit: jak wejdę np. w "Technika"' date=' następnie w "Systemy kodowania" to newsy także są bardzo nisko, nie prosto pod menu. Nie wiem jak to najprościej wytłumaczyć. Tak się dzieje jak wszędzie wchodzę...

[/quote'] To ja pomogę ;) Mam podobny problem gdy korzystam z IE :? Tak to mniej więcej wygląda:

 

0219235605ge7.th.jpg 0219235639xz9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa. Gdy "najedzie się" na tytuł jakiegoś artykułu w TOP News to pięknie wyskakuje informacja, ale problem jest taki, że nie da się jej za bardzo przeczytać, bo "miesza się" z teksem pod spodem, czyli z tytułami newsów. Tło tej ramki powinno być mniej przezroczyste.

 

edit: Jak ktoś się przyłoży to przeczyta...

 

edit2: przy okazji. Do oglądania strony używam Mozilli, na której widać wszystko normalnie, nie IE6, tylko wyłapałem mały "błądzik" na tej starej przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Tutaj jakiś błąd chyba jest w dacie... Bo kanał o którym mowa nadal jest nadawany z częstotliwości, z której niby ma go nie być od 1 lutego :? Może chodzi o 1 marca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa. Gdy "najedzie się" na tytuł jakiegoś artykułu w TOP News to pięknie wyskakuje informacja, ale problem jest taki, że nie da się jej za bardzo przeczytać, bo "miesza się" z teksem pod spodem, czyli z tytułami newsów. Tło tej ramki powinno być mniej przezroczyste.

 

edit: Jak ktoś się przyłoży to przeczyta...

 

edit2: przy okazji. Do oglądania strony używam Mozilli, na której widać wszystko normalnie, nie IE6, tylko wyłapałem mały "błądzik" na tej starej przeglądarce.

 

U mnie na Firefox 2.0.0.11 pod Linuxem widać tylko niewielką przezroczystość. Tekst jest czytelny.

 

Nowa odsłona serwisu podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...