Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Strasznie slabo jest zrobiona w Jambox opcja dodatkowych pakietów. Dokupilem do pakietu Bogatego, pakiet Więcej Sportu. Jest tam Eleven 2, w Bogatym jest Eleven 4. Jak chcę Eleven 1 i 3 to muszę dokupic cały pakiet Eleven za całość kwoty, mimo że poł tego pakietu już posiadam. W takiej sytuacji kwota dokupu pakietu Eleven powinna się zmniejszyć o polowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie bo kasują jak za zboże a oferta kiepska. Po co duble SD w ofercie a za to samo w HD trzeba dodatkowo płacić np. History HD. Pakiet Wielotematyczny.  Płacę około 150 zł. miesięcznie za samą TV a nawet nie mam TVP HD czy TVP Nauka. Ale jeszcze trochę przeżyję i do widzenia.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Od jakiegoś czasu jestem nieszczęśliwym użytkownikiem jamboxa. Zamiast telewizji mam pokaz slajdów. Technicy od mojego operatora walczą z tym już drugi miesiąc bez żadnych sukcesów. Podłączają coraz więcej klientów a nie rozbudowują i modernizują istniejącej sieci. Czy winę może ponosić ich infrastruktura? Czy może są ostatnio problemy u dostawcy SGT?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@paskud W dniach 21-22 luty kanał CNN na pewno był nadawany w SD, więc pewnie na początku marca został podniesiony do HD. Druga sprawa to TVP Rozrywka, TVP Historia i TVP Seriale. Biuro prasowe Vectry informuje, że nie planuje podniesienia tych kanałów do jakości HD. Ciekawe czy Jambox, którego właścicielem jest Vectra postąpi tak samo czy jednak w tym zakresie są niezależni od Vectry i sami o tym mogą decydować? Przez wiele lat to Jambox był operatorem, który jako pierwszy podmieniał kanały ze swojej oferty do jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mtv napisał(a):

@paskud  Druga sprawa to TVP Rozrywka, TVP Historia i TVP Seriale. Biuro prasowe Vectry informuje, że nie planuje podniesienia tych kanałów do jakości HD. 

Ciekawe. W naziemnej telewizji kanały będą nadawać w HD a w kablówce w SD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli TVP będzie dawać kablówce/ kablówkom specjalnie przesył SD. Lub te będą go pobierać z sat. Nie chce mi się w to wierzyć.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dekoder Smart z Jambox ? Fajny dekoder jednak brak Mojej listy 100 dyskwalifikuje u mnie ten dekoder. Latanie po całej liście by znaleźć interesujące kanały lub pamiętanie numerów jest głupotą. Czy to dla nich problem dodać w ustawieniach własną listę 100 jak w Ariesach ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, michalx1974 napisał(a):

A nie jest przypadkiem w starych pakietach ?

No to mamy brać stare pakiety by był ten kanał ? Mam go teraz w Wielotematycznym a od jutra Bogaty i nie będzie już. To po co robią nową pakietyzację i ucinają kanały. Czy tam ktoś nad tym panuje co robią ? W Smart nie mogliby dać możliwości ułożenia listy 100 ? Tak trudno zmodyfikować aplikację ? Wystarczy nawet by dało się ustawić Ulubione na stałe i w nich nawigować.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ofercie Jambox pojawił się nowy pakiet Na Start Plus HD. Pakiet zawiera kanały dostępne w telewizji naziemnej oraz TVN Fabuła, TVS, WPolscePL, Gametoon, 4Fun TV, 4Fun Dance, 4Fun Kids, Kino Polska Muzyka, Power TV, Nuta TV, Red Carpet, TBN Polska, Home TV, Active Family, Tele 5, Polonia 1, Nuta Gold, TV Okazje, Webcamera, Tawizja, Twoja TV, DW, CNN, France 24 Eng, Sky News, France 24 Frè, Bloomberg, DW, Belsat, Dla Ciebie TV, TVT, Telewizja Narew i Dębica TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy operatorzy nie oferują już starych pakietów.

Tylko nowe sprzedają, bo są tylko te ewentualnie rozwijane.

 

 

Zresztą podobnie jest u innych sieciach, szczególnie gdy są wprowadzane nowe pakiety, to stare nie są sprzedawane.

To samo jest gdy się operatorzy łączą.

 

Pozostaje tylko czekać aż dołączą do nowych pakietów.

 

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jest na Ariesach TVT i PSN a nie ma na ich dekoderze Smart. Dlaczego skoro dekoder jest w domu i działa w tej samej sieci co Aries-y znowu kombinują. Rozumiem już brak poza mieszkaniem ale ....

Kanaly informacyjne są od 110 ale Wydarzenia 24 są na 140 a na 115 jest Polsat 2 , a na 117 tvn Style i gdzie tu jakiś sens i logika tej listy kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...