Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry.

Mam pytanie odnośnie usługi nagrywania jprv,bo ja w swoim nowym Arris 5305 4k nie mam takiej funkcji dostępnej.Czy tą usługę się jakoś włącza czy może to jest uzależnione od operatora w danym regionie???.

I jeszcze kwestia dysku zewnetrzego podłączyłem dysk wd 1 Tb ale dekoder go nie widzi,oraz nie ma opcji formatuj w menu funkcje.Pomoze ktoś???

Edytowane przez Arczi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPVR aktywujesz u operatora, z tym że po wprowadzeniu CatchUp usługa straciła sens. Po podłączeniu dysku / pendrive dekoder powinien automatycznie go wykryć i zapytać czy sformatować. Ręcznie możesz to sprawdzić Menu / Nagrania / Info - na pilocie (kafelek archiwum) / i tam powinny być opcje  "Wybór usługi" lub "Formatuj dysk USB". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przechodzę do Jambox-a chociaż mam pewny niedosyt co do ustawień zawartości pakietów przez tego operatora. Np. TVP HD dodatkowo płatny przy pakiecie za ok.150 zł to jawna kpina , to samo Eurosport 2 czy BBC Earth..U mojego dostawcy najwyższy pakiet to Wielotematyczny Super HD - brak Mega HD + dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Prestige u mnie jest, ale nie ma tych Canal+ Sport 3 i 4. Ale mnie i tak Canal+ nie interesuje. Dodatkowo brak też większości VOD, jest tylko kilka kolekcji typu Ale Kino, Filmbox i jakieś darmowe starocie.

 

Planuje w najbliższym czasie przedzwonić do swojego operatora i zapytać się czy jest możliwosc przejscia na te nowe pakiety, w czasie trwającej umowy.

Inna sprawa że wtedy stracę pakiet Filmbox, który w starej pakietyzacji jest za free, a czasem coś tam obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi z Jambox że: 

 

Do pakietu Canal+ Pestige przynależą kanały CANAL+ Premium HD
 
CANAL+ 1 HD
 
CANAL+ Film HD
 
CANAL+ Seriale HD
 
CANAL+ Dokument HD
 
CANAL+ Family HD
 
CANAL+ Sport HD
 
CANAL+ Sport2 HD
 
CANAL+ Sport 3 HD
 
CANAL+ Sport 4 HD
 
CANAL+ Now HD 

 

Czyli 3 i 4 powinny być. To bałagan mają niezły lub lokalni operatorzy go mają. Centrala Jambox powinna się tym zainteresować bo ludzie za to płacą niemałe pieniądze.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

https://jambox.pl/tvsmart
Jambox do oferty wprowadził nowy dekoder - Jambox TV Smart. Jest to ten sam dekoder co Vectra TV Smart, menu jest to samo, kolory również są żółto - niebieskie. Niestety na stronie nie ma informacji czy dekoder jest dodatkowo płatny, a na stornach lokalnych operatorów nie ma jeszcze o nim informacji. Z ciekawszych informacji dotyczących wszystkich abonentów, na stronie jest informacja, że aktualnie nie jest możliwe korzystanie z aplikacji TV Smart GO, wkrótce jednak na smartfony i inne urządzenia mobilne dostępna będzie ta aplikacja. Najprawdopodobniej dlatego słabo działająca aplikacja Jambox Go nie była rozwijana, ani nie pojawiła się nadal w App Store.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Na urządzeniach mobilnych i Android TV jest dostępna aplikacja TV Smart GO, to aplikacja Vectry, która pozwala na oglądanie treści i kanałów online z kablówek należących do Vectry, w tym Jamboxa. Piszą że wystarczy zalogować się danymi z aplikacji Jambox GO. Jest wybieralna lista, jest tam Jambox ale po wpisaniu danych wywala że błąd autoryzacjiz ktoś wie kiedy to ruszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...