Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Na Święta Bożego Narodzenia Jambox dołączy kanał Fox Life , od Nowego Roku Disney Channel, a od stycznia Fox Life HD i BBC HD.

Od stycznia 2011 roku kanały z paczki Filmbox (Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family) będą dostępne jako dodatkowy pakiet premium. Będzie on sprzedawany na 12 miesięcy w cenie 5,90 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy i 9,90 zł/mies. przez kolejne 6 miesięcy.

 

Źródło: http://media2.pl/media/72882-jambox:-no ... latny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystając z własnego doświadczenia, czy możecie mi pomóc w wyborze ich dekodera - czy Zyxel HD czy jednak Motorola? Teoretycznie lepsza jest Motka, ale z nasłuchu wiem o jej problemach ze stabilnością. Za to za ważną jej zaletę uznaję możliwość własnego ustawiania listy - nie wiem czy nowy soft do Zyxela tę właściwość w nim uaktywnił.

Noo i czym jest ten Internet WWW, który posiada Motorola, a nie ma Zyxel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kto oferuje jamboxa. Np. o ile wiem w Tarnowie firma, która oferowała tę kablówkę wydzierżawiała dekoder za 1zł. Tymczasem w Dębicy za 89zł można wykupić neta 25Mb (prędkość 512kB po ściągnięciu 5GB/tydz. :) ), telefon i pakiet Wielotematyczny "w tym dwa kanały w jakości HD" . Przy instalacji człowiek się dowiaduje, że w tej cenie dostaje dekoder SD!!!! Dla jasności. Dekoder SD nie odbiera kanałów HD w jakości SD. Nie odbiera ich wcale = oszustwa na samym starcie. Druga sprawa: jakość HD. Chwalą w necie jamboxa. Ale to co jest w Dębicy w niczym HD nie przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zastanawiam się nad przejściem z Vectry do Jambox. To co zrobiła ostatnio Vectra, po modernizacji sieci z jakością, nie da się nawet opisać. Kanały HD wyglądają jak dobrej jakości SD a na kanałach SD piksel goni piksel. I pomyśleć, że przed modernizacją jakość była naprawdę dobra. W Skierniewicach akurat w moim bloku od niedawna mam możliwość skorzystania z oferty Jambox. Przeglądałem trochę stron www o tej kablówce i więcej komentarzy pozytywnych niż tych negatywnych. Czy mogę prosić o podzielenie się wiadomościami na temat awaryjności sieci Jambox? Czy jakość jest naprawdę dobra tak jak można poczytać na stronach www? Czy istnieje jakieś forum tematyczne związane z tą siecią kablową? Który model dekodera polecacie? Lepszy Zyxel czy Motorola? Wiem, że trochę dużo tych pytań ale może znajdzie się Ktoś, kto się podzieli swoimi wiadomościami i spostrzeżeniami. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od infrastruktury jaką ma dany operator usług internetowych.

Ogólnie przy nowoczesnej infrastrukturze jakość jest bardzo dobra a awaryjność można by powiedzieć że póki co od ponad miesiąca nie miałem a rodzina też nie miała takiej sytuacji.

Wiele stacji w ofercie jest dostarczana do centrali poprzez łącza optyczne, więc nie ma przerw np. podczas ulewnych deszczów na tych stacjach tematycznych.

Cenowo to też jest zależne od operatora.

Zdecydowanie po tym jak rodzina korzysta z tej sieci od ponad roku, mogę powiedzieć że terminal Motorola 1963 z dyskiem lub ZyXEL 2101 (możesz podpiąć własny dysk poprzez USB). Jeśli brać to już wyłącznie terminale HD, szkoda kasy na SD.

JAMBOX jest godny polecenia gdyż jest szeroki wybór opcji tematycznych i nie trzeba płacić za coś czego się nie chce (pakiet Wielotematyczny jest obowiązkowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Okazało się, że okablowanie w bloku nie ma nawet pół roku więc mam nadzieję, że będzie wszystko śmigac jak należy :]. Ceny w porównaniu z Vectrą nie powalają ale za to multiroom taki jaki powinien być w każdej kablówce czyli na dwóch telewizorach oglądam dokładnie to samo a nie jak w Vectrze gdzie za kanały Premium trzeba opłacać oddatkowy abonament ech.. i jeszcze to jakość w Vectrze żenada... TVN24 TLC VH1 Animal Planet toż to nie da się tego oglądać takie piksele śmiegają po telewizorze że głowa boli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj od podpisania umowy masz 10 dni na ewentualnie rozwiązanie umowy bez żadnych konsekwencji (jedyny koszt to opłata abonamentowa na te max 10 dni).

To zawsze plus bo możesz stwierdzić czy ewentualnie masz zastrzeżenia co do usługi i jakości produktu.

Pakiet Wielotematyczny (ten pakiet lokalny operator może sam nazywać jak chce) jest obowiązkowy.

Ale już pakiety tematyczne czy premium (korzystając z normalnych cen bez promocji) można sobie włączać i wyłączać np. włączyć na miesiąc pakiet Canal+ lub Viasat i po miesiącu wyłączyć, wtedy zapłacimy tylko za dany miesiąc standardową cenę opłaty miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jambox dołączy do swojej oferty dwie stacje:

 

HOT TV (pakiet wielotematyczny)

EDUSAT HD (pakiet wielotematyczny)

POLSAT Sport Extra HD (HD na sztuki)

 

http://www.jambox.pl/pakiety-programowe

 

 

 

 

widać kto nie patrzy tylko na kasę, ale na to aby i abonent był zadowolony... a wcale nie ma aż tylu abonentów co duźi gracze rynku kablowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do abonentów JAMBOXa czy kanały informacyjne TVP INFO z wszystkimi lokalnymi wydaniami są dostępne na całym obszarze sieci?

 

Jeśli było by możliwe to proszę o podesłanie fotek z z pasm lokalnych razem z paskiem dekodera. Najlepiej na maila który jest w podpisie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przepraszam, że odkopuję ten temat, ale zastanawia mnie jak to będzie wyglądało jak już połączy się N-ka z C+. Aktualnie posiadam telewizję z Jamboxa z dokupionym pakietem C+, gdzie mam C+, C+Weekend, C+Sport, C+Gol, C+3D, C+Film, a z pakietu wielotematycznego jest nsport. W tej chwili wiadomo, można oglądać najlepsze ligi piłkarskie i LM dzięki tej ofercie. Z tego co widziałem na stronie Satkuriera po połączeniu zostanie tylko jeden kanał sportowy czyli C+Sport. Co z resztą? Czy to oznacza, że resztę meczy będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem Npremium? Jeśli ktoś ma jakieś informację na ten temat to byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy istnieje gdzieś forum użytkowników Jambox? Znaczy ja czuję, że to nieco absurdalnie tu mogło zabrzmieć, jakbym stojąc w lesie pytał się o drzewa, ale nie wiem ile zainteresowanych osób zagląda akurat na satkuriera. Przed zamianami wprowadzonymi przez GóręCukru, który usunął dział Dyskusje ze swojego Facebooka, to właśnie tam najłatwiej było znaleźć pomoc i wymienić poglądy.

 

A żeby zupełnie głupio ten wpis nie wypadł, to skonkretyzuję może moja prośbę. Szukam mianowicie opinii na temat dekodera Motoroli HD 1920, który wymieniono mi po latach użytkowania Zyxela SD. No i mam sporo zwiech, dziwnych przekłamań dat - znaczy rzeczy których nie doświadczałem przy użytkowaniu prościutkiego poprzedniego dekodera. Mam się przyzwyczaić, prosić o wymianę na inny model, może są jakieś sztuczki, które wspomagają codzienne życie z tym urządzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...