Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wszyscy narzekają na nowe loga kanałów: czy to TV PULS czy TVN7. Przecież to nie jest taka łatwa sprawa, wystarczy samemu popróbować i się przekonać. Poza tym nie widzieliśmy loga na ekranie więc nie wiemy jak będzie się prezentować, oraz jak będzie pasowało do całej oprawy graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi ta podnieta logiem :roll: Toż to kwestia gustu.

 

Mnie bardziej frapuje fakt, iż za zmianami graficznymi nie idą żadne inne i wciskanie obecnego formatu z "towarem z odzysku" w ładnej/brzydkiej oprawie tego nie zamaskuje. :censored:

Wiele osób zarzuca Polsatowi 2 bycie kanałem "ściekowym", podczas, gdy TVN robi to samo (tylko kanał jest skierowany do odbiorcy na terenie Polski + emituje filmy). Zero pomysłu na zagospodarowanie ramówki w inny bardziej kreatywny sposób :crazy: Kasę mają, a takie kanały-dublerzy mogłyby być poligonem doświadczalnym dla głównych ramówek jak i uzupełnieniem ich.

Brytyjskie ITV w tym temacie jest doskonałym przykładem na umiejętne gospodarowanie kilkoma kanałami komercyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, tylko coś mi nie pasuje... Każdy kanał grupy TVN ma w swoim logotypie element logo TVN (to 'kółko'), a tu go nie ma... Czyżby odejście od tej zasady? :roll:

a czytałes? "Podstawą logotypu jest cyfra siedem, nałożone zostanie koło, symbolizujące integralność z Grupą TVN."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie pisać co chcą, ale to "wpisanie siódemki w koło" jest niewidoczne. Patrząc na to logo nie ma jakiegokolwiek powiązania z innymi logotypami tvn-u. Nawet czcionkę zmieniono.

 

A jeżeli chodzi o ramówkę, to można rzec że jest słabiej niż wiosną, kiedy to wprowadzono kilka świeżych seriali. Teraz jakoś tak biednie... Nawet mi się nie chce pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 Zostawili... reklamy - tylko, że na TVN7 są o wiele dłuższe niż na RTL7 :/

 

Jak już tak kombinują z logo to mogli zmienić nazwę na TVN 2. To siedem to tak trochę z kosmosu wzięte. Drugi program TVN-u brzmiałoby jakoś dostojniej :D

 

Jakby teraz zmienili nazwę TVN7 na TVN2 to pewnie odrazu sypnełyby się komentarze, że TVN w nazewnictwie kanałów naśladuje Polsat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z kosmosu tylko z RTL 7.

Siódemka pasowała do RTL-u bo to był któryś tam z kolei kanał koncernu. Do TVN-u 7 nijak nie pasowała. Chyba że chodzi o to że nadają 7 dni w tygodniu :D

 

Jakby teraz zmienili nazwę TVN7 na TVN2 to pewnie odrazu sypnełyby się komentarze, że TVN w nazewnictwie kanałów naśladuje Polsat :>

Jest TVP2, Polsat2, HBO2, Cinemax2 to dlaczego nie miałoby być TVN2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech tez jest np. Pro7 choc nie ma Pro1 lub Pro2. Wiec niech sobie powiedza jak chca.

 

A nazwa Pro7 ma tak jak nazwa TVN7 swoje powody. Jak kanal powstawal mial on byc robiony "dla publicznosci" (po niemiecku: "für Sie"). Slowo "dla" ("für") wymieniono lacinskim pro i wyszlo ProSie. I z tego "Sie" zrobiono liczbe siedem (Sieben). Wiec byla nazwa ProSieben. I tak samo TVN7 ma tez swoja historie dlaczego sie tak nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...