Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co obydwa pakiety - nie, szczególnie nie w przypadku kart Al Jazeera Sport - nadawca jest mocno niepoważny, dokonuje zmian w sposobie dystrybucji bez uprzedniego powiadamiania, swego czasu z kartami Viaccess PC 2.5 był tylko ogrom problemów. Dodatkowo jest problem z zakupem bezpośrednio od operatora, trzeba przez pośredników co jeszcze bardziej komplikuje sytuację w przypadku ew. późniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kathrein: nie, mamy złe doświadczenia z poprzednimi modelami i serwisem.

Hirschmann: nie wykluczone, od dawna współpracujemy z dystrybutorem.

Golden Interstar: mamy tunery Golden Media i konwertery Golden Interstar, współpracujemy z dystrybutorem GI w Polsce, inne odbiorniki GI chyba (?) nie są obecnie w dystrybucji. Jaki model masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to sprawdzić, ale wydaje mi się, że obydwa nie są produkowane - jak komuś zostały na magazynie to ma, 801 ma ostatni soft z 2008 roku, a 900 - aktualizacja ponad rok temu, 900 chyba nawet mieliśmy w sprzedaży, ale został naturalnie wyparty przez nowsze produkty od GI, z bieżącym wsparciem. W każdym razie zbadam to jeszcze - nie jestem wyrocznią w sprawach sprzedażowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Póki co raczej karty się nie pojawią. Problem jest z ich importem i dystrybucją, bo podobnie jak CYFRA+ zastrzega, że oferta jest przeznaczona tylko na nasz rynek, tak samo platformy zagraniczne zastrzegają dystrybucję terytorialnie. Powoduje to, że żeby kartę ściągnąć trzeba by ją de facto kupić przez kogoś na miejscu i zaczynają się schody przy ew. problemach z działaniem (jak było kiedyś z kartami na sportowe Al Jazeera). Zarobek przy tym mizerny, a kłopotów pełno. Dlatego nie zanosi się, aby karty pojawiły się w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to, chyba już jest w sprzedaży, ale cena straszna, prawie 300 PLN. Zorientuję się, czy jest możliwość wprowadzenia tego do sprzedaży, ale przy skromnym zainteresowaniu (bo to produkt dedykowany w zasadzie głównie do posiadaczy odbiorników na OS Linux i ew. posiadaczy kart DVB, jeśli jest jakikolwiek soft, aby to zaprzęgnąć do działania z popularnymi aplikacjami DVB) może być ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą edycją smargo w polsce też nikt się długo nie interesował, efekt był taki że ludzie kupowali grupowo duże ilości tego czytnika poza granicami naszego karaju. Sam kupiłem w niemieckim sklepie wysyłkowym chyba 16 tych czytników i bez problemu z drobnym zyskiem sprzedałem na znanym portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ariva 102 mini , to mały dekoder i mam pytanie czy będzie test w hollexie.

 

Ariva 102mini to najmniejsza dostępna na rynku wersja w pełni funkcjonalnego odbiornika Full HD z czytnikiem kart płatnych telewizji. Jest to odbiornik, który zapewnia perfekcyjny obraz i doskonały dźwięk odbieranych programów TV i radiowych w nowej telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV).

Idealne rozwiązanie każdego posiadacza dużego telewizora na gładkiej przestrzeni. Ariva 102mini jest na tyle mała, że można ją schować za telewizorem.

Poprzez USB możliwe jest nagrywanie/timeshift oraz odtwarzanie muzyki (mp3, ogg, flac), filmów (mkv, avi, xvid) i przeglądanie zdjęć (jpeg, bmp). Jest to również rozwiązanie niezwykle energooszczędne, zaś zasilanie z 12V umożlwia korzystanie z niego np. na kempingu.

Pytanie kieruję do administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Satkurier albo Hollex moglby zadac pytanie producentowi tunera Gigablue SE czy ma jakiekolwiek zamiary i plany wprowadzenia na rynek dodatkowej glowicy plug play dvb-s2 dla wersji SE tak jak obecnie oferuje taka glowice dvb-t/dvb-c. Dla mnie i zapewne wielu innych ewentualnych zainteresowanych tym tunerem jest kluczowa sprawa bo po prostu potrzebuje tuner 2xdvb-s2. Na pewno producent potraktuje zapytanie innej firmy bardziej powaznie niz mail prywatny i udzieli informacji i wyjasnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...