Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może się pojawi, zależy, czy będzie zainteresowanie, bo ogólnie karty DVB sprzedają się słabo (może do popularyzacji tej formy oglądania przyczyni się kolejny artykuł z SK 2/2008 o wykorzystaniu Phoenixa jako czytnika legalnych opłaconych kart kodowych, wraz z konkretnymi przykładami :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o Sharpy mamy w sprzedaży tylko resztki BS1R6EL100W. BS1R8EL180A mamy pięć sztuk na testy (tj. nie do sprzedaży) - ocenimy go (pomierzymy na antenie testowej) i zobaczymy, czy warto go wprowadzić - kwestia dwóch do trzech tygodnii powinno się wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwerterów Ci u nas dostatek ;) Być może taki test wykonamy przy okazji, gdy trafi do nas nowy miernik od Televes-a - także planujemy jego opis. To przy okazji upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu jak to mawiają ;) Ale nic nie mogę jeszcze obiecać - zależy od biegu wydarzeń w najbliższych tygodniach (w numerze 5/2008 nie spodziewałbym się tego opisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Czy w Hollex bedzie w najbliższym czasie dostepny Smargo Card Reader bardzo popularny i dostepny prawie w każdym sklepie TVSAT za Odrą. Jak na razie w Polsce poza sporadycznymi ofertami na Allegro (obrót wtórny) nie mozna nigdzie kupić. Sprzedawane sa za to bardziej "egzotyczne" urzadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi12 - produktów Fergusona w tej chwili nie ma w ofercie

@Jasand - widziałem to, zaciekawiło mnie też, bo piszą, że może zastąpić Phoenixa i ciekawi mnie, czy dałoby się taki czytnik podpiąć do karty DVB w łatwy sposób za pomocą wtyczki. Jeśli trafi się okazja - ściągnę dla siebie na testy, ale stała dystrybucja będzie możliwa jeśli ktoś się zainteresuje tym - Hollex raczej nie zajmuje się importem sprzętu zza granicy - zwykle szuka dystrybutora, który dany temat może pociągnąć i kupuje sprzęt od niego już tu na miejscu. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ofercie się nie pojawi, ponieważ jest już 85LH - od 80LH różni się dokładnie 5,5cm na 6,3cm. Jeżeli koniecznie zależy Ci na 80LH, choć 85LH jest niewiele większa, to w poniedziałek zbadam jakie są możliwości ściągnięcia tego, ale pojedyncza sztuka to raczej nie będzie opłacalne. W każdym razie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wzięła tą 85, ale przy pomiarach włazu dachowego wyszło mi około 80 cm po przekątnej. Będę musiała w takim razie dokładniej zmierzyć ile tam jest cm - może 85 uda się przecisnąć. Te 91 x 84 cm to są zewnętrzne wymiary czaszy?

 

PS. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Co do Fergusonów - aktualnie nie są zamawiane, w związku z czym brak w ofercie.

Sorry że "odjadę" od wątku głównego ale czemu Hollex nie zamawia Fergusonów [chyba że sytuacja się zmieniła?]

Miałem akurat w planach zakup w pazdzierniku Fergusona w Hollexie :> no mam sie liczyc z tym że nie ma?

Może byc tez odpowiedz na PW jak post będzie wadził w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do października przypuszczalnie wrócą, a być może jeszcze w tym miesiącu coś się pojawi, się zobaczy. W kwestii przyczyny tego stanu rzeczy nie wypowiadam się.

 

Z innej beczki: jak zapewne zauważyliście (albo nie) - nie można kupić przez sklep odbiornika TechniSat DigiCorder z dyskami 320GB i 500GB. Mimo tego są one na magazynie i jeśli ktoś jest zainteresowany - można go zakupić osobiście w Krakowie (przed przyjazdem proszę potwierdzić dostępność telefonicznie) lub ew. przez telefon. Czemu tak jest? Bo tak wymyślił TechniSat (oddział Niemiecki). Ogólnie rozchodzi się o to, że DigiCordery to produkt High End, więc wg. TechniSata nie powinno być możliwości jego zakupu przez internet, tylko na miejscu, aby wykwalifikowany personel mógł go zaprezentować. W efekcie pozostaje sprzedaż w Krakowie w siedzibie Hollexu, gdzie wykwalifikowany personel niewątpliwie jest ;) Podobne zmiany mogą dotyczyć wkrótce innych większych sprzedawców produktów TechniSata, ale ogólnie przypuszczam, że docelowo to zniknie, bo pomysł ubije sprzedaż, a do tego z punktu widzenia sprzedawców jest niesprawiedliwy, bo nie wierzę, że uda się wszystkich zmusić do przestrzegania tego zarządzenia (póki co to mało kogo się udało do tego przymusić, ale że gramy fair i z TechniSatem od zawsze się dogadujemy, to wykonaliśmy "wyrok"). Zapewne docelowo za jakiś czas wszystko wróci do stanu poprzedniego (a przynajmniej mam taką nadzieję, bo sytuacja jest bez sensu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...